Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

Fumatorii de tigari home made / injectate

* * * * - 15 votes
  • Please log in to reply
4938 replies to this topic

#4591
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostC84, on 19 mai 2022 - 13:08, said:

o sa piardă mulți clienți firmele de curierat, în special pe cei care vând pe olx

Si o sa castige cei cu contrabanda. Am inteles ca e o afacere de afacere :)). Au facut astia de la Recorder si un reportaj/investigatie pe aceasta tema.

#4592
C84

C84

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 17.08.2020

View Postjimi91, on 19 mai 2022 - 22:40, said:



Si o sa castige cei cu contrabanda. Am inteles ca e o afacere de afacere :)). Au facut astia de la Recorder si un reportaj/investigatie pe aceasta tema.
a fost este și va fi din totdeauna o afacere profitabila, statul crede ca face o afacere buna dând legi care cred ei ca sunt bune dar ei defapt încurajează contrabanda, oameni cauta alternative mai ieftine când statul vrea să-și bage mana mai adânc în buzunare lor, oare câți oameni mai sunt care plătesc 20-25 lei pentru un pachet de 20 de tigari?
Auzi la ei, taxa pe viciu.

#4593
alexandru_c

alexandru_c

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.05.2022

View Postalexandru_c, on 18 mai 2022 - 12:06, said:

Salutare!
Sunt mai nou in sportu` acesta. Si as avea o intrebare, caut de ceva timp un tutun natural, fermentat natural fara chimicale.
...

Intrbarea este: mai cunoasteti ceva "retete" sau pe cineva care are ceva similar?
Chiar nu exista in Romania cineva care vinde ceva decent ? :(

#4594
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Postalexandru_c, on 21 mai 2022 - 15:21, said:

Chiar nu exista in Romania cineva care vinde ceva decent ? Posted Image

Totul depinde de gust,  perceptie, sansa si dorinta !...am luat la vrac de la turcii din Medgidia...ligh, gust natural insa multe reziduri in punga si foarte scump. Intre timp , la recomandare, am luat o galetusa cu verificare colet...tutun foarte bun, light, gust natural, la transferul pentru pastrare in borcane nu a ramas o lingurita de reziduri si pret cu 63 lei mai putin. Daca mi-as pune intrebarea de la cine sa iau in continuare ce raspuns credeti ca mi-as da !?...ambele sunt ok la gust...ligh, gust natural, nu pute, nu inteapa si vorba uni prieten de al nostru de pe aici : parca nu-i turcesc, tot romanesc o fi !?

Edited by gigiones, 23 May 2022 - 19:23.


#4595
Stefanpr

Stefanpr

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 03.02.2017

View Postgigiones, on 23 mai 2022 - 19:17, said:

Totul depinde de gust,  perceptie, sansa si dorinta !...am luat la vrac de la turcii din Medgidia...ligh, gust natural insa multe reziduri in punga si foarte scump. Intre timp , la recomandare, am luat o galetusa cu verificare colet...tutun foarte bun, light, gust natural, la transferul pentru pastrare in borcane nu a ramas o lingurita de reziduri si pret cu 63 lei mai putin. Daca mi-as pune intrebarea de la cine sa iau in continuare ce raspuns credeti ca mi-as da !?...ambele sunt ok la gust...ligh, gust natural, nu pute, nu inteapa si vorba uni prieten de al nostru de pe aici : parca nu-i turcesc, tot romanesc o fi !?
La mine este pe terminate tutunul luat de la turc, imi poti da te rog mai multe detalii de unde as putea lua tutun la galetusa? As vrea sa incerc.

#4596
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View PostStefanpr, on 24 mai 2022 - 08:10, said:

La mine este pe terminate tutunul luat de la turc, imi poti da te rog mai multe detalii de unde as putea lua tutun la galetusa? As vrea sa incerc.

Vorbesc azi cu vanzatorul si iti dau un mesaj privat, ce si cum !

#4597
alexandru_c

alexandru_c

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.05.2022

View Postgigiones, on 24 mai 2022 - 10:03, said:

Vorbesc azi cu vanzatorul si iti dau un mesaj privat, ce si cum !
Daca raspunde vanzatorul, si mai are, imi poti da si mie un mesaj privat? Am incercat sa iti las mesaj privat, dar nu stiu cum pe forumul asta. Pe profilul meu am un email lasat.

#4598
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Postgigiones, on 24 mai 2022 - 10:03, said:

Vorbesc azi cu vanzatorul si iti dau un mesaj privat, ce si cum !

ti-am trimis mesaj

#4599
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Postalexandru_c, on 24 mai 2022 - 11:26, said:

Daca raspunde vanzatorul, si mai are, imi poti da si mie un mesaj privat? Am incercat sa iti las mesaj privat, dar nu stiu cum pe forumul asta. Pe profilul meu am un email lasat.

am icercat si tie sa-ti trimit mesaj dar apare mentiunea The member alexandru_c can not use the messaging system ...probabil ceva din setari la tine

Edited by gigiones, 24 May 2022 - 12:24.


#4600
e_bulu

e_bulu

    parabulum

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,352
  • Înscris: 29.12.2009

View Postgigiones, on 24 mai 2022 - 10:03, said:

Vorbesc azi cu vanzatorul si iti dau un mesaj privat, ce si cum !
Da-mi si mie, te rog!

#4601
Bogdansv1

Bogdansv1

    Nauc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,278
  • Înscris: 13.03.2015

View Postgigiones, on 24 mai 2022 - 12:23, said:

am icercat si tie sa-ti trimit mesaj dar apare mentiunea The member alexandru_c can not use the messaging system ...probabil ceva din setari la tine

Am impresia ca e nevoie de un anumit numar  minim de postari, cum e ca atunci cand vrei sa dai like, e nevoie sa a minim 50 de postari (cred)

Din regulament:

Fiecare membru al Forumului Softpedia face parte dintr-unul din urmatoarele grupuri:
Candidate Member (conturi noi, primele 24 de postari trebuie aprobate manual de un moderator/supermoderator/admin, nu au acces la PM-uri, maxim 10 postari per 24 ore - dupa care sunt promovati automat la Junior Member)

#4602
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Poste_bulu, on 24 mai 2022 - 14:25, said:

Da-mi si mie, te rog!

ti-am dat

#4603
sebesan83

sebesan83

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 231
  • Înscris: 08.07.2021
Eu mai am ceva din tutunul de la turc..pt mine e foarte slab..daca nu-l combin cu ceva țigări de foi nici nu simt ca fumez.Data viitore am sa caut ceva mai mediu spre tare daca exista vrac sau doar light e...Poate imi spuneți voi vreo recomandare de tutun vrac mediu

#4604
alexandru_c

alexandru_c

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.05.2022

View Postgigiones, on 24 mai 2022 - 12:23, said:

am icercat si tie sa-ti trimit mesaj dar apare mentiunea The member alexandru_c can not use the messaging system ...probabil ceva din setari la tine
Imi poti da te rog un mail? Am adresa de email pe profil.

#4605
gigiones

gigiones

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 319
  • Înscris: 13.03.2006

View Postalexandru_c, on 25 mai 2022 - 16:08, said:

Imi poti da te rog un mail? Am adresa de email pe profil.

ai mesaj pe email

#4606
alexandru_c

alexandru_c

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 18.05.2022

View Postgigiones, on 25 mai 2022 - 16:20, said:

ai mesaj pe email
Multumesc frumos!

#4607
kaluk48

kaluk48

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 101
  • Înscris: 04.03.2020
Hellou...a dat cineva pe aici o reteta de aromare cu tutun de narghilea.......nu o mai gasesc....poti sa o mai trimiti odata ?  Nu am incercat cu tutunul de narghilea si as vrea  sa incerc

View Postkaluk48, on 26 mai 2022 - 12:55, said:

Hellou...a dat cineva pe aici o reteta de aromare cu tutun de narghilea.......nu o mai gasesc....poti sa o mai trimiti odata ?  Nu am incercat cu tutunul de narghilea si as vrea  sa incerc


sczz..am gasit....nu imi aparea pe telefon....

#4608
Thuraya_123

Thuraya_123

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,648
  • Înscris: 18.10.2017
De cand n-am mai intrat pe aici se pare ca am pierdut foarte multe.
Gata? Nu mai facem din tigari foi, ci ne-am intors la cele din galetuse? Ca ultima si singura oara cand am incercat o galetusa a fost in 2012 si tutun mai prost ca ala n-am mai vazut.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate