Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Hyundai Elantra vs Ford Focus - Masina noua

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#37
metaxyz

metaxyz

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 01.12.2018
Multumesc.

View PostSSpantzer, on 02 aprilie 2019 - 20:06, said:

Asteptare usoara, ai facut o alegere buna !
Pret final ?

15.900 cu tva
Incluse:
- senzor spate (150e)
- culoare metalizata (500e)

N-am reusit s-o scad mai mult, dar per total ar fi un discount de ~4500e si nu are program rabla de stat

Edited by metaxyz, 02 April 2019 - 20:11.


#38
Yukoto

Yukoto

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,248
  • Înscris: 11.09.2012
La ce echipare ai obtinut acel pret?

#39
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View PostYukoto, on 02 aprilie 2019 - 22:11, said:

La ce echipare ai obtinut acel pret?
E greu sa citesti ? Highway

#40
razvis4ever

razvis4ever

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.07.2008

 metaxyz, on 02 aprilie 2019 - 20:10, said:

Multumesc.



15.900 cu tva
Incluse:
- senzor spate (150e)
- culoare metalizata (500e)

N-am reusit s-o scad mai mult, dar per total ar fi un discount de ~4500e si nu are program rabla de stat

Salut, ai idee daca merge totusi Android Auto pe echiparea Highway? Din fisele lor de pe site pare ca nu.

Merci

#41
giany_m

giany_m

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 18.02.2012

 metaxyz, on 02 aprilie 2019 - 14:30, said:

Va multumesc pentru opinii. Am decis sa cumpar: Hyundai Elantra 2019 1.6 128cp HIGHWAY - Intensive blue (livrare in max 10-14 zile)
Să o stăpânești sănătos!
Câteva impresii, cum se comportă la drum?

#42
serban_iulian1988

serban_iulian1988

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 20.04.2017

View Postrazvis4ever, on 14 mai 2019 - 13:32, said:


Salut, ai idee daca merge totusi Android Auto pe echiparea Highway? Din fisele lor de pe site pare ca nu.

Merci


Salut,

Oficial daca intrebi pe cei de la Hyundai spun ca nu  merge din cauza ca Android auto nu e oferit si pt Romania, dar daca insisti pe langa consilierii lor de vanzari iti ofera varianta sau solutia pt a putea folosi Android auto. Si logic sa o luam, soft-ul exista in masina, chiar daca pare dezactivat/de nefolosit (asa arata pictograma in masina). Se poate folosi, lucru pe care l-am testat intr-un showroom Hyundai pe masina de prezentare.

Va salut,

Intentionez sa cumpar un autoturism Hyundai Elantra, varianta Highway sau Exlusive, mentionez ca sunt posesor Dacia Logan, 1.2 75 caluti an 2011 si ma interesa sa stiu daca merita aceasta masina, daca voi vedea diferente majore intre ele. Astept pareri. Ms

#43
unbrutus

unbrutus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,299
  • Înscris: 23.02.2017
cam acelasi topic si aici: https://forum.softpe...4k/page__st__72

#44
PSDPNLUDMRALDEPMPUSLPCRPRM

PSDPNLUDMRALDEPMPUSLPCRPRM

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.12.2017

 razvis4ever, on 14 mai 2019 - 13:32, said:


Salut, ai idee daca merge totusi Android Auto pe echiparea Highway? Din fisele lor de pe site pare ca nu.

Merci


Merge Android Auto la Elantra Highway 2019 fara nici o problema. Trebuie doar sa ai aplicatia instalata pe smartphone si sa te conectezi la telefon prin cablu usb.
Ca sa descarci aplicatia poti intra pe net cu VPN/proxy pe o tara unde e permisa descarcarea (gen USA, sau Germania, sau orice tara nebananiera) si atunci o gasesti in Google Play / App store. Daca nu ai acces la un cont de VPN, o poti gasi pe siteuri mirror pe care ti le pot indica si cei de la Hyundai, sau le poti cauta pe net de unul singur (riscant, ai grija ce instalezi pe propriul telefon). Descarci kitul de instalare (un fisier *.apk), il instalezi pe telefon ca orice program, si gata, ai android auto.
Mie mi-a mers perfect jumatate de an, pana cand a trebuit sa fac update aplicatiei. (m-am logat la internet iar cu VPN pe USA, am facut update in google play, si apoi update din meniul masinii, conectat la Android Auto).
E mai simplu decat pare.

#45
Kurinkita

Kurinkita

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 209
  • Înscris: 28.01.2012

 PSDPNLUDMRALDEPMPUSLPCRPRM, on 09 octombrie 2019 - 10:54, said:

Merge Android Auto la Elantra Highway 2019 fara nici o problema. Trebuie doar sa ai aplicatia instalata pe smartphone si sa te conectezi la telefon prin cablu usb.
Ca sa descarci aplicatia poti intra pe net cu VPN/proxy pe o tara unde e permisa descarcarea (gen USA, sau Germania, sau orice tara nebananiera) si atunci o gasesti in Google Play / App store. Daca nu ai acces la un cont de VPN, o poti gasi pe siteuri mirror pe care ti le pot indica si cei de la Hyundai, sau le poti cauta pe net de unul singur (riscant, ai grija ce instalezi pe propriul telefon). Descarci kitul de instalare (un fisier *.apk), il instalezi pe telefon ca orice program, si gata, ai android auto.
Mie mi-a mers perfect jumatate de an, pana cand a trebuit sa fac update aplicatiei. (m-am logat la internet iar cu VPN pe USA, am facut update in google play, si apoi update din meniul masinii, conectat la Android Auto).
E mai simplu decat pare.

Pentru astfel de cazuri, foloseste cu incredere APK Mirror. E site-ul oficial al celor de la Android Police, toate aplicatiile sunt luate fix de pe store si au si semnaturile oficiale (adica o data instalate, is vor face update automate din Google Play Store).

Edited by Kurinkita, 12 October 2019 - 23:29.


#46
corcodel10

corcodel10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,229
  • Înscris: 12.12.2011
De acolo am descărcat destule aplicații, printre care și Android Auto. Totul a funcționat cum trebuie 🙂

Edited by corcodel10, 13 October 2019 - 06:58.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate