Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Triple Frontier(2019)

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
43 replies to this topic

#37
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Vazut

View Posttfmercedez, on 18 martie 2019 - 01:36, said:

Daca vreti multe impuscaturi.. Gangster Squad - Elita gangsterilor. Nu stiu daca are topic deschis. E fainut filmul, usir romantat, dar suficient de captivant, desi este plin de clisee clasice.  Abea acum l-am vizionat si eu pe flix..


#38
Puferiu_

Puferiu_

    Membru foarte activ

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,436
  • Înscris: 05.07.2018
In ce hal a ajuns subiectul asta. Daca nu v-a placut filmul, mai bine ziceati direct.

#39
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,951
  • Înscris: 09.04.2005
Ba mie chiar mi s-a părut interesant, frontierele pot fi și morale,  ba zici că nu furi da' de la traficanți nu se pune, ba zici că nu omori pe nimeni da' dacă ăla a tras... atunci îi omori pe toți... da' nu civili, poate doar niște țărani care te-au ginit că ești singur și nici n-ai vreo calitate oficială...

#40
xymzar

xymzar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,639
  • Înscris: 14.10.2004
Cam plictisitor dar merge.

#41
gabiz_ro

gabiz_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 505
  • Înscris: 04.05.2004
Cam ireal scenariul.
Pana si pe un copilas daca-l intrebi cum sa faca,au bani prea multi,nu-i pot transporta pe toti odata,vine cu doua solutii cel putin.
- iau cat pot in elicopter si restul ii ascund undeva,urmand sa-i recupereze ulterior.
Termina misiunea in timpul alocat totul e OK,nu moare nimeni au si bani sa organizeze recuperarea.
- lasa o parte a incarcaturii si cativa o pazesc,trec muntii cu o parte ce o lasa pazita de cativa,face cateva curse,sa spunem 3 si transfera totul peste munti,asta daca aveau suficient combustibil,punem 2 ore pe operatiune,asa ca intarzie 6 ore,acceptabil totusi fata de cat au avut in final.
Termina misiunea cu ceva intarziere,nu moare nimeni,au toti banii,happy end.

Dar ei,militari de elita,ignora solutiile simple si se hazardeaza la traversarea muntilor chiar daca stiuau ca nu e posibil cu asemenea incarcatura.

Edited by gabiz_ro, 31 March 2019 - 12:02.


#42
o_p_2005

o_p_2005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,779
  • Înscris: 08.03.2010
Mi-a plăcut, un film dramatic, bine jucat, chiar dacă unele situații sunt absurde.

#43
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,934
  • Înscris: 11.07.2016
Si mie mi-a placut.
Un film destul de bun, si care lasa loc de continuare.

#44
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,532
  • Înscris: 30.10.2003
Nimic deosebit la filmul asta.
Spoiler


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate