Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Drifturi la Oradea

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
60 replies to this topic

#1
OpelAstra2002

OpelAstra2002

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 970
  • Înscris: 22.04.2017
Am vazut si eu filmul asta facut aseara la Oradea cu niste baieti de bani gata. Bai, deci pe mine nu m-au socat masinile alea, drifturile, demonstratiile de pilotaj facute in giratorii, ci altceva ..!! In tot timpul ala, care nu a fost scurt, n-a aparut nici macar un echipaj de politie pe acolo..!!
Io tare ma tem ca politia, nici macar politia, nu are voie sa se bage peste ei.  Si sa-si caute dumnealor politistii de lucru prin alte parti ale orasului cand se desfasoara baietii lui X, Y, Z, oameni importanti ai orasului, adica..!! Nu vad alta explicatie...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3OQ_T62JMWU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by OpelAstra2002, 04 March 2019 - 23:23.


#2
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,050
  • Înscris: 23.09.2005
Drifturile alea cu fum sunt intr-o parcare a unui Mall dincolo de centura orasului, noaptea e goala, nu prea cred ca  deranjeaza pe nimeni, nici macar fonic, ca e departe de orice zona locuita.

Cat despre ce au facut in oras, e alta poveste.

Edited by Phobos, 04 March 2019 - 23:28.


#3
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Pop Ovidiu e un tip care a plecat de jos , e programator, face jocuri... face foarte multi bani din acest lucru. Are canal de youtube.

#4
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Ce dracu o fi asa frumos la fumul toxic de cauciuc ars nu stiu... astia parca sunt rromii ce abia au iesit din foame cand ardeau cauciucuri pentru fer sa aiba ce manance si nu pot renunta la obicei nici dupa ce au iesit din foame :D

#5
Adm

Adm

    Property Caretaker

  • Grup: Administrators
  • Posts: 24,137
  • Înscris: 22.05.2003
mama, mama ce muriti voi de grija altora...

1. Eu nu inteleg de ce e asa de mare invidia pe cei care se invart si isi tocesc masinile/cauciucurile proprii.
2. Politia noaptea nu are echipaje, pt ca se plateste dublu, si le folosesc pt urgente. Unii facand drifturi intr-o parcare nu e o urgenta.

#6
STARTREK1

STARTREK1

    căutător pe gugăl

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,183
  • Înscris: 27.06.2007
https://www.ebihorea...ior-147348.html

#7
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Ce noroc pe unii care s-au nascut in familii de milionari Posted Image

#8
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Vin si in parcari, dar daca e parcarea undeva la marginea orasului unde doar paznicii de la firmele din zona pot face reclamatii, sansele sunt ca nu o sa faca, ba chiar sa participe la eveniment sa arate la aia micii acasa poza cu el pe o masina pe care nu o vor avea niciodata :D
Daca e o parcare langa blocuri face sigur cineva reclamatie si vine cineva.

Micula e tantalaul ala care si cu subiectele servite si tot n-a luat bacalaureatul :D

#9
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,050
  • Înscris: 23.09.2005

View PostTruculMagic, on 04 martie 2019 - 23:34, said:

Ce noroc pe unii care s-au nascut in familii de milionari Posted Image

Cum adica "noroc"!? Parca era vorba ca toti avem sanse egale, aici nu e vorba de nici un noroc ci doar de calitati, talent si munca. :D

#10
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,050
  • Înscris: 23.09.2005
Acuma, cat despre Micula, nu stiu ce drac sa faca el cu bacul, caci el e unul din putinele persoane pentru care, chiar daca ar plati de maine de zece ori mai mult pe benzina, sau daca-i confisca politia masina de cate ori il opreste, ii e tot una.

Pe asta cuvantul "amenda" il lasa indiferent, oricat de mare ar fi, daca e vorba doar de amenzi, o sa faca figuri de-astea cat traieste.

Asta daca vrea, chiar poate sa intoarca banii cu lopata, la propriu, nu la figurat.

Edited by Phobos, 04 March 2019 - 23:49.


#11
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Unde pot sa vad filmul cand trage cu ak47 si cand o atinge ala de zice ca e reala ? Ca asa scrie in articol... dar film lipsa.

#12
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Le-au sters dupa ce au consultat un avocat :D

Fara probe, fara condamnare. Dispar probele, dispare dosarul

Cum naiba ca la unul suspectat ca n-a platit nota la bar e trezit cu perchezitii de mascati noaptea din somn si tavalit, iar unul care umbla cu arme de razboi prin oras si trage cu ele nici macar o vizita in timpul zilei la poarta nu ii fac "oamenii legii"

#13
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,050
  • Înscris: 23.09.2005
Dar stai, tu traiesti cumva cu iluzia ca suntem egali in fata legii? :D

#14
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

View PostTruculMagic, on 04 martie 2019 - 23:25, said:

Pop Ovidiu e un tip care a plecat de jos , e programator, face jocuri... face foarte multi bani din acest lucru. Are canal de youtube.
Pe el l-am recunoscut si eu.
Mie mi-au placut filmuletele cu el in SUA, era din bancurile cu ardeleni ajunsi in America.
In rest da omul a facut bani.
Cu o mica mentiune, si daca nu facea el banii, oricum parintii lui au facut destui pentru el, cu toate astea el castiga mult mai mult decat ei in prezent.

P.S.
@initiator Poti sa-i spui aici ca te-a deranjat Posted Image
http://www.ovilex.com/contact/

Edited by notrust, 05 March 2019 - 00:18.


#15
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019

View PostPhobos, on 04 martie 2019 - 23:53, said:

Dar stai, tu traiesti cumva cu iluzia ca suntem egali in fata legii? Posted Image
Nicidecum, era o intrebare retorica.
Stiu ca oamenii legii nu sunt decat un grup infractional organizat pentru a apara infractorii de cetatenii obisnuiti si de a ii abuza daca nu se supun liderilor clanurilor.

#16
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,624
  • Înscris: 07.02.2003
Daca vor sa faca drifturi mai adevarate sa discute cu edilii capitalei, sa le bage niste mazga pe acolo :P

#17
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View PostPhobos, on 04 martie 2019 - 23:45, said:

Acuma, cat despre Micula, nu stiu ce drac sa faca el cu bacul, caci el e unul din putinele persoane pentru care, chiar daca ar plati de maine de zece ori mai mult pe benzina, sau daca-i confisca politia masina de cate ori il opreste, ii e tot una.

Pe asta cuvantul "amenda" il lasa indiferent, oricat de mare ar fi, daca e vorba doar de amenzi, o sa faca figuri de-astea cat traieste.

Asta daca vrea, chiar poate sa intoarca banii cu lopata, la propriu, nu la figurat.

Mai taie din ele, zici ca-i Pablo Escobar...
Dupa ce moare al batran , deobicei afacerea intra in faliment, odraslele lor nu sunt capabile sa o preia, stiu numai sa cheltuie bani Posted Image

View Postnotrust, on 04 martie 2019 - 23:54, said:

Pe el l-am recunoscut si eu.
Mie mi-au placut filmuletele cu el in SUA, era din bancurile cu ardeleni ajunsi in America.
In rest da omul a facut bani.
Cu o mica mentiune, si daca nu facea el banii, oricum parintii lui au facut destui pentru el, cu toate astea el castiga mult mai mult decat ei in prezent.

P.S.
@initiator Poti sa-i spui aici ca te-a deranjat Posted Image
http://www.ovilex.com/contact/

Bine, asta a facut bani pe drept, dar restul sunt niste "oameni de afaceri".

#18
projectfp

projectfp

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,654
  • Înscris: 17.01.2019
Micula nu prea are afaceri pe bune.
Specializarea lui a fost tunul la stat pe cash.
Ce face din afaceri sunt doar banii de rulaj si de umplut contul mai mult, grosul in are in cash, adica vorba vine cash, in niste conturi, investitii si proprietati multe ferite de ochii lumii.
Daca moara babacul, ii raman bani cat sa umple un bac, nu poate cheltui in cati ani de viata mai are (minim 40 ani daca nu trage).

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate