Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...
 Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit
 I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic
 Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 

Prevenire fuga de la locul accidentului

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

#55
emilmihai

emilmihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 01.09.2009

 andreic, on 19 februarie 2019 - 09:42, said:

Pai nu duci tu, chemi 911/112
Exact!S i multi sar repede sa ii miste cand vad accidente,ii scot din masini...!Singura data cand cred eu ca poti interveni pana la sosirea echipajelor de ajutor este atunci cand masina fumega rau sau arde,in rest daca intervii mai mult rau faci!Am vazut un clip cu un accident pe la arabi in care ala a fost aruncat din masina si aia care au oprit doar au verificat daca mai traieste!La noi sar toti!trag de ei,nu stiu ca nu trebuie miscati!

Edited by emilmihai, 19 February 2019 - 13:18.


#56
MotanulAlb

MotanulAlb

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,884
  • Înscris: 16.02.2019

 terratec, on 19 februarie 2019 - 04:06, said:

Accidentele si incidentele nefericite sunt doar pretexte pentru introducerea pe scara larga a masurilor totalitare.
Care-s alea?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate