Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

"Nu uita sa dai subscribe la canal"

- - - - -
  • Please log in to reply
38 replies to this topic

#37
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Si eu, am zeci de canale in subscribe list, dar la toate le-am dat subscribe pentru ca apreciam contentul si voiam sa fiu la curent, nu ca ziceau.
Iar like dau poate odata la 10-20 clipuri. Share nu cred ca am dat pana acum la mai mult de 2-3 clipuri.

#38
ericmario

ericmario

    Fenomembru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 39,921
  • Înscris: 14.12.2007

View Postmiki07, on 08 februarie 2019 - 10:31, said:

Eu nu ma abonez decat daca imi place content-ul pe care il face omul respectiv.

Poate sa imi spuna de 100 de ori sa ii dau subscribe, daca nu imi place ceea ce vad, nu dau subscribe.

Abonatii in 2018 sunt fix pix. Trebuie sa ai watch time. Cu cat se uita mai mult timp lumea la tine, cu atat mai multi bani faci din monetizare.

Dar ce-i frate cu romgleza asta?

#39
Arkadiusz

Arkadiusz

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.02.2019

View PostBursul, on 08 februarie 2019 - 10:23, said:

Fiecare videobloger ma ameninta cu propozitia asta.

Are careva vreo explicatie logica la fenomenul asta? Vin mai multi abonati daca in fiecare clip bagi aceasi placa: nu uita sa dai like, sa comentezi "below" si sa apesi butonul subscribe?
E undeva un studiu care dovedeste ca daca iti bati privitorii cu "subscribe" vin mai multi?

Am eu o explicatie logica: aia-s niste fomisti penibili. E ca si cum m-as intalni cu Ileana sa ne-o tragem si la final sa ii zic "daca ti-a placut sa te abonezi la mine ca sa mai vin si alta data sa ti-o pun". Logic ca o sa ma cheme ea daca i-a placut, nu tre' sa ii zic eu.
Si cel mai penibil e ca multi scamatori cu pretentii de vloggeri zic mizeria aia la inceputul clipului, cand nici nu stii ce dracu vor ei de la viata cu canalu' respectiv.

Edited by Arkadiusz, 09 February 2019 - 02:51.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate