Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Țeapă pariuri. Ce pot să fac?

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#127
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Din acelasi motiv pentru care noi nu putem juca legal in Romania, pe bet365 pariezi prin termediari, vpn sau eu mai stiu, poate el nu o putea, am gasit niste scuze adevarate dar majoritatea sunt tepari cu sure bets.
Oricum meciurile suspecte de blat ajung in presa, sunt blocate.

Eu am atacat problema din punctul de vedere al "aia de ce nu joaca el", pai ete eu pot castiga constant la pariurile sportive dar nu am timp, nici chef, stii cat stres este si cate sperante iti pui in treaba asta?
Ma intreaba prieteni despre pariuri sportive si chiar pe forumul asta am primit mesaje si cand le-am spus cum joc au ramas... da ba dar eu vreau ceva sa pun 1 meci, sa pun maxim 3 meciuri si gata.
Pai boss? Daca pariurile sportive era asa de usoare si care nu dau depedenta... nu mai faceau aia profit si se inchideau.

Cand mi-am luat primul laptop puternic a fost cu gand de pariuri sportive, ecran de 17, intr-o parte meciul, intr-o alta parte bet365, forumuri, gen singur faci fix PUA la pariurile sportive.
Cand am cumparat enny(aveam buget vreo 5 mii de lei) am cumparat cu pariurile sportive in gand, sa duca streaming, sa duca meciurile in full hd, unibet(dap, cote la microscop).

Nu exista sa iti dau eu un meci si sa zic ia de pune toti bani tai pe meciul ala ca este blat, daia la pariuri sportive joci cu miza egala si pe meciurile de care esti mai sigur si pe meciuri de iti tremura coada si te gandesti ce drac intrai pe astia ca arata bine datele dar nu ii cunosc.

Edited by Argent, 13 January 2019 - 10:35.


#128
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,699
  • Înscris: 29.10.2017

View PostArgent, on 13 ianuarie 2019 - 10:21, said:

Am si eu prieteni care m-au intrebat despre cotele astea si subiectul imi pare util.
Gen pentru un om cu 2 copii, job calumea, ba, 100 de euro pentru un asemenea om is bani de tigari, poate nici aia, asa ca am avut o cunostinta care ma tot intreba obsesiv de Sure Bets, adica alea in care tu ii dai 50 sau 100 de euro si el iti da o cota de 40 castigatoare.

Si identic cum am gasit si acolo, uzbekistanezul ala era tot cu KING, din ce am observat majoritatea au taguri king, queen si mama lor mai stie.
Probabil ceva din domeniu.

Sure bets inseamna altceva, sunt pariuri arbitraj in care pariezi pe 1 la o casa si pe X2 la alta si castigi oricare din rezultat ar iesi pentru ca ai prins cotele debalansate :)

Astea cu king si queen sunt vrajeli pentru fraieri :)  Din cand in cand uzbekistanezii, albanezii etc astia anunta ca ofera un meci gratuit daca ii scrii king comment si ii dai share in lista de prieteni la pagina ca sa isi faca reclama... atunci sar rromii si cocalarii sa dea share si sa scrie King ..adica ca ala e rege ca le da tipsuri

De fapt teparii sunt intr-o gura de canal, intr-un ghettou, o casa de chirpici din lumea a 3-a, bosketi lesinati de foame ...nu au cum sa trucheze un meci sau sa afle despre asta in vecii vecilor

#129
LordulCapdeMort

LordulCapdeMort

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 11.04.2007

View Postgeorge_alexandru, on 13 ianuarie 2019 - 10:28, said:

Eu ma gandesc asa, daca acele castiguri ar fi pe bune, de ce s-ar mai complica cu voi in loc sa-si joace proprii bani si sa se imbogateasca?
pai a spus ca nu ii place sa joace cote mari ca sa il vada altii la agentie sa se ia dupa el

si ca are o sursa de unde ia meciurile

#130
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,545
  • Înscris: 30.08.2017
Ar juca prin interpusi. La cotele alea...2-3 bilete si se retrage din business. Dar nu, el prefera sa va vada pe voi cum castigati iar el sa ramana doar cu un mic comision.

#131
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017

View Postgeorge_alexandru, on 13 ianuarie 2019 - 14:55, said:

Ar juca prin interpusi. La cotele alea...2-3 bilete si se retrage din business. Dar nu, el prefera sa va vada pe voi cum castigati iar el sa ramana doar cu un mic comision.
Nimenea nu se retrage din biznis ca lacomia ii mare.

View PostLordulCapdeMort, on 13 ianuarie 2019 - 14:44, said:

pai a spus ca nu ii place sa joace cote mari ca sa il vada altii la agentie sa se ia dupa el

si ca are o sursa de unde ia meciurile
Toti au sursa, ca la vandut de vin, toti au o sursa care nu pune zahar si face vinul natural, totul cu 5 lei litru.

View Poststalker2142, on 13 ianuarie 2019 - 12:54, said:

Sure bets inseamna altceva, sunt pariuri arbitraj in care pariezi pe 1 la o casa si pe X2 la alta si castigi oricare din rezultat ar iesi pentru ca ai prins cotele debalansate Posted Image

Astea cu king si queen sunt vrajeli pentru fraieri Posted Image  Din cand in cand uzbekistanezii, albanezii etc astia anunta ca ofera un meci gratuit daca ii scrii king comment si ii dai share in lista de prieteni la pagina ca sa isi faca reclama... atunci sar rromii si cocalarii sa dea share si sa scrie King ..adica ca ala e rege ca le da tipsuri

De fapt teparii sunt intr-o gura de canal, intr-un ghettou, o casa de chirpici din lumea a 3-a, bosketi lesinati de foame ...nu au cum sa trucheze un meci sau sa afle despre asta in vecii vecilor
Stiu ce sunt alea arbitraj cu soft sa iesi castigator intre adrese de internet.
Ei asa zic ca Sure Bets, adica meciuri trucate, pe limbajul lor de uzbekistanezi.

Dap, ai ghicit, ofera meciuri free celor care distruie, dau like.

Si ma amuza ca pozele sunt identice la majoritatea, masina de lux, ceasul scump, lux.

#132
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,891
  • Înscris: 20.10.2015

View Postgeorge_alexandru, on 13 ianuarie 2019 - 10:28, said:

Eu ma gandesc asa, daca acele castiguri ar fi pe bune, de ce s-ar mai complica cu voi in loc sa-si joace proprii bani si sa se imbogateasca?

Sunt haiduci, un fel de Andripopa

A juca pentru a castiga inseamna sa nu te duca mintea

#133
costl

costl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,294
  • Înscris: 25.12.2018

View Postgeorge_alexandru, on 13 ianuarie 2019 - 10:28, said:

Eu ma gandesc asa, daca acele castiguri ar fi pe bune, de ce s-ar mai complica cu voi in loc sa-si joace proprii bani si sa se imbogateasca?
Sunt vrajitoare, si vrajitoarele nu pot folosi puterile in scop personal :D

Evident ca e teapa, la fel ca toate prostiile alea intitulate ACADEMIA DE... care sustin ca te invata sa faci bani, dar ei nu fac bani din asta, ci din tepuit fraierii cu Academia.
Asta e rezultatul intr-o societate unde toti prostii au bani pentru ca sunt hoti, si se cred destepti si de netepuit din cauza ca au dat ei tepe si cred ca nu pot lua.

#134
muppetz

muppetz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 10.05.2008
Meci jucat la pariuri speciale pe posesie minge . Valladolid vs Valencia cu handicap (-1) pentru Valencia.
Rezultat final 49% - 51% , nu este pierdut conform Flashscore si Sofascore . NetBet insa fura cu nerusinare si
imi afiseaza rezultat final posesia mingii 50% - 50% . Meci pierdut ! Talhari la drumul mare !

Attached Files


Edited by muppetz, 24 May 2019 - 18:17.


#135
sfantu.dracu

sfantu.dracu

    Taur de Balaur

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,173
  • Înscris: 28.06.2005

 muppetz, on 24 mai 2019 - 18:16, said:

Rezultat final 49% - 51% , nu este pierdut conform Flashscore si Sofascore . NetBet insa
Trebuia să joci la Flashscore și Sofascore. :D

#136
stalker2142

stalker2142

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,699
  • Înscris: 29.10.2017

 muppetz, on 24 mai 2019 - 18:16, said:

Meci jucat la pariuri speciale pe posesie minge . Valladolid vs Valencia cu handicap (-1) pentru Valencia.
Rezultat final 49% - 51% , nu este pierdut conform Flashscore si Sofascore . NetBet insa fura cu nerusinare si
imi afiseaza rezultat final posesia mingii 50% - 50% . Meci pierdut ! Talhari la drumul mare !

tu ai jucat acolo handicap, aplicand handicapul de -1 procent la valencia procentul in cazul asta devine cel spus de ei 50% cu 50%  
adica X

daca atunci cand ai pus pariul aveai ca optiuni  Valladolid +1  si  Valencia -1
intrebarea care trebuie sa o pui la suport netbet este de ce nu au oferit si a treia optiune X la pariu
daca au afisat handicap de tip asiatic trebuie sa iti dea cota 1 la pariu si sa-ti ramburseze miza
daca au afisat handicap de tip european trebuia sa ai ca optiune si a treia varianta adica x

sau de ce nu au afisat handicapuri care exclud X-ul  cum ar fi +1.5 la prima echipa si -1.5 la a doua

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate