Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

Comision bancar, cine il suporta ?

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
zolak

zolak

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 14.02.2006
Nimic nu functioneaza fara bani, adica gratis. Politica bancilor difera, dar orice serviciu trebuie platit, punct. Iti convine sau nu, e alta poveste, dar daca nu vrei sa platesti comisionul, te urci in masina si duci banii si ii predai personal. Ah, ca te costa mai mult??? Vorba unui mare politician "ghinion".

#20
emilmihai

emilmihai

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 939
  • Înscris: 01.09.2009

View Postzolak, on 19 decembrie 2018 - 19:24, said:

Nimic nu functioneaza fara bani, adica gratis. Politica bancilor difera, dar orice serviciu trebuie platit, punct. Iti convine sau nu, e alta poveste, dar daca nu vrei sa platesti comisionul, te urci in masina si duci banii si ii predai personal. Ah, ca te costa mai mult??? Vorba unui mare politician "ghinion".
Si pe mine m-a bate cineva la cap sa cumpar piese de la chinezi si i-mi spune sa deschid cont la o banca care are comision 0 si transfer bani de acasa cand cumpar ceva!Am spus ca nu il cred!Ceva trebuie sa castige si banca aia!I-am spus ca un vecin avea card la o banca si vre-o 3ani a uitat de el si s-a trezit acasa cu scrisoare ca datoreaza cateva sute lei administrare cont!Prefer sa dau 10lei comision la cec care este aproape de mine decat sa dau 20-25lei pe drum sa ajung in oras si sa pun bani la banca aia si sa cumpar de la chinezi,cumpar din ro chiar daca sunt mai scumpe si l-e primesc a2zi sau la 10zile sau cum am patit la ultima comanda cand am asteptat 44zile!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate