Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Dragelor, va rog, o parere..... sunt indragostit pana peste cap

* - - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
95 replies to this topic

#55
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Pacat, ma gandeam sa-i dedic Taxi-Cele 2 Cuvinte. Posted Image

#56
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,106
  • Înscris: 29.01.2016

View Postzzhunt, on 13 noiembrie 2018 - 11:04, said:

De exemplu althea ar putea considera asta jignire  și să îți de-a vreo 3 zile pauza
Am inteles ce zici, dar nu mi se pare normal ca unul sa faca misto de noi sau sa ne abureasca cu informatii diferite si noi sa ne-o luam ca intrebam ceva, mai in gluma mai in serios. Adica unul isi bate joc si pentru ca te prinzi sau altul il desconspira, iti iei un sut in cur.

#57
antiqque

antiqque

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 826
  • Înscris: 24.07.2013

View Postalexander11, on 13 noiembrie 2018 - 10:17, said:

Buna.

Am 32 de ani, tipa pe care am cunoscut-o are 19.

Ne-am vazut de 10-15 ori, ea este din alt oras.

Ne-am placut, ne-am indragostit, etc... long story short

Sunt mort dupa ea, o vreau pentru totdeauna. Incearcand sa nu faceti misto de mine, va rog daca puteti sa imi dati un sfat sincer, ce as putea face (as face orice) pentru ca aceasta fata sa fie cu mine tot restul vietii ? Vreau sfaturile voastre, fetelor, ce ar trebui sa faca un anume cavaler pentru a va castiga inima pentru totdeauna ?

Va multumesc

Pai stai putin, ea de ce a acceptat sa va vedeti alea 10-15 ori? I-ai luat cadouri, ai plimbat-o cu un bolid ceva?
La varsta ei sa se uite la unul de varsta ta mi se pare ca e pe interes. Parerea mea.
Asta pe langa faptul ca in general fetele de varsta ei sunt foarte indecise si nu vor ceva serios.

Edited by antiqque, 13 November 2018 - 11:12.


#58
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
lasa ca @althea ii fata buna si n-o zica nimic ca l-ati luat la 11 metri pe un troll.
daca e vorba de trolli, se mai schimba treaba. bine, ideal ar fi sa si-o ia asta de
a deschis topicul, pentru trolling de proasta calitate. deh, nici trollatul nu mai e
ce-a fost...Posted Image

#59
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,106
  • Înscris: 29.01.2016
Mai exista si avertismente, ar trebui folosite, nu numai suspendarile. Eu ma opresc aici in legatura cu trollul.

#60
altuser09

altuser09

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 25.08.2009
Alexander11, nu am avut timp si rabdare sa citesc decat raspinsurile din prima pagina. Mentionez ca sunt barbat.
Ce stiu eu: un fost coleg de serviciu, a trecut prin aceeasi faza, era cu 2 ani mai mare decat tine, ea avea 20 ani. S-au casatorit, dupa aproape 2 ani s-au despartit. De ce? Diferenta de varsta isi spunea cuvantul. Ea vrea discoteca, el vrea sa-si termine casa de la munte. Ea vrea una, el vrea alta. Cel putin astea au fost motivele oficiale.
El avea o situatie materiala buna, peste medie. Familia ei cam la fel, poate un pic mai sus. Conteaza si asta foarte mult. Pe langa sex, femeia mai are nevoie si de rasfat...si asta costa.
Parerea mea este ca nu sunt sanse sa mearga un mariaj.
Tu incearca, sa nu iti para rau ca nu ai incercat, poate ai noroc, asta impotriva statisticii.
Bafta!

Edited by altuser09, 13 November 2018 - 11:37.


#61
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Casa de la munte-risipa de bani daca nu o inchiriezi.

#62
Darkman48

Darkman48

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,100
  • Înscris: 24.05.2009
Atatea pagini si dragele nu zic nimic...dezamagitor pentru initiator.

#63
menaloty

menaloty

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,839
  • Înscris: 15.11.2016

View Postalexander11, on 13 noiembrie 2018 - 10:17, said:

Sunt mort dupa ea, o vreau pentru totdeauna. Incearcand sa nu faceti misto de mine, va rog daca puteti sa imi dati un sfat sincer, ce as putea face (as face orice) pentru ca aceasta fata sa fie cu mine tot restul vietii ?
pai trebuie sa vrea si ea.

#64
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

View Postzzhunt, on 13 noiembrie 2018 - 11:04, said:

De exemplu althea ar putea considera asta jignire  și să îți de-a vreo 3 zile pauza
Ai încă vreo 4 mesaje pe topic în care faci nino-nino. Potolește-te, ce naiba.

#65
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015

View Postalthea, on 13 noiembrie 2018 - 12:12, said:


Ai ĂŽncă vreo 4 mesaje pe topic ĂŽn care faci nino-nino. Potolește-te, ce naiba.

Și nu ai nici o părere de domul acesta?

Ca topicul încă e aici.

Mă gândesc că e tot ăla cu mușchii la degete.

Ăla care ba era slab rău , ba era musculos și se antrena in cele mai periculoase sporturi de bătaie.



#66
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

View Postzzhunt, on 13 noiembrie 2018 - 12:21, said:

Și nu ai nici o părere de domul acesta?

Ca topicul încă e aici.
Cât timp nu încalcă regulamentul forumului n-am niciun motiv să-l șterg. Nu e trolling ce face el: topicul nu e de natură să provoace conflicte între useri, nici nu pune în discuție un subiect ilegal... dacă userii vor să discute bine, dacă nu o să moară de moarte naturală.  

View Postzzhunt, on 13 noiembrie 2018 - 12:21, said:

Mă gândesc că e tot ăla cu mușchii la degete.
Ăla care ba era slab rău , ba era musculos și se antrena in cele mai periculoase sporturi de bătaie.
Nu-i Vitamină, n-a zis că vrea să-i bea fetei sângele.

#67
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015

View Postalthea, on 13 noiembrie 2018 - 12:33, said:


Cât timp nu ĂŽncalcă regulamentul forumului n-am niciun motiv să-l șterg. Nu e trolling ce face el: topicul nu e de natură să provoace conflicte ĂŽntre useri, nici nu pune ĂŽn discuție un subiect ilegal... dacă userii vor să discute bine, dacă nu o să moară de moarte naturală.  


Nu-i Vitamină, n-a zis că vrea să-i bea fetei sângele.

Stai așa că nu înțeleg.

Acum ceva timp cam 1 luna avea 20 de ani și caută să se opereze la nas

Azi are 32 de ani și a cunoscut pe una

Asta nu e troll?

#68
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Nu  (să te uiți în link, găsești explicația).
Poate-i Făt Frumos și a crescut repede, poate-i entertainer și i s-a părut că-i plictiseala prea mare... nu știm ce-i, în cel mai rău caz e doar un alt mincinos, nu troll.

#69
underb

underb

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,491
  • Înscris: 08.03.2015

View PostPlatonX, on 13 noiembrie 2018 - 10:28, said:

Prea mare diferenta de varsta. Peste 15 ani tu te aproprii de 50 si ea sare de 30. Tie iti place ca e caprioara tanara, dar gandeste-te si la ea.
Nu-i bai daca va face 30 de ani. Isi gaseste alta mai tanara daca e cazul. Problem solved.

Edited by underb, 13 November 2018 - 13:35.


#70
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Iniţiatorul, de fapt, s-a îndrăgostit de imaginea fetei, de ceea ce înţelege el printr-o fată/femeie şi nu de persoana în sine. S-a îndrăgostit de un simbol.
Dacă este să-mi exprim părerea, eu nu cred în dragostea platonică. Şi nici în cea la prima vedere.
Îi putem spune în mai multe feluri: foc de paie, pasiune, nebunie frumoasă, dar nicidecum dragoste. Dragostea vine cu anii, şi numai lângă nevastă. Dacă vine.
Eu sunt unul dintre cei care contrazice statisticile şi care îşi iubeşte nevasta mai mult decât cu 18 ani în urmă, când ne-am căsătorit. Căci, de cunoscut şi ca prieteni, suntem din 1993. Am îmbătrânit împreună, cum se spune. Atunci când îmbătrânesc împreună, şi dacă la început chiar s-au iubit, nu prea sunt şanse să se despartă.
În rest, absolut nicio căsnicie întemeiată pe interes nu va dura mult timp. Trei ani, poate cinci, dacă se fac concesii.
Simbolul de care s-a îndrăgostit iniţiatorul este cazul ideal, însă aceste cazuri ideale - aşa cum ne învaţă fizica - nu există în realitate, sunt doar modele de studiu. Realitatea e mult mai crudă; în acest caz, realitatea e formată numai din femei "pe interes". Dragostea adevărată a decedat de mult timp, din păcate.

#71
gushpi

gushpi

    cârcotaș

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,114
  • Înscris: 17.01.2012

View PostNaijax, on 13 noiembrie 2018 - 10:40, said:

Primul lucru ar fi sa pui niste poze aici
Cu tine si ea

Sunt mai mult decat necesare pentru o expertiza profesionista Posted Image

...doar cu ea, te rooog!!!

#72
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,839
  • Înscris: 14.10.2008
Cand te cunosti cu ea pe net, trebuie sa-i ceri ceea ce se numeste "poza relevanta". Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate