Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
O smecherie pe care nu o inteleg

Balcon parter fara acte

unde gasesc un speed bag in bucur...

Programe TV cu altfel de sporturi
 Laptop "bun la toate" max...

navigatie noua vw tiguan

ctfmon.exe - System Error (in Saf...

Ați prins vremurile cand 120 Volț...
 Whatsapp nu afișeaza numele ...

Medii admitere Politehnica Bucure...

Se extinde Baza de la Kogalniceanu

Politist mutilat de caine in curt...
 Trotineta- cat rezista?

Windows 11 si inregistrare de pe ...

Cont Facebook spart

Accesare Plex prin webstation
 

Coder Residence 2 Brasov

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Salutari.

Ce stiti despre acest ansamblu rezidential? Am facut o vizita zilele trecute si mi-a placut ce am vazut. Localizare faina, case frumusele, dar cel mai mare minus este lipsa canalizarii! Desi ansamblul este localizat in oras, casele de aici au fosa septica, in 2018 Posted Image. Este cineva care locuieste pe acolo si activeaza pe forum?

Edited by SPX808, 21 September 2018 - 14:23.


#2
blotunga

blotunga

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 09.04.2008
Chiar vrei case duplex în câmp? Ai toate dezavantajele de la casă și de la bloc. Să nu mai pomenesc de stația de epurare care e la doi pași. Deci dacă bate vântul spre tine, ține respirația...

#3
RADU_

RADU_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 15.08.2006
Cauta o locuinta veche in centru. Bani mai putini, spatiu mai mic, dar....fara probleme

#4
SPX808

SPX808

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 679
  • Înscris: 18.06.2016
Nu caut in mod deosebit sa cumpar casa, dar ma orientam pentru viitor (doi-trei ani, cand o fi). Sunt in lucru si case care nu vor fi duplex-uri. Statia de epurare nu e functionala, dar asta nu inseamna ca mirosurile si dispar. Habar nu am. Va multumesc pentru raspunsuri.

#5
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
Care statie de epurare nu-i functionala?
Si oricum, si cu si fara statie de epurare, de ce ai vrea sa stai la casa, dar sa n-ai curte?

#6
JNX77

JNX77

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.11.2018

View PostSPX808, on 21 septembrie 2018 - 14:15, said:

Salutari.

Ce stiti despre acest ansamblu rezidential? Am facut o vizita zilele trecute si mi-a placut ce am vazut. Localizare faina, case frumusele, dar cel mai mare minus este lipsa canalizarii! Desi ansamblul este localizat in oras, casele de aici au fosa septica, in 2018 Posted Image. Este cineva care locuieste pe acolo si activeaza pe forum?

Locuiesc de 3 ani in prima etapa a proiectului. Eu sunt foarte multumita de tot. Calitatea finisajelor este buna, curtea este cat trebuie, accesul se face usor oriunde in oras, fie spre strada lunga, fie pe grivitei, fie pe centura, in functie de unde trebuie ajuns.La fel ca toti cei mutati aici. In legatura cu fosa septica, eu nu simt diferenta fata de canalizare. Sfatul meu este sa vorbiti pentru toate detaliile cu dezvoltatorul, asta daca n ati facut o deja.

#7
mafiott92

mafiott92

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 711
  • Înscris: 26.08.2007

View PostJNX77, on 09 noiembrie 2018 - 22:42, said:

Locuiesc de 3 ani in prima etapa a proiectului. Eu sunt foarte multumita de tot. Calitatea finisajelor este buna, curtea este cat trebuie, accesul se face usor oriunde in oras, fie spre strada lunga, fie pe grivitei, fie pe centura, in functie de unde trebuie ajuns.La fel ca toti cei mutati aici. In legatura cu fosa septica, eu nu simt diferenta fata de canalizare. Sfatul meu este sa vorbiti pentru toate detaliile cu dezvoltatorul, asta daca n ati facut o deja.
Si ti-ai facut cont pe forum special pentru asta ... ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate