Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

TripleA Residence - Drumul Taberei

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
bilutze

bilutze

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 28.06.2023
Buna ziua, a mai facut cineva contract pentru faza 2? Am semnat contractul aproape un an in urma, termenul de predare fiind de 16 luni, de ceva timp lucrarile s-au oprit si sunt foarte ingrijorat ce se va intampla cu proiectul.

La fel este cineva aici pe forum care are apartament in faza 1, ce parere aveti despre dezvoltator?

Multumesc

#38
Ghhhtrrrtb356

Ghhhtrrrtb356

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.07.2023
Buna ziua !!! Și eu sunt in aceiași situație , am dat avansul acum 1 an si 6 luni , am văzut ca au lucrat puțin acum 1 săptămâna , dar acum au oprit lucrările , stau in zona si vând când lucrează si eu sunt îngrijorat , ma gândeam sa îmi i-au avansul innapoi

#39
Ghhhtrrrtb356

Ghhhtrrrtb356

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.07.2023
Buna ziua !!! Dacă mai sunt persoane ce au dat avansul la Triplea Faza 2 , haideți sa facem un grup ceva sa ținem aproape .

#40
Valentinapreda

Valentinapreda

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.11.2023
Buna!
S a creat grupul?

Sunt in aceasi situatie, am dat avansul la "faza 2.
Multumesc

#41
Ghhhtrrrtb356

Ghhhtrrrtb356

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 06.07.2023

 Ghhhtrrrtb356, on 06 iulie 2023 - 18:48, said:

Buna ziua !!! Dacă mai sunt persoane ce au dat avansul la Triplea Faza 2 , haideți sa facem un grup ceva sa ținem aproape .


#42
MarianVio1

MarianVio1

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 31.03.2020
Am trecut pe acolo, proiectul este abandonat si totul este in paragina. Cred ca asa va ramane cel putin pentru urmatorii 5 ani.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate