Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...
 Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 

Jurnalisti ai dreptei, ridicati de DIICOT pentru posesie de droguri

* * - - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
124 replies to this topic

#37
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,338
  • Înscris: 29.07.2013
Probabil cu o amenda penala.

Ciudat insa ca il vad pe asta in direct. Daca era ridicat nu cred ca-l mai lasau sa prezinte stirile in direct !?

#38
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
In cel mai rau caz, o sa primeasca cu suspendare. Dar oricum alta e ideea...vede poporul cu ocazia asta care e adevaratul caracter al acestor deontologi din presa, baiatul asta Popa cu tatuaj la umarul drept specific clanurilor interlope o facea pe smardoiul la Realitatea TV si dadea lectii de morala.

#39
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Stiu judecatorii .

#40
crursu

crursu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,253
  • Înscris: 05.12.2010

 doxan, on 14 septembrie 2018 - 14:27, said:


Sigur ca DA, in America spre exemplu  jurnalistii de la FOX News  & CNN recunosc pe fata cu cine tin, la ce doctrina adera cei din redactie, etc. Nu vad de ce ar trebui noi romanii sa traim in ipocrizie si minciuna, e chiar si mai corect fata de cetatean !
Nu jurnalistii au ales, ci patronul, cauta sa vezi cati junalisti au depus demisia si au plecat.
Copie la indigo cu infectia de antena 3.

#41
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015

 argonaut, on 14 septembrie 2018 - 15:02, said:

Probabil cu o amenda penala.

Ciudat insa ca il vad pe asta in direct. Daca era ridicat nu cred ca-l mai lasau sa prezinte stirile in direct !?
Pai nu s-a dat publicitatii, probabil ca de cand a intrat GDPR le este frica organelor sa mai faca publice inceperea acestor anchete penale. Mircea Badea evident a fost ajutat de un roman patriot din DIICOT care a vrut sa arate la oameni adevarul.

Edited by doxan, 14 September 2018 - 15:06.


#42
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 MembruAnonim, on 14 septembrie 2018 - 14:49, said:

Vax albina. Ca-i adevarat sau nu, nu Claudiu Popa si Emma Zeicescu au pradat tara pret de 28 de ani.
Astia vor cu orice pret sa ne abata atentia de la lucrurile cu adevarat importante.

Asa este. Vor sa ne abata atentia.
Esenta este ca niste jurnalisti penali high lupta contra koruptiei. Asta e clar.

#43
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,115
  • Înscris: 03.07.2008

 argonaut, on 14 septembrie 2018 - 15:02, said:

Probabil cu o amenda penala.

Ciudat insa ca il vad pe asta in direct. Daca era ridicat nu cred ca-l mai lasau sa prezinte stirile in direct !?

Nu-i mai da si tu de gol. Daca propaganda spune ca a fost arestat atunci e arestat!

 doxan, on 14 septembrie 2018 - 15:05, said:


Pai nu s-a dat publicitatii, probabil ca de cand a intrat GDPR le este frica organelor sa mai faca publice inceperea acestor anchete penale. Mircea Badea evident a fost ajutat de un roman patriot din DIICOT care a vrut sa arate la oameni adevarul.

Cand apareau informatii de la dna, Badea spunea ca e de porc!
Acum cand da el informatii de la diicot e de bine!

#44
cristiandrei

cristiandrei

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,144
  • Înscris: 19.05.2005

 GingisHan2015, on 14 septembrie 2018 - 14:40, said:

Cu ce modifica hotia si jaful pesedist, marlania,  si mitocania institutionalizata, analfabetismul ministrilor si prim ministrului, scarbosenia si grobianismul la rang de virtute,  faptul ca niste zgamboi scarta scarta pe hartie sau monitoare tv se drogheaza ?
Dragnea la puscarie si muyepesede ramane la fel de actual .Asta e .Ce nu intelegeti voi si " maestrul " doxan e ca nu toata lumea care va injura e de facto partizana altei forte politice .
Eu va injur din convingere, spumos si cu tarie,  la fel .Si pe ailalti daca imi cad in labe .Despre drogati am o parere la fel de proasta ca si despre pesedei Isi fout viitorul lor si al copiilor lor .Niste zdrente umane .


Vezi, asta ar trebuii sa fie idea principala, chiar daca prin absurd 100% din cei ce sunt contra lui Dragnea ar fuma iarba tot nu conteaza, nu schimba cu nimic ca Dragnea impreuna cu PSD-ul si alte organizatii distrug Romania.

E vorba de logica, adevarul nu este anulat de alt adevar, nu sunt idei ce se bat cap in cap.

Problema e ca prostimea pune botul la manipulare, serviciile controlate de Dragnea se descurca destul de bine la propaganda, probabil experienta din comunism.

E un moment istoric din ala de se vor intreba urmasii nostri "Ba, da aia erau tampiti?! nu au vazut ce facea Dragnea si sleahta lui de hoti?, De ce il toto sustineau si votau?!" La fel cum ne intrebam si noi referitor la unele momente istorice.

Asa a fost si cu comunismul, ca doar Ceausescu nu a tinut singur in frau o tara intreaga, dar din pacate cei ce au facilitat mentinerea regimului opresiv nu au fost pedepsiti, din contra, o parte sunt acum in functii cheie.

Un popor mentinut in prostie, fara educatie, cu principii alterate e destul de usor de manipulat.

Noi cam trebuie sa ne gandim la planul B, nu stiu cat mai merita sa ne sacrificam, vad ca istoria se repeta si din pacate la intervale scurte de timp.

Te-ai fi asteptat ca Romania sa nu mai aiba o tendinta de a se intoarce la totalitarism in macar urmatoarea 100 de ani, avand in vedere ca inca traiesc generatile care au suferit de pe urma regimului dictatorial dar pare ca m-am inselat.

Edited by cristiandrei, 14 September 2018 - 15:09.


#45
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,338
  • Înscris: 29.07.2013

 doxan, on 14 septembrie 2018 - 15:05, said:

Mircea Badea evident a fost ajutat de un roman patriot din DIICOT care a vrut sa arate la oameni adevarul.

Aha, deci in cazul asta sunt "patrioti", in rest "infiltrati, turnatori ordinari", etc :D

#46
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Romanul patriot e un idiot  probabil,  inainte de a fi patriot .Cu perdele de fum comuniste , droguri, lovituri de stat, ninja asasini, mineri si scutieri, panselute si diversiuni whataboutiste nu fac decat sa mai arunce inca o cazma de pamant peste coparseul partidului .
Lumea in 2018 e muuult, muult mai desteapta si mai informata,  ca sa fie influentata de tacticile astea din anii 50 .

#47
elef

elef

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,674
  • Înscris: 03.10.2014
Prefer "drogatii" cu MaryJane , decat "traditonalii" imbibati de alcool.
Pana acum nu am auzit de violuri sau omoruri din cauza consumului de MaryJane.
Dar la alcoale sigur e o certitudine!

#48
geostorm

geostorm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,115
  • Înscris: 03.12.2017
De notat ca stirea asta destul de importanta nu apare pe site-urile deontoage de dreapta.
Cel putin pw hotnews nu am gasit nimic, desi de obicei nu le scapa stiri de genul

Edited by geostorm, 14 September 2018 - 15:12.


#49
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Am notat .Ai un covrig cu mac .

#50
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,336
  • Înscris: 31.08.2006

 argonaut, on 14 septembrie 2018 - 15:02, said:


Ciudat insa ca il vad pe asta in direct. Daca era ridicat nu cred ca-l mai lasau sa prezinte stirile in direct !?

    Si mie mi se pare cam ciudat. Claudiu Popa prezinta chiar acum stirile la Realitatea TV. E adevarat ca pare cam abatut, dar e destul de ciudata chestia,

#51
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
In Statele Unite si Mexic mor anual zeci de mii de oameni din cauza acestui drog, mai precis datorita luptelor care au loc intre autoritati si carteluri.

#52
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Uita-ți vă deitatea de Muiercea Badea prieteni

1. Iese cu bâta la un motociclist, înjură de mamă și îl calcă pe cap. Din gură.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Cs-YzqLwafc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

2. Motociclistul vine să-l provoace la o cafteală ca-ntre bărbați și Muiercea o dă la întors ca la Brăila demonstrând că e fals și lache și doar un fel de Cichicean de televizor

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Hh04hbU8YmM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

3. Muiercea o ia în freză.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/5f6rWNHB978?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

QED

Un lache și o slugă

#53
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015

 geostorm, on 14 septembrie 2018 - 15:12, said:

De notat ca stirea asta destul de importanta nu apare pe site-urile deontoage de dreapta.
Cel putin pw hotnews nu am gasit nimic, desi de obicei nu le scapa stiri de genul
Hotnews, Adevarul, G4 media => toate poarta hram de epoleti.

 fansat, on 14 septembrie 2018 - 15:13, said:


Si mie mi se pare cam ciudat. Claudiu Popa prezinta chiar acum stirile la Realitatea TV. E adevarat ca pare cam abatut, dar e destul de ciudata chestia,
Nu e deloc ciudata, a fost doar retinut (maxim 24h au voie conf.CPP) => poate ca flagrantul respectiv o avut loc chiar acum cateva luni/saptamani.

#54
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,104
  • Înscris: 09.01.2007

 waterman, on 14 septembrie 2018 - 15:14, said:

Uita-ți vă deitatea de Muiercea Badea prieteni


Cum ziceati, sa nu abatem atentia ?! Mda.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate