Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Cum stiu ca vrea doar banii mei ?

* - - - - 3 votes
  • Please log in to reply
103 replies to this topic

#37
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009

View PostNeaceasca85, on 28 iulie 2018 - 18:09, said:

Ma facea ea de ras poate. Bani ea nu are, deloc, sta numai in chirie. Si ce daca nu are bani si mie imi urla ca nu face copii, cu muncitorul face pe banda rulanta.
Las-o jos că măcăne Neaceașcă, dă-o-n colo, nu merită! Nu trăiești pentru bani, nu trăiești pentru o femeie sau pentru un bărbat, are balta pește, mergi înainte, nu te uita înapoi!
Bucură-te de viață, dă o șansă altor ”șanse”, sunt mii de femei bune de iubit pe km pătrat!!!

View PostNeaceasca85, on 28 iulie 2018 - 18:23, said:

Pai asa vreau eu in mod irational, ori cu sanii mari ori lipsa, degeaba mi-a propus maica-mea in 2010 o tipa profesoara de engleza educata, de treaba si care face banul gros din meditatii, nu-mi place de ea si gata (mi-e si antipatica), m-am uitat la stoarfa descrisa mai sus care nu m-a placut si 3 ani am incercat sa gasesc ceva bun la ea si nu am gasit, toti in jurul meu o urau si imi ziceau sa-mi iau gandul, nu mi l-am luat pana nu m-am convins 100%.

Ah, fiziologic? Tipele cu sani mari doresc doar baieti slabanogi. Posted Image
Caută-ți bre una cu care să te potrivești și pune-i dracului implanturi... Da'  dac-o găsești p-aia care trebuie nu mai e nevoie! Posted Image

#38
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007

View Postmaccip, on 28 iulie 2018 - 18:21, said:

Dar..
Barbatii se neglijeaza in toate aspectele vietii, mananca ce apuca, cand apuca, isi spala hainele cand si le spala, daca si le spala.
Femeile se aranjeaza, au curat impecabil in casa, totul miroase bine. Nici cu mancarea nu se neglijeaza, au grija de ele. Au o tendinta "naturala" sa zicem de a creste mâțe sau câini sau.. macar un papagal, ceva, dar totul e curat, ingrijit, impecabil. Nu asta e problema lor. Nici vorba sa se neglijeze, asa cum fac barbatii singuri.

dar...o menajera e mai ieftina decat o nevasta.

#39
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009

View Postmorenno, on 28 iulie 2018 - 18:30, said:

dar...o menajera e mai ieftina decat o nevasta.
Da bre, da' nevasta-ți dă o cană de apă! Când tu vrei de fapt o bere... Posted Image

#40
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Mi-as dori o menajera mai ales ca sa nu pierd eu timpul cu curatenia, dar maica-mea nu vrea (desi vecinii au), e obsedata de curatenie si nu vrea sa faca nimeni decat ea cu mine.

#41
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007

View PostNeaceasca85, on 28 iulie 2018 - 18:23, said:

m-am uitat la stoarfa descrisa mai sus care nu m-a placut si 3 ani am incercat sa gasesc ceva bun la ea si nu am gasit, toti in jurul meu o urau si imi ziceau sa-mi iau gandul, nu mi l-am luat pana nu m-am convins 100%.

si? te-ai convins asa-i, e cel mai naspa tip de curva, curva dracului?!

#42
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017

View Posthalflife, on 28 iulie 2018 - 18:09, said:

Vrei sa spui ca nu o sa am niciodata succes ? De unde stii ? Altii au ridicat giganti in IT si nu au terminat facultatea.

E o mare diferență între cineva care a renunțat la Harvard pentru că studiile îl țineau pe loc și cineva care renunță la Spiru Haret pentru că e oligofren. Acum vezi pe unde te afli în limitele astea.

View Posthalflife, on 28 iulie 2018 - 18:09, said:

De ce nu as putea si eu ?

Pentru că nu investește nimeni în threaduri cancer.

#43
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008

View Postmorenno, on 28 iulie 2018 - 18:33, said:

si? te-ai convins asa-i, e cel mai naspa tip de curva, curva dracului?!
Nu chiar, dar a vrut unul prost ca ea.

Si mai nasol, cel cu care s-a maritat era cel mai bun prieten al exului ei.Posted Image  Nu al meu, ca eu nu am fost un ex. Posted Image

View Postshogun1, on 28 iulie 2018 - 18:27, said:

Las-o jos că măcăne Neaceașcă, dă-o-n colo, nu merită! Nu trăiești pentru bani, nu trăiești pentru o femeie sau pentru un bărbat, are balta pește, mergi înainte, nu te uita înapoi!
Bucură-te de viață, dă o șansă altor ”șanse”, sunt mii de femei bune de iubit pe km pătrat!!!
Caută-ți bre una cu care să te potrivești și pune-i dracului implanturi... Da'  dac-o găsești p-aia care trebuie nu mai e nevoie! Posted Image
In 2016 a ramas gravida si mi-am luat gandul. In 2017 s-a mutat definitiv din cartier, din chirie in alta chirie. Cand o tipa ramane gravida, nu mai exista pentru mine. Nu vreau neaparat virgina, dar care sa nu fi ramas vreodata gravida/sa nu fi nascut. Adica vreau tzatze fresh, nu folosite. Posted Image

Nu accept falsurile, implanturile. Ori are, ori lipsa si raman singur, pentru ca sunt singuratic si de mic am crezut ca voi ramane singur. Nepotul meu seamana cu mine si deja a zis "Huh, dar ce inseamna sa ma insor?". Posted Image

Edited by Neaceasca85, 28 July 2018 - 18:38.


#44
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,788
  • Înscris: 13.01.2005

View Posthalflife, on 28 iulie 2018 - 17:34, said:

Cum stiu ca o femeie ma vrea doar pentru bani si nu o intereseaza succesul meu viitor ?
Fă tu bani întîi și mai vezi pe urmă.

#45
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009

View PostNeaceasca85, on 28 iulie 2018 - 18:32, said:

Mi-as dori o menajera mai ales ca sa nu pierd eu timpul cu curatenia, dar maica-mea nu vrea (desi vecinii au), e obsedata de curatenie si nu vrea sa faca nimeni decat ea cu mine.
Tu fă ce dorești tu, nu maică-ta, e viața ta!

View Postmufa, on 28 iulie 2018 - 18:37, said:

Fă tu bani întîi și mai vezi pe urmă.
Asta pare partea ușoară, partea cu fumeia pare muuuult mai complicată... Posted Image

#46
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
In veci nu o sa accept o propunere de-a lui maica-mea. Posted Image E viata mea, nu a ei. Si mi-a propus pana acum cred ca 5-7 tipe, din 2009 pana in 2011, toate aveau cupa A. Posted Image Dar numai cu profa de engleza ar fi fost posibila o relatie, daca voiam eu, cu celelalte nu.

#47
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View Posthalflife, on 28 iulie 2018 - 17:34, said:

Cum stiu ca o femeie ma vrea doar pentru bani si nu o intereseaza succesul meu viitor ?

Pai o intereseaza si succesul tau viitor, altfel de unde ar veni banii?  Dilema este daca te vrea ca barbat sau te vrea doar ca producator de venituri (contribuabil)....  De la o varsta incolo, iti dai singur seama.

#48
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007

View PostNeaceasca85, on 28 iulie 2018 - 18:37, said:

s-a maritat era cel mai bun prieten al exului ei.Posted Image  Nu al meu, ca eu nu am fost un ex. Posted Image
de mic am crezut ca voi ramane singur. Nepotul meu seamana cu mine si deja a zis "Huh, dar ce inseamna sa ma insor?". Posted Image

nu am fost un ex...pai de asta e curva dracului, cum ma gandeam.
lasa, daca nu ai fost si tu macar un ex sa stii ca ai fost un vizionar, ai stiut ca ai sa ramai singur. de fapt nu singur, cu nepotul tau.

#49
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostNaijax, on 28 iulie 2018 - 17:38, said:

O femeie este interesata de succesul tau DIN prezent.
Daca IN PREZENT nu ai bani dar femeia respectiva totusi sta cu un looser tip ca tine, inseamna ca totusi insemni ceva pentru ea.

Succesul din viitor se numeste - VIS

Nu exista asa ceva.. vorbesti eronat. O femeie e interesata de starea prezenta si de potentialul barbatului in viitor.  Ca sa insemni ceva pentru ea.. trebuie sa arati ca ai potential... altfel dragostea dispare la fel de repede cum a aparut.

#50
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Cu maica-mea in vila, tata a murit in 2014. Nepotii sunt cu fratele si cumnata, la casa lor. Si febletea mea a stat si cu cumnata (l-a dadacit o vreme pe nepotul meu, pentru bani, evident) si la inceput cumnata mai-mai sa o propuna, dupa aia a vazut ce hram poarta.

Edited by Neaceasca85, 28 July 2018 - 18:45.


#51
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostNeaceasca85, on 28 iulie 2018 - 17:56, said:

Nu, febletea mea chiar a fost proasta, nu are serviciu, nu a fost in stare sa termine facultatea, bacul il picase de 3 ori, s-a maritat cu un muncitor si face cu ala copii pe banda rulanta, e la al doilea.

Pai rostul femeii e sa faca si sa ingrijeasca copii - nu facultate si job.

#52
Neaceasca85

Neaceasca85

    Gaz ieftin si curent ieftin

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 88,811
  • Înscris: 14.10.2008
Nu stia ce vrea, in afara de stat pe Facebook, ca asta facea si cand il "dadacea" pe nepotul meu, cam 1-2 ani asa. Cumnata-mea isi aducea aminte acum "Doamne cat putea sta pe feisbuc fetita aia".

Mie in 2012 mi-a urlat ca nu face copii si in 2015 s-a apucat de facut pe banda rulanta cu muncitorul cu care nu avea mai mult de 1 an de cand se cunoscusera. A nascut pe primul si apoi a facut nunta, acum in august vine si al doilea, pe o stare materiala precara. Sau ii face pentru halocatie, ca tot considera maica-mea ca este t*iganca. Posted Image

Edited by Neaceasca85, 28 July 2018 - 18:51.


#53
Salix_

Salix_

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 604
  • Înscris: 09.02.2007

View PostNeaceasca85, on 28 iulie 2018 - 18:49, said:



Mie in 2012 mi-a urlat ca nu face copii si in 2015 s-a apucat de facut pe banda rulanta cu muncitorul cu care nu avea mai mult de 1 an de cand se cunoscusera. A nascut pe primul si apoi a facut nunta, acum in august vine si al doilea, pe o stare materiala precara. Sau ii face pentru halocatie, ca tot considera maica-mea ca este t*iganca. Posted Image
Conteaza f. mult educatia celor doi. Diferentele ies mai tarziu, cand se potolesc hormonii, si e nasol. Deduc ca era ceva diferenta intre voi doi. Asa ca...Move on!

#54
shogun1

shogun1

    Cranky old n00b ☯

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,542
  • Înscris: 31.01.2009

View Postrosix, on 28 iulie 2018 - 18:44, said:


Pai rostul femeii e sa faca si sa ingrijeasca copii - nu facultate si job.
Tu vezi pe ce arie scrii? Ai raport! Posted Image  Suntem pe aria indecentă, imorală, poate chiar ilegală, nu pe aia bigotă.
Rostul fumeii e să te bucuri tu de ea, mai exact să mă bucur io de ea, restu-s accidente. Dixit.

Neaceașcă: să-ți dăie mnezo sănătate, să fiți câți mai mulți așa, se eliberează piața, e greu la cinj dă primăveri să mai pupi ceva, îmi dai speranțe.  Posted Image Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate