Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

De ce isi vand rochiile de mireasa?

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
37 replies to this topic

#1
marga32

marga32

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,074
  • Înscris: 11.06.2010
Tot gasesc pe internet anunturi cu rochii de mireasa. Dintre care unele foarte scumpe, ce depasesc 2 salarii pe economie. Si sunt vandute la preturi derizorii, tinand cont de pretul initial.

Lasand la o parte faptul ca se specifica faptul ca au fost purtate o singura data (nah, teoretic te mariti o data), ce le determina sa isi vanda imbracaminte pe care au purtat-o o data, in Acea noapte?

PS: imi cer scuze ca am postat pe aria nepotrivita. Posted Image  Ma gandeam la rochii albe si am postat in alta parte. Posted Image Trebuia pe aria aceasta.

#2
Purpura

Purpura

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,818
  • Înscris: 14.02.2014
Lipsa de spatiu?

#3
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
Pai ce vrei sa faca? Muzeu? Rochia de mireasa, primul prezervativ, chestii din astea?

#4
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,023
  • Înscris: 31.07.2007
Poate o divortat.

Is multe care "vaaaai, 2000 de euro, s-o am ca amintire!". Peste 3 luni isi da seama ca s-au facut poze la nunta, ca amintire, si o baga pe olx cu 1000 de euro (bineanteles ca n-o vrea nimeni) "vand rochie de mireasa super-designer-de-care-n-ai-auzit din Italia".

#5
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Ce sa faca cu ea? Sa ocupe un dulap degeaba cu gunoi?
Cine face asta are o boala psihica, in US la astia cu capul care colectioneaza gunoaie le spune hoarders.
Prostia lor ca au cumparat, trebuia sa inchirieze.

Edited by lexis1, 28 June 2018 - 22:32.


#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Pentru ca nu mai pot folosi rochia de mireasa la nimic. Chiar daca fac o noua nunta, o noua rochie este de preferat.

#7
belogerer

belogerer

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 14.03.2008

View Postmarga32, on 28 iunie 2018 - 22:13, said:

Tot gasesc pe internet anunturi cu rochii de mireasa. Dintre care unele foarte scumpe, ce depasesc 2 salarii pe economie. Si sunt vandute la preturi derizorii, tinand cont de pretul initial.

Lasand la o parte faptul ca se specifica faptul ca au fost purtate o singura data (nah, teoretic te mariti o data), ce le determina sa isi vanda imbracaminte pe care au purtat-o o data, in Acea noapte?

PS: imi cer scuze ca am postat pe aria nepotrivita. Posted Image  Ma gandeam la rochii albe si am postat in alta parte. Posted Image Trebuia pe aria aceasta.

de foame?

e singura data cand realizeaza tutele pe ce inutilitati arunca banii

#8
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012
De ce isi vand rochiile de mireasa?

De ce nu ?

#9
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostMembruAnonim, on 28 iunie 2018 - 22:31, said:

Pentru ca nu mai pot folosi rochia de mireasa la nimic. Chiar daca fac o noua nunta, o noua rochie este de preferat.

daca au copii, le-o da lor cand se casatoresc...

#10
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,626
  • Înscris: 07.02.2003

View Postmarga32, on 28 iunie 2018 - 22:13, said:

Tot gasesc pe internet anunturi cu rochii de mireasa. Dintre care unele foarte scumpe, ce depasesc 2 salarii pe economie. Si sunt vandute la preturi derizorii, tinand cont de pretul initial.
Foame.

#11
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018

View Postjimi91, on 28 iunie 2018 - 22:33, said:


daca au copii, le-o da lor cand se casatoresc...
De ce, nu au cu ce da foc la lemne?

#12
izometric

izometric

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,392
  • Înscris: 05.09.2013
Cu mai putin de jumatate din banii de achiziție a unei rochii mediocre poti inchiria o rochie designer de iti cade falca pe jos.

Edited by izometric, 28 June 2018 - 22:41.


#13
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,443
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmarga32, on 28 iunie 2018 - 22:13, said:

Tot gasesc pe internet anunturi cu rochii de mireasa. Dintre care unele foarte scumpe, ce depasesc 2 salarii pe economie. Si sunt vandute la preturi derizorii, tinand cont de pretul initial.

Lasand la o parte faptul ca se specifica faptul ca au fost purtate o singura data (nah, teoretic te mariti o data), ce le determina sa isi vanda imbracaminte pe care au purtat-o o data, in Acea noapte?

PS: imi cer scuze ca am postat pe aria nepotrivita. Posted Image  Ma gandeam la rochii albe si am postat in alta parte. Posted Image Trebuia pe aria aceasta.
mie sa-mi spuneti ce le determina sa le cumpere

#14
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View Postlexis1, on 28 iunie 2018 - 22:37, said:

De ce, nu au cu ce da foc la lemne?

traditie, asa e frumos...eu am o rochie de mireasa de la bunica, abia astep sa i-o dau viitoarei neveste :)..e de designer, facuta de strabunica, nimeni nu mai  are asa ceva

#15
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
...pai tu abia astepti sa i-o dai...dar ea ce parere are ? (va avea?) Posted Image

#16
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Va fugi cum aude gandul lui :D

#17
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postjimi91, on 28 iunie 2018 - 22:45, said:


traditie, asa e frumos...eu am o rochie de mireasa de la bunica, abia astep sa i-o dau viitoarei neveste Posted Image..e de designer, facuta de strabunica, nimeni nu mai  are asa ceva

Ai pastrat si altele de la bunica? Buchetul, ciorapii, pantofii...si deci viitoarea ta sotie trebuie sa aiba corpul (statura, diametrul, balcoanele) strabunicii tale. Posted Image

#18
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View Postjimi91, on 28 iunie 2018 - 22:45, said:


traditie, asa e frumos...eu am o rochie de mireasa de la bunica, abia astep sa i-o dau viitoarei neveste Posted Image..e de designer, facuta de strabunica, nimeni nu mai  are asa ceva

Cu baba aia din vecini ? Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate