Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024
 Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 

Chiar am nevoie de un telefon "multimedia"?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005
Salut,
ar trebui sa-mi schimb telefonul mobil ( am unul vechi de 4 ani ) si am tot auzit de noile telefoane si de "imensele" lor facilitati ( mp3, foto, radio, etc.)
De ce mi-ar trebui un astfel de telefon? Daca il pierd ( distrug, etc.) am pierdut si celelalte ( foto, mp3, etc).   Nu ar fi mai bun un telefon care nu face decit sa fie "telefon". Poate s-a mai discutat chestia asta dar sunt curios daca intre timp nu au aparut si altii care au alte pareri.
Multumesc

#2
mihaisovi

mihaisovi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 02.01.2005
pai depinde de varsta dupa parerea mea
daca esti la liceu facultate trebuie unu "bengos" mp3 radio (cel putin asa e moda la mine)recomand 6230i cel mai la moda:p toti au
daca ai ceva varsta 30 40 recomand nokia ca deja nu mai conteaza:D tata inca foloseste 3310 si nu l-ar da pt. un mobil cu camera etc etc
pt. mine mobilu chiar ma ajuta dimineata trebuie sa parcurg un drum de 45 minute pana la liceu stau su ascult ce mai zice lumea la radio
in timpul pauzei 5 10 minute bag o o melodie sa asculte si colegi mei si sa moara de ciuda ca nu au mobil ca al meu =))

#3
gogu

gogu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 125
  • Înscris: 07.02.2005
"in timpul pauzei 5 10 minute bag o o melodie sa asculte si colegi mei si sa moara de ciuda ca nu au mobil ca al meu =))"
:death:  
asta stiti sa faceti cu un telefon mobil, asta faceti  :cursing:

#4
radu72

radu72

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 524
  • Înscris: 04.12.2005
am inteles imi trebuie unul cit mai simplu deoarece nu fac nimik din ce spuneati voi

#5
AlexIP

AlexIP

    marele licurici

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,763
  • Înscris: 25.09.2004
Nokia 1101 (tot un fel de 3330 ca si al meu dar mai mic si zic ei mai rezistent si cu lanterna), la functia de mp3 & radio ti'as recomanda Samsung YP-ST5 (2 milioane jumate pe okazii unu de 256) si la functia de camera ti'as recomanda Canon A410, A510... pe acolo. Egalezi functiile unui smartphone cu camera de 3 megapixeli la jumatate de pret, daca le iei pe toate, dar marele avantaj e modularitatea: nu iti trebuie, nu iti iei. :)

P.S. Pt liceeni recomand Trium Astral / Geo, sa le bagi antena in ochi colegilor ca ei n'au dinaia. :bigwhitegrin:

Edited by AlexIP, 04 March 2006 - 14:13.


#6
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Iti trebuie masina?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate