Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

Cum cumpar o proprietate in Grecia

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
Dau

Dau

    veteran

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,548
  • Înscris: 24.01.2007
Mai degraba pe teren ma gandesc.

#20
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
Punem pariu ca o s.o vanda pe 50k la vreun englez? Ca aia sunt cam singurii care si.o fura rau de tot si apoi cer guvernului sa le dea banii inapoi ca au fost tzepuiti.

#21
liviu_np

liviu_np

    Haiduc

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,192
  • Înscris: 05.06.2006

 Dau, on 07 mai 2018 - 17:53, said:

teren
Si eu ma gandesc la un teren dar nu stiu care sunt procedurile si costurile pentru a obtine o autorizatie de constructie.

#22
Clovis

Clovis

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,215
  • Înscris: 24.04.2007

 liviu_np, on 08 mai 2018 - 18:15, said:

Si eu ma gandesc la un teren dar nu stiu care sunt procedurile si costurile pentru a obtine o autorizatie de constructie.
Cred ca daca pui o cabana de lemn gen Dedeman nu-ti trebuie autorizatie.

#23
drepan

drepan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 29.05.2008
In tari normale nu construiesti ce vrei ci ce ti se permite. Inclusiv culoarea peretilor. Nu poti tu sa aduci o coliba ca asa iti place tie. Cel mai bine e sa gasesti un teren cu un proiect de constructie gata aprobat.

#24
dreaQ

dreaQ

    I'm too old for this shit

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,382
  • Înscris: 02.06.2005
Am vazut in thassos cateva terenuri frumos ingradite cu cate o rulota pe ele. Cu siguranta nu iti trebuie autorizatie dar trebuie sa ai apa cel putin sa nu stai sa cari cu bidonul.

#25
imobilegrecia

imobilegrecia

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2018
Care este procedura de obținere a unei proprietăți de către un străin în Grecia?
https://imobilegreci...inere-unei.html

#26
Piscopescu

Piscopescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,507
  • Înscris: 24.03.2018
Apropo de subiect, tin minte ca vazusem la Zoso pe blog un anunt cu un apartament de vanzare cu mai putin de 10000 de euro, undeva pe langa Atena...Da, era in 2008 dar na, mintea cea de pe urma :)

#27
cvmi

cvmi

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.03.2008
Si eu vreau să cumpăr un apartament in Grecia în statiune. Dacă aflaţi noutăţi să mă anunţati si pe mine.

#28
newcarman

newcarman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 07.11.2018
https://buyandsell.g...th-eot-licence/

#29
imobilegrecia

imobilegrecia

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 13.12.2018

 cvmi, on 10 ianuarie 2019 - 18:33, said:

Si eu vreau să cumpăr un apartament in Grecia Ăźn statiune. Dacă aflați noutăți să mă anunțati si pe mine.
Trimiteți-mi e-mailul pentru a putea intra în contact.
Sunt consultant în proprietate și nu am proprietăți imobiliare. Pot cerceta și sugera cele mai bune proprietăți de cumpărat. Emailul meu este: [email protected]

 cvmi, on 10 ianuarie 2019 - 18:33, said:

Si eu vreau să cumpăr un apartament in Grecia Ăźn statiune. Dacă aflați noutăți să mă anunțati si pe mine.
Trimiteți-mi e-mailul pentru a putea intra în contact.
Sunt consultant în proprietate și nu am proprietăți imobiliare. Pot cerceta și sugera cele mai bune proprietăți de cumpărat. Emailul meu este: [email protected]

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate