Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Sepsi -Juventus, discriminare antimaghiara ?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005

View Postadisz, on 11 aprilie 2018 - 09:50, said:

Cine-i Ceaba ala?
Nu stii cine-i Ceaba, dar Ciobo stii cine e?
In caz ca inca nu stii, fii atent cum faci: iti deschizi contul de Facebook si postezi ceva injuraturi sau amenintari la adresa ungurilor / coloratilor de orice fel / evreilor si o sa te contacteze el. Vezi ca daca postezi chestiile alea la adresa romanilor nu functioneaza, are o eroare de soft si sare ca arcul doar in prima situatie. Cand vine vorba de romani de obicei merge pe burta, sa nu-si aduca aminte lumea de el si de rolul lui.

View PostZweipfoten, on 11 aprilie 2018 - 12:12, said:

Sincer acum, nu sunt eu mare amator de unguri, insa melodia aia e descalificanta exact pentru noi, romanii . E prea mult, e exagerat .Chiar daca or fi pus  si ei vreodata ceva care nu ne e pe plac, asta e prea mult de acum .
In mod normal asta arata cat de nepregatita era Romania la aderarea in Uniune . E prea mult . Suta la suta e prea mult si chiar mi-e rusine de initiativa asta idioata .
Pacat, in an centenar ne puteam remarca altfel .
Desi in principiu ai dreptate in prima parte a postarii, nu extrapola comportamentul unor galerii si al unui patron de club idiot la o natiune intreaga.

#20
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
Incerc asta si cred ca voi si reusi . Pe mine daca ma intreaba cineva m-as fi ridicat si as fi plecat naibii acasa . Si la SF . Gheorghe dar si la Bucuresti .Sunt multe alte moduri in care se poate manifesta, si nu neaparat grobianiste .
Repet, mie nu mi-a placut absolut deloc atitudinea si mizeria melodiei asteia .Dar imi place foarte mult originala !

#21
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,113
  • Înscris: 30.04.2007
observ ca se discuta si se dezbate evenimentul, facindu-se totala abstractoe de faptul ca "secuii" si-au tras-o singuri la gioale si dupa aia urla ca i-au cotonogit romanii .. sa mai iau o data cu ponty peist declaratia conform careia MELODIA SE AFLA PE STICKUL PUS LA DISPOZITIE DE CATRE "OASPETI" ?!?!?!

aduce a lucratura facuta de dinamo cu galeria stelei (sau invers, nu mai tin minte cum a fost)

Edited by r_murphy, 12 April 2018 - 10:03.


#22
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
Nu. A fost oferit de Paul Terteleac de la Juventus . Oaspetii Sunt Sepsi
https://www.digispor...e-statie-425209

#23
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostZweipfoten, on 12 aprilie 2018 - 09:37, said:

Repet, mie nu mi-a placut absolut deloc atitudinea si mizeria melodiei asteia .Dar imi place foarte mult originala !
Dar cand ungurii striga: "Slugilor!", "rromilor!", "Moarte romanilor!", etc. asta iti place?
Melodia asta e ca un balsam pentru suflet, cand aud acolo in versuri: "Vine trenul din Galati, plin cu unguri spanzurati", uite asa simt ca ma unge la inima...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate