Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 

Sepsi -Juventus, discriminare antimaghiara ?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
Lowrider

Lowrider

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,439
  • Înscris: 22.05.2005

View Postadisz, on 11 aprilie 2018 - 09:50, said:

Cine-i Ceaba ala?
Nu stii cine-i Ceaba, dar Ciobo stii cine e?
In caz ca inca nu stii, fii atent cum faci: iti deschizi contul de Facebook si postezi ceva injuraturi sau amenintari la adresa ungurilor / coloratilor de orice fel / evreilor si o sa te contacteze el. Vezi ca daca postezi chestiile alea la adresa romanilor nu functioneaza, are o eroare de soft si sare ca arcul doar in prima situatie. Cand vine vorba de romani de obicei merge pe burta, sa nu-si aduca aminte lumea de el si de rolul lui.

View PostZweipfoten, on 11 aprilie 2018 - 12:12, said:

Sincer acum, nu sunt eu mare amator de unguri, insa melodia aia e descalificanta exact pentru noi, romanii . E prea mult, e exagerat .Chiar daca or fi pus  si ei vreodata ceva care nu ne e pe plac, asta e prea mult de acum .
In mod normal asta arata cat de nepregatita era Romania la aderarea in Uniune . E prea mult . Suta la suta e prea mult si chiar mi-e rusine de initiativa asta idioata .
Pacat, in an centenar ne puteam remarca altfel .
Desi in principiu ai dreptate in prima parte a postarii, nu extrapola comportamentul unor galerii si al unui patron de club idiot la o natiune intreaga.

#20
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
Incerc asta si cred ca voi si reusi . Pe mine daca ma intreaba cineva m-as fi ridicat si as fi plecat naibii acasa . Si la SF . Gheorghe dar si la Bucuresti .Sunt multe alte moduri in care se poate manifesta, si nu neaparat grobianiste .
Repet, mie nu mi-a placut absolut deloc atitudinea si mizeria melodiei asteia .Dar imi place foarte mult originala !

#21
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,111
  • Înscris: 30.04.2007
observ ca se discuta si se dezbate evenimentul, facindu-se totala abstractoe de faptul ca "secuii" si-au tras-o singuri la gioale si dupa aia urla ca i-au cotonogit romanii .. sa mai iau o data cu ponty peist declaratia conform careia MELODIA SE AFLA PE STICKUL PUS LA DISPOZITIE DE CATRE "OASPETI" ?!?!?!

aduce a lucratura facuta de dinamo cu galeria stelei (sau invers, nu mai tin minte cum a fost)

Edited by r_murphy, 12 April 2018 - 10:03.


#22
Zweipfoten

Zweipfoten

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 376
  • Înscris: 18.03.2018
Nu. A fost oferit de Paul Terteleac de la Juventus . Oaspetii Sunt Sepsi
https://www.digispor...e-statie-425209

#23
Aldulescu

Aldulescu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,794
  • Înscris: 04.01.2018

View PostZweipfoten, on 12 aprilie 2018 - 09:37, said:

Repet, mie nu mi-a placut absolut deloc atitudinea si mizeria melodiei asteia .Dar imi place foarte mult originala !
Dar cand ungurii striga: "Slugilor!", "rromilor!", "Moarte romanilor!", etc. asta iti place?
Melodia asta e ca un balsam pentru suflet, cand aud acolo in versuri: "Vine trenul din Galati, plin cu unguri spanzurati", uite asa simt ca ma unge la inima...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate