Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Clienti multumiti/nemultumiti de RCS & RDS

- - - - -
  • Please log in to reply
45 replies to this topic

#1
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,889
  • Înscris: 04.03.2016
Aici se vor posta doar multumirile sau nemultumirile clientilor ce detin serviciile ce le ofera compania RCS & RDS ( tv, telefonie fixa/mobila, internet, energie electrica).

#2
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
De ce nu la adresant?

#3
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Am o singura nemultumire cu privire la RCS-RDS, ca au lasat televiziunea de izbeliste.

#4
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,889
  • Înscris: 04.03.2016

View Postneagu_laurentiu, on 20 martie 2018 - 20:15, said:

De ce nu la adresant?
Detaliaza intrebarea ta :)

View Postrosix, on 20 martie 2018 - 20:16, said:

Am o singura nemultumire cu privire la RCS-RDS, ca au lasat televiziunea de izbeliste.
Adica ? detaliaza raspunsul :)

View Postbalauru69, on 20 martie 2018 - 20:20, said:

Multumit.
Detaliaza, ce servicii ai, de cand le ai si daca le-ai recomanda la cineva. In zona mea, momentan exista doar telefonie mobila, iar serviciile fixe am inteles ca au inceput sa lucreze sa extinda in toata zona mea, deja s-au apucat, cer parerea clientilor existenti, poate ma voi abona si la serviciile lor fixe nu doar la telefonia mobila

#5
Bahuru

Bahuru

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 21.03.2016
Multumit de tv si internet, dar nu sunt multumit de telefonia mobila.

#6
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Multumit de serviciile lor. Detin 5 abonamente optim nelimitat, Fiberlink 500, telefonie fixa (Digi Tel National), TV digital (MAXPAK+Digi Film) + 2 Smartcamuri.

Edited by _R_A_D_U, 20 March 2018 - 20:27.


#7
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003

View PostGhiordi, on 20 martie 2018 - 20:23, said:

Detaliaza intrebarea ta Posted Image
Ce rol au insiruirile in cauza, bune sau rele, aici? Daca speri la un oarecare efect atunci spui titularului doleantele, stie ce sa faca mai bine cu ele decat simpla enumerare creanga pe forum.
Aici putem discuta alte aspecte dar nu ce intereseaza pe altcineva.

Edited by neagu_laurentiu, 20 March 2018 - 20:29.


#8
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,381
  • Înscris: 01.12.2001

View PostGhiordi, on 20 martie 2018 - 20:08, said:

Aici se vor posta doar multumirile sau nemultumirile clientilor ce detin serviciile ce le ofera compania RCS & RDS ( tv, telefonie fixa/mobila, internet, energie electrica).
Le trimiti tu mai departe? Sau ai vreun "ghiseft"?

#9
balauru69

balauru69

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,869
  • Înscris: 27.08.2005

View PostGhiordi, on 20 martie 2018 - 20:23, said:

Detaliaza, ce servicii ai, de cand le ai si daca le-ai recomanda la cineva. In zona mea, momentan exista doar telefonie mobila, iar serviciile fixe am inteles ca au inceput sa lucreze sa extinda in toata zona mea, deja s-au apucat, cer parerea clientilor existenti, poate ma voi abona si la serviciile lor fixe nu doar la telefonia mobila

TV + Internet + Mobil - multumit de raportul calitate / pret, in zona mea. Nu stiu cum e in zona ta.

#10
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
Dar celelalte topicuri marcate ca importante, pe aceeasi tema, ce aveau? Sau mai bine zis ce nu aveau ...

#11
Ghiordi

Ghiordi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,889
  • Înscris: 04.03.2016

View PostBahuru, on 20 martie 2018 - 20:23, said:

Multumit de tv si internet, dar nu sunt multumit de telefonia mobila.
Aceeasi problema o am si eu cu telefonia mobila in zona, iar serviciile fixe (tv+net+telefonie fixa) se lucreaza.

View Post_R_A_D_U, on 20 martie 2018 - 20:26, said:

Multumit de serviciile lor. Detin 5 abonamente optim nelimitat, Fiberlink 500, telefonie fixa (Digi Tel National), TV digital (MAXPAK+Digi Film) + 2 Smartcamuri.
Sper ca in curand sa pot beneficia si eu de serviciile lor fixe - am vazut si m-am informat la ei si se lucreaza pe implementarea serviciilor fixe

View Postneagu_laurentiu, on 20 martie 2018 - 20:28, said:

Ce rol au insiruirile in cauza, bune sau rele, aici? Daca speri la un oarecare efect atunci spui titularului doleantele, stie ce sa faca mai bine cu ele decat simpla enumerare creanga pe forum.
Aici putem discuta alte aspecte dar nu ce intereseaza pe altcineva.
M-am gandit ca ar fi ok si folositor ca cei ce detin servicii de la RDS sa isi lase o impresie asupra conditiilor de furnizare a serviciilor. Alti utilizatori ce nu au inca servicii de la ei, isi pot face o impresie asupra recenziei lasate aici de utilizatorii ce detin serviciile.

View Postdorin_2k, on 20 martie 2018 - 20:30, said:

Le trimiti tu mai departe? Sau ai vreun "ghiseft"?
O dam in off topic :)

View Postbalauru69, on 20 martie 2018 - 20:31, said:


TV + Internet + Mobil - multumit de raportul calitate / pret, in zona mea. Nu stiu cum e in zona ta.
In zona mea nu detin inca servicii fixe, se lucreaza la implementare. Doar telefonie mobila 3G care nu este excelenta.

#12
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003

View PostGhiordi, on 20 martie 2018 - 20:44, said:

M-am gandit ca ar fi ok si folositor ca cei ce detin servicii de la RDS sa isi lase o impresie asupra conditiilor de furnizare a serviciilor.
Pai e plin forumul asta de asa ceva.

#13
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014

View Postneagu_laurentiu, on 20 martie 2018 - 20:47, said:

Pai e plin forumul asta de asa ceva.
Bine ... si dupa ce isi da seama ca nu merita, deschide topic cu UPC. Si ajunge la aceeasi concluzie. Apoi alt furnizor ... si asa mai departe.

#14
wineZ

wineZ

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 17.09.2012
detin 5 abonamente mobile optim nelimitat , si inca 3 pachete de internet 300mb , televiziune  digital ( 1 smartcard ) si fix  ( pentru casa de la tara  si inca un apartament ) . Foarte multumit ; client de peste 10 ani ( am fost abonat la upc si luasem cancer ).

#15
Bombalurina

Bombalurina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,288
  • Înscris: 08.11.2016
Super multumit.

#16
un-simplu-om

un-simplu-om

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,196
  • Înscris: 15.12.2017
Dacă faceai și un sondaj era și mai ok. Eu ? Sunt mulțumit și am avut foarte rar probleme cu internetul sau cu ei.

#17
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

View PostGhiordi, on 20 martie 2018 - 20:23, said:

Adica ? detaliaza raspunsul Posted Image

Adica grila de programe batranesaca (lipsesc programe care sunt in pachetele Telekomului), rata de esantionare redusa la transmisia posturior HD (cu exceptia posturilor proprii), aplicatie web Digi Online ramasa la nivel rudimentar (cateva SD-uri, de forma).  Nepasare totala fata de imbunatatirea serviciului de televiziune.

Edited by rosix, 20 March 2018 - 21:50.


#18
DJPocaitul

DJPocaitul

    Active Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 1,778
  • Înscris: 17.09.2014
Sunt multumit de tv si net !

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate