Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Recomandare serviciu de curierat extern

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002
Pe scurt, ca sa nu pierdem timpul, va rog sa imi recomandati daca stiti, sau aveti cunostiinta de urmatorul serviciu, vreau sa cumpar ceva din UK, si aia trimit doar pe teritoriul UK exclusiv, ma intereseaza un serviciu de forwarding catre Romania, adica eu comand produsele, platesc transportul de la firma catre destinatar, de acolo sa imi fie trimis coletul in Romania, bineinteles ca voi suporta costurile expedierii, pentru curiosi este vorba de sare de mare, mi-a recomandat cineva aceasta firma, dar ghinion, nu trimite in Romania, eu mai cumpar din Scotia o sare de mare de foarte buna calitate, cei de acolo trimit produsul in Romania, dar produsul este mai scump si nu au mereu stoc, este o productie foarte mica.
Multumesc, daca stie cineva o firma care se ocupa cu asa ceva si este serioasa ii raman profund indatorat

#2
mybrandnewmail59

mybrandnewmail59

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 841
  • Înscris: 21.01.2018
Hmmm.... https://www.google.r...yH4LB6ASemJjoAQ

#3
Sato

Sato

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,751
  • Înscris: 01.12.2001
Eu am folosit cu succes eshopdrop, știu ca mai există și farataxe, probabil și altele.

#4
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,894
  • Înscris: 29.06.2006
farataxe numai in america

#5
crissty

crissty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,334
  • Înscris: 25.01.2007

View PostPlaton, on 19 martie 2018 - 20:48, said:

Pe scurt, ca sa nu pierdem timpul, va rog sa imi recomandati daca stiti, sau aveti cunostiinta de urmatorul serviciu, vreau sa cumpar ceva din UK, si aia trimit doar pe teritoriul UK exclusiv, ma intereseaza un serviciu de forwarding catre Romania, adica eu comand produsele, platesc transportul de la firma catre destinatar, de acolo sa imi fie trimis coletul in Romania, bineinteles ca voi suporta costurile expedierii, pentru curiosi este vorba de sare de mare, mi-a recomandat cineva aceasta firma, dar ghinion, nu trimite in Romania, eu mai cumpar din Scotia o sare de mare de foarte buna calitate, cei de acolo trimit produsul in Romania, dar produsul este mai scump si nu au mereu stoc, este o productie foarte mica.
Multumesc, daca stie cineva o firma care se ocupa cu asa ceva si este serioasa ii raman profund indatorat
poti incerca https://allpacka.ro daca cei de la care comanzi iti permit sa ridici coletul de la ei prin curierul tau.Comanzi direct ridicarea de la ei si livrarea la adresa ta.

Edited by crissty, 20 March 2018 - 10:08.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate