Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Donatii promotie Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
177 replies to this topic

#73
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Iti respect opinia, o poti posta fara probleme, dar nu facand spam pe toata aria.

#74
ceanu1980

ceanu1980

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,163
  • Înscris: 15.05.2008
ce fata de om ai daca ai fost refuzat in 3 judete
nu faci confuzie la sectoare cu judete?
de acum e prea tarziu cu pacanelele,nu se mai castiga mai nimic
cine si-a dorit sa joace nu avea nevoie neaparat de simuri vodafone
timp si rabdare,atata tot

#75
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Nu fac nici o confuzie.
Cand am spus 3 judete m-am referit la 3 judete, exceptand Bucuresti care nu e judet.
Vrei sa iti zic si judetele in care am fost?

Am o fata de om cinstit si cu bani, probabil deaceea doreau sa ma usureze de bani aiurea.

#76
Alex871

Alex871

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.01.2012
ITG100- ITGalaxy

#77
worldwide

worldwide

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 16.02.2005

View Postlexis1, on 15 martie 2018 - 10:32, said:

In conditiile in care in ultima saptamana am fost la aproape toate magazinele Vodafone din Bucuresti si nicaieri nu am obtinut o cartela?

Vorba ceea, mai las-o dreaqu' de smecherie. Posted Image Bine totusi ca ai zis aproape toate magazinele din Bucuresti.
P.S. Si ce ziceai, ca altora le ploua in gura dupa 10 euro sau ceva de genul asta ? Posted Image

#78
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Iti dai seama ca nu aveam cum sa ma duc la toate, am fost la cele din malluri si din zonele comerciale pe unde am avut treburi.
Nu am stat sa caut in mod expres magazinele lor, pur si simplu a venit natural, daca tot treceam pe acolo si stiam sau am vazut sigla vodafone am intrat si am solicitat o cartela.
Dupa cum cred ca am spus si luna trecuta, particip cu toate numerele din familie pentru marele premiu, am si cont cu numar din alta retea de cand am achizitionat telefoane de la ei si ca sa poata participa la promotie trebuie sa fie legat de o cartela noua Vodafone. Singura miza tentanta pentru mine e marele premiu, voucherele nici nu am incercat sa le folosesc, probabil le voi da cuiva cadou daca le vrea cineva numai sa stiu ca nu raman neconsumate.

Edited by lexis1, 15 March 2018 - 14:25.


#79
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010

View Postworldwide, on 15 martie 2018 - 14:00, said:



Vorba ceea, mai las-o dreaqu' de smecherie. Posted Image Bine totusi ca ai zis aproape toate magazinele din Bucuresti.
P.S. Si ce ziceai, ca altora le ploua in gura dupa 10 euro sau ceva de genul asta ? Posted Image

Sunt bune și voucherele alea de 10 euro dar de la 1 martie ora 12:00 sunt mai puține șanse să le câștigi.Nu am mai prins nimic bun.

#80
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postlexis1, on 15 martie 2018 - 14:17, said:

Iti dai seama ca nu aveam cum sa ma duc la toate, am fost la cele din malluri si din zonele comerciale pe unde am avut treburi.
Nu am stat sa caut in mod expres magazinele lor, pur si simplu a venit natural, daca tot treceam pe acolo si stiam sau am vazut sigla vodafone am intrat si am solicitat o cartela.

In foarte multe magazine cartelele cu numar (credit zero) sunt expuse gramada. De exemplu Arsis din Grand Arena Berceni, intri si te servesti, au o masa plina de cartele cu numar.

Edited by MembruAnonim, 15 March 2018 - 14:32.


#81
worldwide

worldwide

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 16.02.2005
Le-o fi sarit pe alea care au. Posted Image

View Postlexis1, on 15 martie 2018 - 14:17, said:

Singura miza tentanta pentru mine e marele premiu
Marele premiu o sa fie castigat de-o pensionara de prin tara caruia nepotul venit in vizita i-a activat aplicatia sau ceva de genul. Relax. Posted Image

Edited by worldwide, 15 March 2018 - 15:03.


#82
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postlexis1, on 15 martie 2018 - 10:32, said:

Am inteles la partea aia cu postatul aceluiasi mesaj pe multiplele topicuri legate de aplicatia MyVodafone.
Presupun ca nu e nici o problema daca spun acelasi lucru reformulat, nu?

Dar cu postul de mai sus in care raspundeam laudatorului gump4 care spune ca gaseste in Bucuresti cartele Vodafone gratuit pe strazi ce ai avut?
In conditiile in care in ultima saptamana am fost la aproape toate magazinele Vodafone din Bucuresti si nicaieri nu am obtinut o cartela?
In unele nici nu aveau, in altele imi conditionau vanzarea simului de o alta vanzare (credit), lucru ilegal.
Intrebam intr-un mod cat se poate de legitim, in fata carui magazin a gasit el cartele pe strada.
Doream sa-ti confirm ca , intr-adevar , gasesti cartele cu 0 credit in Grand Arena fara sa te oblige cineva sa incarci cu 5 euro(mai ales ca gasesti acolo persoane dragute..:)) Acum ca ai cautat in aproape toate magazinele din Bucuresti ori in anumite judete, nu inseamna ca asa sta treaba.Nu mai fi asa suparat+ sa stii ca daca postezi aceeasi idee de 100 de ori in topicuri diferite , nu inseamna ca ai dreptate ori ca dai greutate afirmatiilor tale.Unii dintre noi nu vedem doar rahatul de la un operator ori altul, ci doar partile pozitive, automat ca devenim "laudarosi".Respectand criteriile tale, inseamna ca tu esti plangaciosul si nemultumitul de serviciu?!

btw,fapt ca aici este un topic legat de donatii legate de aceasta campanie, doream sa-ti donez o cartela cu 0 euro ori cu 5 euro cu numar, dar m-am razgandit, pentru a te lasa sa mai cauti putin(eventual in locul mentionat de colegul de mai sus) si sa-ti revii din suparare...:). Bafta!

#83
worldwide

worldwide

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 16.02.2005

View Postgump4, on 15 martie 2018 - 17:11, said:

(mai ales ca gasesti acolo persoane dragute..Posted Image)
Offtopic, da' nu ma pot abtine..
Spune-i sa incerce si pe la Vodafone "APACA", Ana-Maria.....o sa uite de cartele si marele premiu, chiar o sa devina fan VDF. Posted Image

#84
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
daca va pica cod de 6 euro pt reincarcare si aveti abonament si nu aveti ce face cu el parca l-as vrea euPosted Image

#85
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018

View PostMembruAnonim, on 15 martie 2018 - 14:32, said:

In foarte multe magazine cartelele cu numar (credit zero) sunt expuse gramada. De exemplu Arsis din Grand Arena Berceni, intri si te servesti, au o masa plina de cartele cu numar.
Adica partenerii sunt mai draguti decat Shopurile proprii?
Misto companie...

View Postworldwide, on 15 martie 2018 - 17:25, said:

Offtopic, da' nu ma pot abtine..
Spune-i sa incerce si pe la Vodafone "APACA", Ana-Maria.....o sa uite de cartele si marele premiu, chiar o sa devina fan VDF. Posted Image
Asta unde vine mai exact ca pe la APACA n-am vazut decat Samsung, cafenele, AFI, nici urma de Vodafone. Sau e mai spre militari?
In AFI cred ca era unul pe colt, cred ca era partener daca nu ma insel chiar Arsis de care spunea cineva mai sus.
Da mai multe detalii despre colega Ana Maria Posted Image

#86
worldwide

worldwide

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 16.02.2005
Global Business Center, Bulevardul Vasile Milea 4A

https://www.google.r...01!4d26.0541286

#87
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010

View Postworldwide, on 15 martie 2018 - 19:27, said:

Global Business Center, Bulevardul Vasile Milea 4A

https://www.google.r...01!4d26.0541286

Gata , mâine mă duc la București să o văd pe Ana Maria.M-ai făcut curios daca e frumoasa .:P In Vaslui nu vrea să-mi ofere cartele fara să le încarc.

#88
Robertiniho

Robertiniho

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 02.03.2017
Buna seara,
Are cineva de donat un voucher de 10 Euro pe care nu îl va folosi?Va rog mesaj pe privat.Multumesc anticipat!

#89
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postandupustiu, on 15 martie 2018 - 20:22, said:

Gata , mâine mă duc la București să o văd pe Ana Maria.M-ai făcut curios daca e frumoasa .Posted Image In Vaslui nu vrea să-mi ofere cartele fara să le încarc.
de unde vii???Din Vaslui?Posted Image
Ana Maria sa aiba grija...Posted Image....sa te oblige sa incarci...scuze de off dar nu m-am putut abtine vazand orasul colegului..:)

Edited by gump4, 15 March 2018 - 20:43.


#90
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Sper pentru binele Anei sa nu vina cu inca 6 prieteni Posted Image
S-ar putea sa trec si eu maine pe acolo, sa vad cum ma nimeresc.
Daca nu o sa incerc si pe la parteneri, ca vad ca majoritatea spun ca partenerii sunt mai amabili decat Shopurile proprii.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate