Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Donatii promotie Vodafone

- - - - -
  • Please log in to reply
177 replies to this topic

#55
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,529
  • Înscris: 20.10.2006
Poti sa comanzi chiar tu pe persoana fizica. Sau daca chiar nu ai ce face poti da cadou cuiva codul.

#56
alin-asavoaie

alin-asavoaie

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 499
  • Înscris: 23.04.2016
Am nevoie de un voucher de 10€... Mai are cineva?
Daca are cineva nevoie de 20€ reducere la vola.ro,astept PM. Merge la bilet dus intors de 2 pers. Am vrut sa iau,de proba a discountului, 2 bilete pt Iasi-Bucuresti si a functionat...

#57
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postalin-asavoaie, on 14 martie 2018 - 20:18, said:

Am nevoie de un voucher de 10€... Mai are cineva?
Daca are cineva nevoie de 20€ reducere la vola.ro,astept PM. Merge la bilet dus intors de 2 pers. Am vrut sa iau,de proba a discountului, 2 bilete pt Iasi-Bucuresti si a functionat...
Ma uit eu pe rapoarte, ceva asemanator am castigat prin ceva zile.
Revin!

50 RON la produsele BestKids
VDF6BE82DA
...

Am, vine PM cu CityBreak Vola! Posted Image

Edited by Ares14, 14 March 2018 - 20:34.


#58
danut0011

danut0011

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 28.12.2017
Cine ofera un voucher de 20 euro pe 2 vouchere de 10 euro?

#59
MrDavid

MrDavid

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 01.03.2018

View PostLunaCrystal, on 14 martie 2018 - 20:10, said:

Poti sa comanzi chiar tu pe persoana fizica. Sau daca chiar nu ai ce face poti da cadou cuiva codul.
Cum sã comand pe PF? Am menționat cã am doar un numãr pe PJ. Existã vreo metodã de care nu știu eu?

Edited by MrDavid, 14 March 2018 - 21:39.


#60
qazxswedc123

qazxswedc123

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 52
  • Înscris: 21.12.2017

View Postalin-asavoaie, on 14 martie 2018 - 20:18, said:

Am nevoie de un voucher de 10€... Mai are cineva?
Daca are cineva nevoie de 20€ reducere la vola.ro,astept PM. Merge la bilet dus intors de 2 pers. Am vrut sa iau,de proba a discountului, 2 bilete pt Iasi-Bucuresti si a functionat...


Pe mine nu ma lasa Vola sa iau doar bilete folosind un voucher.

#61
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
Am casigat 1 luna moka

Dar bizar nu merge activat

Restul prostiilor pass voucher etc le pot vedea dar numai minutele nu

nici in aplicatia de pe telefon nici pe pc nu merge

Foarte bizar inainte decastig mergea si dupa nu mai merge

Vine un miros de pacaleala

Attached Files



#62
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
vad ca nici video pass nu merge,

whoops! pagina nu poate fi accesata.

M-am lamurit, castigurile de vouchere unde dai bani se pot vedea fara probleme, unde nu dai nimic nu merge

#63
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Merge, doar atunci cand nu e picata aplicatia. Daca cereti activare cand nu le merge sistemul nu se aloca nimic.

Daca da fail macar apasati butonul 'inapoi' si lasati aplicatia in background, incercati mai tarziu activarea. Daca iesiti de tot nu mai apare butonul.

Edited by MembruAnonim, 15 March 2018 - 08:19.


#64
zzhunt

zzhunt

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,261
  • Înscris: 28.03.2015
mie mi se pare bizar, adica aplicatia pica numai la bonusuri? si siteul lor tot fix la bonusuri nu merge.

In rest merge tot

FOARTE BIZARA DEFECTIUNEA.

#65
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postzzhunt, on 15 martie 2018 - 07:36, said:

Vine un miros de pacaleala
Nu e pacaleala. Am activat nelimitatul pe o luna pe un abonament de 7 euro. Doar ca trebuie sa activezi ofertele in momentul in care functioneaza aplicatia. Sunt convins ca daca ii contactezi la Rel. Clienti si le trimiti o captura de ecran cu acel castig care nu s-a activat o sa ti-l activeze ei din sistem.

Daca doreste cineva o reducere de 20 de euro pentru un City Break cu Vola, ii stau la dispozitie pe PM. Primul venit, primul servit!

#66
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Treburile astea se intampla din prostia Vodafone care din dorinta de a nu se vedea scadere de clienti ci crestere a incurajat proprii angajati si distribuitori sa activeze toate cutiile de SIM-uri trimise catre ei ca sa joace la pacanele.
Am fost in Shop sa iau o cartela pentru a putea transfera sansele de pe numarul din alta retea.
Nu mai aveau cartele. Ne-am dat putin la vorba si cel de acolo mi-a spus ca al sau coleg a facut nevazute 2 cutii intregi de cartele 0 intr-o zi pentru a le folosi la pacanele. Si cei din centrala nu le mai trimit cartele decat dupa terminarea promotiei.
Cei de la buticuri gsm deasemenea nu mai au cartele ca le folosesc ei in scop personal la pacanele.

Am incercat sa obtin o cartela in 3 judete diferite, la toate m-am lovit de refuz.
Pana si in judetele in care au oferta3 euro unde ca sa poti beneficia de ea iti trebuie obligatoriu o cartela 0 euro.

Si inainte obtineai greu o cartela 0, dar nu din cauza ca nu aveau ci din cauza ca erau nesimtiti si o conditionau de vanzarea a minim 5 euro credit pe ea, desi rulau campania cu 3 euro, practic nici nu te lasa sa beneficiezi de oferta3, ca te forteaza sa supraincarci.

#67
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017

View Postlexis1, on 15 martie 2018 - 09:57, said:

...
Nu te supara ca te corectez , dara situatia nu sta chiar asa.Cartele cu 0 euro am gasit in Bucuresti chiar si in aceasta perioada+ ca erau puse si in afara magazinului, deci oricine putea sa se serveasca.Altfel, nimeni nu te poate obliga sa incarci fara acordul tau.
Legat de promotie si de faptul ca unii dintre noi dorim sa incercam de pe mai multe cartele, asta nu are legatura cu Vodafone ori cu scaderea ori cresterea numarului de clienti(si aici este normal ca orice companie sa-si doreasca cresterea numarului de utilizatori de servicii, chiar daca asta poate sa nu placa celorlalti...Posted Image ).Este o chestie normala cam la orice campanie promotionala.Din dorinta de a castiga, fiecare doreste sa-si sporeasca sansele, mai ales ca nu e nimic ilegal(1 cont MyVoda+ 1 numar)

View PostMembruAnonim, on 15 martie 2018 - 09:56, said:

Nu e pacaleala. Am activat nelimitatul pe o luna pe un abonament de 7 euro. Doar ca trebuie sa activezi ofertele in momentul in care functioneaza aplicatia. Sunt convins ca daca ii contactezi la Rel. Clienti si le trimiti o captura de ecran cu acel castig care nu s-a activat o sa ti-l activeze ei din sistem.
.....
Confirm cele scrise de tine.Posted Image

Legat de topic, nu am nimic de donat...dar primesc voucher de 100/500...:)

Edited by gump4, 15 March 2018 - 10:11.


#68
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
2. Reducere 25 euro reducere de vacanta prin Tui Travel Center.
3. 50 RON doscount la produse BestKids.
4. 15% reducere la produse Choco Fashion
5. 5% reducere la produsele Happy Tour.
6. Philips. :)

Primul venit, primul servit. PM. :)

Passuri am luat cam tot ce se putea. Video, Music, Maps... Astea nu se pot trimite.
10000 MB, 1000 MB etc...

#69
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018

View Postgump4, on 15 martie 2018 - 09:59, said:

Confirm cele scrise de tine.Posted Image
Ce confirmi?
Ca ai avut norocul sa nimeresti cele 5 minute din zi in care aplicatiile merg?
Ca in restul 23 ore si 55 minute... lipsa, nici creditul nu il afiseaza.

#70
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Vad ca incep sa se stearga posturile care descriu situatia reala din teren... se lasa doar posturile laudatorilor de serviciu.

#71
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006
Ti-am inteles punctul de vedeere, si te-am rugat sa incetezi din a posta acelasi lucru pe toate topicurile. Vad ca te doare la bascheti, o faci in continuare.

#72
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Am inteles la partea aia cu postatul aceluiasi mesaj pe multiplele topicuri legate de aplicatia MyVodafone.
Presupun ca nu e nici o problema daca spun acelasi lucru reformulat, nu?

Dar cu postul de mai sus in care raspundeam laudatorului gump4 care spune ca gaseste in Bucuresti cartele Vodafone gratuit pe strazi ce ai avut?
In conditiile in care in ultima saptamana am fost la aproape toate magazinele Vodafone din Bucuresti si nicaieri nu am obtinut o cartela?
In unele nici nu aveau, in altele imi conditionau vanzarea simului de o alta vanzare (credit), lucru ilegal.
Intrebam intr-un mod cat se poate de legitim, in fata carui magazin a gasit el cartele pe strada.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate