Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

DNA - Fabrica de probe! Justitie ca-n Securistan

* * - - - 18 votes
  • This topic is locked This topic is locked
1410 replies to this topic

#37
G.I.C.U.

G.I.C.U.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 04.09.2006

 rosix, on 12 februarie 2018 - 00:14, said:

Am urmarit inregistrarea si, din punctul meu de vedere e credibila numai ca...

Din toate faptele pe care le-a facut escrocul de Sebastian Ghita, numai cu ccatul ala au reusit sa-l agatze?  Acea inregistrare, repet credibila, e un rahatis izolat, iar Negulescu ala e clar un ciocoi psihopat, fara indoiala... Faptul ca un procuror dement iti cere, sub presiunea santajului, sa fabrici niste probe, laudandu-se ca a vorbit el cu Kodrutza "Stie, bah.. crezi ca nu stie?", nu poate conduce la concluzia, pe care incearca sa o induca Antena3 & Daniel Dragomir ca e o practica generalizata in DNA, fabricarea de probe si ca arestarea lu Ghita (om cinstit de altfel) e lucratura statului paralel.

Pai procurorul Portocala e acelasi personaj pe care luluta nu de mult il apara de "minciunile presei ticaloase". Alalaltu, Onea, tocmai a fost promovat. La fel si Uncheselu, cel care ii facea dosar fabricat lui Ponta. Sunt muuuulte alte exemple de abuzuri de tot felul si de asta e foarte probabil sa vorbim de o practica uzuala a DNA! Inca nu am vazut nici un procuror cercetat pentru abuzuri, falsuri, neglijenta, prejudicii smd.

Edited by G.I.C.U., 12 February 2018 - 00:33.


#38
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 polatalemdar, on 12 februarie 2018 - 00:26, said:

dna o mare mizerie.
Pentru infractori, da.

#39
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

 G.I.C.U., on 11 februarie 2018 - 23:03, said:

Tocmai s-au difuzat la A3 cateva inregistrari cu procurorii de elita ai DNA Ploiesti din care se pare ca il presau pe Vlad Cosma sa ii ajute la fabricarea si plasarea unor probe care sa-l incrimineze pe Ghita. E foarte grav daca se dovedeste ca acele inregistrari sunt reale.
Aici un link de pe siteul A3 pana se dezmeticeste presa securistoida nu am alta optiune.

O mana de hoti cu povesti "triste".
Numa pentru voi pot avea credibilitate povestile spuse de infractori ca ghita si cosma la televiziunea altui hot, condamnat penal, fost puscarias eliberat conditionat.

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:30, said:

Pai procurorul Portocala e acelasi personaj pe care luluta nu de mult il apara de "minciunile presei ticaloase". Alalaltu, Onea, tocmai a fost promovat. La fel si Uncheselu, cel care ii facea dosar fabricat lui Ponta. Sunt muuuulte alte exemple de abuzuri de tot felul si de asta e foarte probabil sa vorbim de o practica uzuala a DNA! Inca nu am vazut nici un procuror cercetat pentru abuzuri, falsuri, neglijenta, prejudicii smd.
Singurii fabricanti de dosare is autorii faptelor(pretenii vostri penali) , procurorii fiind cei care doar le consemneaza.

Edited by gabyxm, 12 February 2018 - 00:37.


#40
polatalemdar

polatalemdar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 02.11.2017
pana la urma dna va face implozie din interior.sunt prea multe secrete intunecate care a tinut tara asta in teroare 10 ani de zile.usor,usor se va trage cortina .

#41
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
ia uite aici.. baieti de baieti:

Asta e denuntatorul, care trebuia sa planteze probele care sa conduca la Ghitza, prietenul lui (ce sa vezi, singurele probe care puteau sa-l infunde pe Ghita):

http://adevarul.ro/n...4596/index.html

Edited by rosix, 12 February 2018 - 00:39.


#42
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:17, said:

E tare faza cu scrisoarea anonima, "s-o facem de la "un cetatean indignat"" Posted Image
"Baetii" de serviciu isi fac curaj ca fisierele audio sunt trucate sau mai bine zis ca nu se va putea proba autenticitatea lor. Pixelu' albastru. Vom vedea.
"Baietii de servicu".....
Culmea e ca din ce-mi amintesc eu, (poate gresec userul), tu esti cel care a deschis subiectul in care te plangeai ca softpedia nu ia masuri cu cei pe care o jignesc pe vaca Firea, si cat se mai tolereaza asta, si ai lasat sa se inteleaga cu un aer amenintator ca softpedia o sa plateasca pentru indrazneala de a nu se alinia PSDului.
In cazul asta iti dai seama ce credibilitate oferi tu si subiectele tele.

#43
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 polatalemdar, on 12 februarie 2018 - 00:35, said:

pana la urma dna va face implozie din interior.sunt prea multe secrete intunecate care a tinut tara asta in teroare 10 ani de zile.usor,usor se va trage cortina .
Sa vezi ce "implozie" va face Partidul care va indrazini sa se lege de dna.

#44
G.I.C.U.

G.I.C.U.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 04.09.2006

 gabyxm, on 12 februarie 2018 - 00:34, said:


O mana de hoti cu povesti "triste".
Numa pentru voi pot avea credibilitate povestile spuse de infractori ca ghita si cosma la televiziunea altui hot, condamnat penal, fost puscarias eliberat conditionat.

Aici nu sunt povesti ci inregistrari. Povesti sunt alea care spun ca inregistrarile sunt povesti. Pe scurt aceste inregistrari arata ce inseamna "decaparea" unui dosar pentru a se ajunge la o tinta politica.

#45
gabyxm

gabyxm

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,214
  • Înscris: 08.06.2004

 polatalemdar, on 12 februarie 2018 - 00:35, said:

pana la urma dna va face implozie din interior.sunt prea multe secrete intunecate care a tinut tara asta in teroare 10 ani de zile.usor,usor se va trage cortina .
Nu prea are cum sa faca implozie fara sa existe in exterior o presiune enorm de mare comparativ cu cea interna.
Adevaru-i ca v-o cam spart la gashca in anii astia, asa ca nu ma mir ca bolunziti de nervi! Posted Image

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:39, said:

Aici nu sunt povesti ci inregistrari. Povesti sunt alea care spun ca inregistrarile sunt povesti. Pe scurt aceste inregistrari arata ce inseamna "decaparea" unui dosar pentru a se ajunge la o tinta politica.
Inregistrari cu cine? Cu giţa?

Edited by gabyxm, 12 February 2018 - 00:41.


#46
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:39, said:

Aici nu sunt povesti ci inregistrari. Povesti sunt alea care spun ca inregistrarile sunt povesti. Pe scurt aceste inregistrari arata ce inseamna "decaparea" unui dosar pentru a se ajunge la o tinta politica.
Raspunde si la asta, sau raspunzi doar la ce-ti convine :
din ce-mi amintesc eu, (poate gresec userul), tu esti cel care a deschis subiectul in care te plangeai ca softpedia nu ia masuri cu cei pe care o jignesc pe vaca Firea, si cat se mai tolereaza asta, si ai lasat sa se inteleaga cu un aer amenintator ca softpedia o sa plateasca pentru indrazneala de a nu se alinia PSDului.
In cazul asta iti dai seama ce credibilitate oferi tu si subiectele tele.

#47
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009

 G.I.C.U., on 11 februarie 2018 - 23:30, said:

Ghita a anuntat ca va face plangere penala contra procurorilor. Cred ca acum ar putea obtine azil politic oriunde in lume.
mai ales in P.u.l.a, croatia..

#48
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:39, said:

Aici nu sunt povesti ci inregistrari. Povesti sunt alea care spun ca inregistrarile sunt povesti. Pe scurt aceste inregistrari arata ce inseamna "decaparea" unui dosar pentru a se ajunge la o tinta politica.

Vezi tu, generalizarile astea sunt de tot cacatul... Plecand de la Prahova, poporul trebuie sa inteleaga de la Antena 3 ca fabricatul probelor pentru escroci ca Ghita, Ponta, Sova sau Voiculescu e o practica unitara in toata tara si ca, fara probe (vezi doamne, prefabricate, in scop politic), acesti escroci sunt curati ca lacrima.

Edited by rosix, 12 February 2018 - 00:49.


#49
polatalemdar

polatalemdar

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 02.11.2017
nu degeaba il cavaliere  silvio berlusconi a declarat ca procurorii   sunt cancerul italiei!"

Edited by polatalemdar, 12 February 2018 - 00:54.


#50
G.I.C.U.

G.I.C.U.

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,882
  • Înscris: 04.09.2006

 notrust, on 12 februarie 2018 - 00:39, said:

"Baietii de servicu".....
Culmea e ca din ce-mi amintesc eu, (poate gresec userul), tu esti cel care a deschis subiectul in care te plangeai ca softpedia nu ia masuri cu cei pe care o jignesc pe vaca Firea, si cat se mai tolereaza asta, si ai lasat sa se inteleaga cu un aer amenintator ca softpedia o sa plateasca pentru indrazneala de a nu se alinia PSDului.
In cazul asta iti dai seama ce credibilitate oferi tu si subiectele tele.

Desigur gresesti userul. Iti racesti gura de pomana, nici n-am auzit de bazaconiile alea. Eu respect dreptul fiecaruia la opinie, chiar daca ea nu valoreaza nici cat o ceapa degerata.

#51
pasilla

pasilla

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,778
  • Înscris: 31.03.2012

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:39, said:


Aici nu sunt povesti ci inregistrari. Povesti sunt alea care spun ca inregistrarile sunt povesti. Pe scurt aceste inregistrari arata ce inseamna "decaparea" unui dosar pentru a se ajunge la o tinta politica.
A3 este dovedita ca masluieste inregistrarile .
Au fost atatea cazuri, Basescu, Funeriu, etc.

#52
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:50, said:


Desigur gresesti userul. Iti racesti gura de pomana, nici n-am auzit de bazaconiile alea. Eu respect dreptul fiecaruia la opinie, chiar daca ea nu valoreaza nici cat o ceapa degerata.
Ma indoiesc, dar cat timp nu gasesc proba, ma opresc aici cu acuzele, daca o gasesc vorbim atunci.

#53
Bean

Bean

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,477
  • Înscris: 12.11.2006

 G.I.C.U., on 12 februarie 2018 - 00:50, said:


Desigur gresesti userul. Iti racesti gura de pomana, nici n-am auzit de bazaconiile alea. Eu respect dreptul fiecaruia la opinie, chiar daca ea nu valoreaza nici cat o ceapa degerata.
Auzi, dar cum se face ca tu esti cainele de paza al penalilor?

Un amarastean chinuit de DNA nu gasesti sa aperi si tu?
Numa' varfurile infractionale le aperi?
Sau pe tine nu te intereseaza oamenii, ci o faci din principiu, pentru o idee nobila si inaltatoare, cu prestatie pro bono?Posted Image

#54
Seteh

Seteh

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,846
  • Înscris: 21.02.2009
Tolo nu era privit dreptbaiat bun de hastagi si rezistori? Nu de alta dar si el vad ca cere explicatii. Pai cum vine asta? Pleaca din barca daca se clatina?
http://www.tolo.ro/2...icatie-publica/

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate