Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Putin ajutor?

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013
Am terminat liceul si nu stiu deloc,sunt indecis ce sa fac mai departe.

As vrea o postliceala deoarece nu e asa solicitanta ca la facultate fiindca eu nu mai dau asa randament intelectual mare fiindca am niste probleme de SANATATE(pe care nu le doresc la nimeni)

Care este deci cea mai usoara sau mai bine zis cea mai accesibila/abordabila postliceala?

Stiu ca asistenta medicala e foarte grea si solicitanta.Dar ceva mai accesibil,putin mai lejer sau mai usor ca dificultate ca cea de asistenti medicali care sunt? Vreau sa invat,sa imi dau silinta, dar nu am voie prea mult stres si din cauza problemelor de sanatate nu dau foarte mare randament intelectual sau sa fac cine stie ce performanta.Va rog sa ma ajutati cu un sfat,orice, dar fara raspunsuri in batjocura.Multumesc.


#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
Mecanic auto.
Barman-ospătar

#3
Lex404

Lex404

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 35,494
  • Înscris: 19.04.2009

 YOUR_GOD, on 21 decembrie 2017 - 17:17, said:

Mecanic auto.
Barman-ospătar


Ai nevoie de calificari.

Si pentru cea din urma, de talent.

#4
dygey

dygey

    Al dracu' Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,652
  • Înscris: 13.10.2009
IAR? iar in plm?????

nu mai scrie cu bold, ca nu suntem chiori. tu insa, cred ca esti, numai pe tema asta deschizi topice.
mai lasa-ne dracu' ca ne-ai capiat de cap. tu ori esti troll si vrei sa vezi pana unde ne tin nervii, ori
ai probleme grave de memorie si uiti de fiecare ca ai deschis cinspe mii de topice cu fix aceleasi
intrebari de fiecare data, doar modificate putin ca si continut!!! serios, get a fuckin' life duda, lasa-ne!!!

PS: n-aveti decat sa ma ardeti la puncte si avertismente, dar nu-l mai suport p-asta. el si cu fifi!!!!!!!!!!!
deschide topice repetitive, acelesi in proportie de 99%, dupa care nu mai calca pe ele neam! macar aia
era clar pusa pe trolleala si pe scos lumea din sarite, de astalalt nush ce sa zic...

Edited by dygey, 21 December 2017 - 17:52.


#5
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013

 dygey, on 21 decembrie 2017 - 17:46, said:

IAR? iar in plm?????

nu mai scrie cu bold, ca nu suntem chiori. tu insa, cred ca esti, numai pe tema asta deschizi topice.
mai lasa-ne dracu' ca ne-ai capiat de cap. tu ori esti troll si vrei sa vezi pana unde ne tin nervii, ori
ai probleme grave de memorie si uiti de fiecare ca ai deschis cinspe mii de topice cu fix aceleasi
intrebari de fiecare data, doar modificate putin ca si continut!!! serios, get a fuckin' life duda, lasa-ne!!!

PS: n-aveti decat sa ma ardeti la puncte si avertismente, dar nu-l mai suport p-asta. el si cu fifi!!!!!!!!!!!
deschide topice repetitive, acelesi in proportie de 99%, dupa care nu mai calca pe ele neam! macar aia
era clar pusa pe trolleala si pe scos lumea din sarite, de astalalt nush ce sa zic...


Decat sa raspunzi in  batjocura si sila  nu mai bine nu raspunzi?Eu chiar am nevoie de ajutor,de o idee,de sugestii nu de parerea ta negativa care e egala cu 0.Si eu nu vreau sa enervez lumea,pur si simplu am niste probleme(existentiale le-as putea spune)sunt indecis,mai am si probleme de sanatate(psihologice,anxietate,depresie).Am specificat,cine nu vrea sa raspunda,nu raspunde,mare lucru sa ignori un subiect si sa nu raspunzi,dar e greu pentru unii ,ce sa mai zic.Si daca privesti la istoricul meu am deschis si topicuri cu alte teme ,alte subiecte nu numai ca acesta.

Edited by AlynutzTigerAtlantic, 21 December 2017 - 18:24.


#6
neagu_laurentiu

neagu_laurentiu

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,604
  • Înscris: 30.07.2003
Pai si tu postezi in batjocura. Mai tii minte cate subiecte din sfera asta ai deschis si le-ai uitat?

Edited by neagu_laurentiu, 21 December 2017 - 18:32.


#7
shmecherul

shmecherul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,867
  • Înscris: 22.11.2006

 dygey, on 21 decembrie 2017 - 17:46, said:

IAR? iar in plm?????

nu mai scrie cu bold, ca nu suntem chiori. tu insa, cred ca esti, numai pe tema asta deschizi topice.
mai lasa-ne dracu' ca ne-ai capiat de cap. tu ori esti troll si vrei sa vezi pana unde ne tin nervii, ori
ai probleme grave de memorie si uiti de fiecare ca ai deschis cinspe mii de topice cu fix aceleasi
intrebari de fiecare data, doar modificate putin ca si continut!!! serios, get a fuckin' life duda, lasa-ne!!!

PS: n-aveti decat sa ma ardeti la puncte si avertismente, dar nu-l mai suport p-asta. el si cu fifi!!!!!!!!!!!
deschide topice repetitive, acelesi in proportie de 99%, dupa care nu mai calca pe ele neam! macar aiaeste mu
era clar pusa pe trolleala si pe scos lumea din sarite, de astalalt nush ce sa zic...
Fifi  este mult mai  rafinata , nu exista vre-o asemanare intre ei.
Vrei ajutor? Exista un singur sfat: Munceste!

Edited by shmecherul, 21 December 2017 - 18:37.


#8
AlynutzTigerAtlantic

AlynutzTigerAtlantic

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 10.01.2013

 neagu_laurentiu, on 21 decembrie 2017 - 18:32, said:

Pai si tu postezi in batjocura. Mai tii minte cate subiecte din sfera asta ai deschis si le-ai uitat?

Nu le-am uitat,eu ma uit mereu la toate raspunsurile primite in topicurile deschise,chiar daca nu mai postez dupa.Ma uit la tot ce s-a raspuns.

#9
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010

 Lex404, on 21 decembrie 2017 - 17:32, said:




Ai nevoie de calificari.

Si pentru cea din urma, de talent.
Lex...toate meseriile cer talent.

#10
myshyk

myshyk

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,812
  • Înscris: 26.11.2006

 AlynutzTigerAtlantic, on 21 decembrie 2017 - 19:05, said:

Nu le-am uitat,eu ma uit mereu la toate raspunsurile primite in topicurile deschise,chiar daca nu mai postez dupa.Ma uit la tot ce s-a raspuns.
Chiar ar fi bine sa le uiti.Si mai ales intrebarile.
Uite o meserie faina: inervator de forumisti! Ca la astaaaa, te pricepi.  Si nu te mai plange de boala ta, doar ca sa-ti fie mila de tine.

Edited by myshyk, 21 December 2017 - 19:22.


#11
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004
Zi din ce oraș ești și îți găsim noi vreun post pe acolo. Lasă studiile că le faci degeaba. Tu trebuie să găsești ceva de lucru.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate