Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Rami defecti?

* - - - - 2 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
spe_ripper

spe_ripper

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,519
  • Înscris: 04.03.2009
Altii au testat HDD-uri si au vazut ca apare ceva un pic colorat si dubios si au anuntat cumparatorul ca mai bine renunta si cauta in alta parte. Asa e romanul!

Am si niste memorii de vanzare, iar pentru tine, care esti asa corect, am grija sa ti le dau p-alea fara erori pe ele.

#20
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
am testat pe rand fiecare placuta in fiecare slot.
o placuta imi dadea erori cand era pusa in al doilea slot, in rest nicio placuta nu mi-a dat erori in celelalte 3 teste.
urmeaza testul final, amandoua placutele, doar ca de data asta pozitionate diferit.

#21
on64

on64

    DEGEABA, RAMAN O LEGENDA!!!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,760
  • Înscris: 17.03.2012
dupa 3 minute testate impreuna am 7 erori....
nu pot sa ii pun nicium impreuna iar o placuta imi da erori cand o pun in al doilea slot
placuta aia o fi defecta?

#22
super8

super8

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 10,000
  • Înscris: 14.04.2016
@on64, daca ai gasit placuta RAM defecta aceasta va afecta integritatea sistemului chiar daca o imperechezi cu alta placuta RAM  functionala.
Solutia e sa schimbi modulul gasit defect daca vrei sa folosesti in continuare kit-ul Ram.

Sau pur si simplu vinzi modulele functionale !
Tu stii mai bine care din variantele astea o preferi Posted Image


p.s.:
da report la primul tau mesaj sa rogi moderatorul sa schimbe titlul ! e gresit "Rami defecti".

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate