Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 

Atractii turistice Spania si Portugalia

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
Karogs

Karogs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 22.06.2006
Va salut. As dori sa postati detalii, eventual si poze, din/despre locuri interesante de vazut/vizitat in Spania si Portugalia, mai degraba in afara marilor orase, locuri de care poate se afla mai greu. Fac un tur prin cele doua tari si dupa cat am googalit, am senzatie ca ratez cate ceva. Momentan sunt in Santiago de Compostela. Multumesc

#2
rolion

rolion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 781
  • Înscris: 28.07.2005
Sotia a fost pe Calmino,Coasta de vest a Portugaliei,aceasta vara.
Am urmarit-o live...m-a impresionat toata coasta ,peisajul,satucele,livezile si ei au spus ca oamenii sunt ca la noi acasa,la tara.

M-a impresionat foarte mult un oras,numit Viana de Castello..arata ca Brasovul meu de odinioara !

Attached File  route2.jpg   135.15K   15 downloads

Te challenge/provochez sa faci aceeasi parte,pe jos sau pe bicicleta daca ai timp si pasiune,rabdare,intelepciune.

Orice cale ai ales-o,am inteles ca Portugalia de Vest este superba...

Bucurate.

Edited by rolion, 22 November 2017 - 02:18.


#3
Karogs

Karogs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 877
  • Înscris: 22.06.2006
Traseul este descris aici
https://forum.softpe...spre-bucuresti/

Am observat ca unele locatii nu au parte de suficienta publicitate iar ghizii locali prefera sa recomande locatii din interiorul oraselor. Sunt interesat de muzee/colectii diferite, puncte de interes ce sunt unice sau doar cateva in lume, etc.

Oricum,multumesc de postare, arata promitator din imagini

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate