Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Black Friday 2017

* * * * - 44 votes
  • This topic is locked This topic is locked
4576 replies to this topic

#1
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
,,Black Friday 2017 are loc în România în data de 17 Noiembrie 2017 (și în weekendul ce urmează acestei Vineri), însă unele magazine vor alege să ofere reduceri în perioada 17 - 19 Noiembrie, iar altele vor oferi diverse promoții și reduceri în intervalul 25-27 Noiembrie, cu o săptămână mai târziu, cum s-a intamplat și în anii anterior. ,,

Anul trecut, am reusit sa-mi cumpar un Tv la super pret si cateva perechi de tigai la 19 lei, anul asta sper sa cumpar cat mai multe, nu conteaza ce , daca este la reducere sigur o sa-mi trebuiasca.

Ar trebui sa urmariti preturile produselor ce va intereseaza de pe acum , doar asa puteti face o super afacere de Bf.

#2
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Cred ca e prea devreme, plus ca nu a anuntat nimeni nimic oficial, datele acelea sunt luate de pe spam-site-uri.
Altex probabil va proceda ca si in anii trecuti, va incepe pe 1 noiembrie campania si va tine toata luna.
Apropo, nu cred ca voi reusi sa fiu pe topic anul asta, luati si pt mine vo 2 S8-uri daca baga la 1, maxim 2 lei Posted Image

Exista o noua arie pt promotii: https://forum.softpe...795-best-deals/

Edited by gumball3000, 06 October 2017 - 22:38.


#3
robert8197

robert8197

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,017
  • Înscris: 20.04.2011
Am vrut sa fur startul.

#4
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,897
  • Înscris: 07.08.2008
Iar probabil s-a sculat emagu(cum a facut si in anii trecuti) si a zis ca muta BF-ul mai repede, iar restul turmei face la fel.
Poti sa iti faci cate liste vrei, iar o sa fie un procent mic de promotii pe bune si cu o gramada de promotii doar cu numele, cu reducere reala mica...

#5
Dany_Darke

Dany_Darke

    ✠ Fear of the dark ツ

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 21,821
  • Înscris: 07.06.2014

View Postrobert8197, on 06 octombrie 2017 - 22:26, said:

Ar trebui sa urmariti preturile produselor ce va intereseaza de pe acum , doar asa puteti face o super afacere de Bf.

de acum? he heee, preturile se urmaresc cu 4-5 luni inainte, nu de acum cand deja sunt marite o parte din ele si inca mai urca.

#6
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,893
  • Înscris: 25.12.2016

View Postrobert8197, on 06 octombrie 2017 - 22:26, said:

Anul trecut, am reusit sa-mi cumpar un Tv la super pret si cateva perechi de tigai la 19 lei, anul asta sper sa cumpar cat mai multe, nu conteaza ce , daca este la reducere sigur o sa-mi trebuiasca
Din experienta anilor trecuti pot spune ca, in afara de cateva "bombe" date de emag si alti cativa comercianti mari, de BF nu gasesti cele mai bune oferte. Magazinele arunca cu promotii manarite pentru ca stiu ca atunci se cumpara orice. Multi cumpara, pentru placerea chilipirului, produse ieftine cu care poate nici nu au ce face. Luand exemplul cu tigaile, mai bine dau 100 de lei pe o tigaie teapana decat sa iau 5 tigai de 20 de lei bucata, a caror tabla se duce dupa prima folosire.

O categorie la care va recomand sa fiti atenti, este reprezentata de serviciile bancare: in ultimii ani au inceput sa apara oferte cu adevarat bune la conturi/carduri/internet banking cu zero taxe, parca au fost si niste credite cu conditii avantajoase. BRD a fost anul trecut in prim plan, BT a dat si ea internet banking gratis, anul acesta ma astept sa intre cu oferte si alte banci.

#7
Hassann

Hassann

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 81
  • Înscris: 15.05.2017
vai abia asteptam sa fac upgrade la tigaita magica
am ars-o cu gratare si omlete tot anul
poate baga una mai mare anul asta
sau promotie la chiloti ceva

#8
arisel

arisel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.12.2008

View PostDany_Darke, on 06 octombrie 2017 - 22:39, said:


de acum? he heee, preturile se urmaresc cu 4-5 luni inainte, nu de acum cand deja sunt marite o parte din ele si inca mai urca.
Ai dreptate!

#9
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,626
  • Înscris: 07.02.2003
La noi e prea multa abureala cu Black Friday, in primul rand sunt multe magazine si fiecare vrea sa fie mai smecher, asa ca o sa fie destui care o sa inceapa mai devreme sau mai tarziu. Si oricum inventeaza BF si vara si cand au chef... reducerile unele sunt calumea, multe vor fi sunt derizorii ca de obicei...

Preturile marite se pot verifica pe site-uri de comparatii, sunt cazuri in care se scumpesc dar si cazuri in care nu se scumpesc.

View Postrobert8197, on 06 octombrie 2017 - 22:26, said:

Anul trecut, am reusit sa-mi cumpar un Tv la super pret si cateva perechi de tigai la 19 lei, anul asta sper sa cumpar cat mai multe, nu conteaza ce , daca este la reducere sigur o sa-mi trebuiasca.
O iau cu titlul de ironie :)

View PostManasu, on 06 octombrie 2017 - 22:42, said:

Din experienta anilor trecuti pot spune ca, in afara de cateva "bombe" date de emag si alti cativa comercianti mari, de BF nu gasesti cele mai bune oferte.
Subscriu. Practic bombele emag si asemenea sunt cele vizate de pasionati de chipiliruri...

Edited by andreic, 06 October 2017 - 23:14.


#10
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
De cativa ani incoace a devenit Black Fraierela. Multa lume nu-si da seama si cumpara ca ''oile'' (no offence) crezand ca nu mai prind oferta!

Edited by YourFan, 06 October 2017 - 23:26.


#11
mihaigerard

mihaigerard

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,279
  • Înscris: 28.08.2006
Iar vreți sa stați noaptea treji ca sa cumpărați mouse la reducere?😂

#12
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015
Abia astept sa imi cumpar haur de la emag anul acesta, sau ce or aduce nou ca sa ne surprinda (probabil oua cu 50 bani de la Varujan Vosganian) Posted Image

#13
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
Cat timp nu urmaresti fix un produs, ci o categorie, ai sanse sa iei ceva o. K.

#14
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Ceva tigai ieftine la 8 lei ? Anu trecut n-am prins Posted Image

#15
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,867
  • Înscris: 25.01.2007
Alea au fost premiul de consolare.

#16
TruculMagic

TruculMagic

    Egalitatea nu există decât în matematică

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,669
  • Înscris: 24.11.2015

View PostBaxon, on 06 octombrie 2017 - 23:45, said:

Ceva tigai ieftine la 8 lei ? Anu trecut n-am prins Posted Image

Tefal la 19.9lei Posted Image  Am luat doua bucati ca tot romanul, dar mi-am dat seama dupa ce au ajuns ca am deja destule si inca sunt nefolosite... Posted Image
Sa vedeti acuma cum o sa fie cu transportul prin posta, ce o sa ne injure aia de la posta de BF , deoarece taxa e 15 lei + inca 13 lei bonus suplimentar daca nu te afli intr-un oras mare , deci sa iei o tigaie de 20lei si sa mai dai 28 la transport nu e o idee buna Posted Image

#17
arisel

arisel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.12.2008
Firar ele de tigai!Posted Image

#18
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,626
  • Înscris: 07.02.2003
Sa vedem daca baga careva bormasini :P

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate