Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare bec far VW Touran 1T3

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 

iPhone X - Discuții generale

* * * - - 6 votes
  • Please log in to reply
2909 replies to this topic

#523
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Procentajul bateriei apare când tragi din partea dreapta sus sa îți apara widgeturile.
Acum am văzut ca Face id merge și pe întuneric bezna.
Rama cromată nu-mi place nici la asta negru, cât despre folie eu am luat de la smart protection, încerc sa o pun mâine.


#524
morogan

morogan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,478
  • Înscris: 14.04.2002
https://www.mobiledi...v2q2v2t2t2.html
https://www.mobiledi...u2z2x2v2t2.html

#525
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Posttudor_ionutz2000, on 03 noiembrie 2017 - 22:38, said:

Procentajul bateriei apare când tragi din partea dreapta sus sa îți apara widgeturile.
Acum am văzut ca Face id merge și pe întuneric bezna.
Rama cromată nu-mi place nici la asta negru, cât despre folie eu am luat de la smart protection, încerc sa o pun mâine.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/rpkcLpP-IuA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#526
dj_cristi

dj_cristi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,666
  • Înscris: 26.01.2006
https://www.macrumor...burn-in-normal/

#527
IntenseEnergy

IntenseEnergy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 128
  • Înscris: 03.12.2010
Deci va spun ca dacă mâncați un burger de la McDonalds și aveți fălcile pline la propriu ca un hamster .. nu va recunoaște :)) pe încercate

#528
nick5roo

nick5roo

    În nebunia telefoniei mobile, oamenii vorbesc singuri pe stradă.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,854
  • Înscris: 27.09.2008
Ifixit https://www.mobilissimo.ro/stiri-telefoane/iphone-x-este-disecat-de-ifixit?utm_source=android_app&utm_medium=app&utm_campaignnews

#529
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/twY6zUj-t20?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#530
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010
Eu doar am primit un email de la Apple ieri sa imi spuna ca “Following up on your recent purchase.”
Nu inteleg cum atatia din Romania l-au primit, iar eu care am finalizat comanda la 8:17 in prima zi de precomenzi, inca astept si am aceeasi data de livrare ca si cei care il comanda azi. Inseamna ca m-am trezit ca prostu’ la ora aia, mai bine ma odihneam si nu imi mai stricam somnul degeaba!

#531
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,334
  • Înscris: 14.06.2006
Cat aveai de gand sa dormi?

#532
tudor_ionutz2000

tudor_ionutz2000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,892
  • Înscris: 16.04.2007
Boy, ai comandat cu 20 de min după mine mi se pare normal sa îl  primesti mai târziu. Ziua și minutul de întârziere:-)

#533
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010

View Posttudor_ionutz2000, on 04 noiembrie 2017 - 18:21, said:

Boy, ai comandat cu 20 de min după mine mi se pare normal sa îl  primesti mai târziu. Ziua și minutul de întârziere:-)
Eu am finalizat comanda la si 17 minute, iar ora oficiala a fost 08:01. Problema e ca site-ul si aplicatia nu au mers!

View PostDecember, on 04 noiembrie 2017 - 18:14, said:

Cat aveai de gand sa dormi?
Macar pana pe la 10-11. Recunosc, sunt mai puturos de fel, imi place sa stau in pat cat mai mult. Dar m-a panicat Apple!!!

#534
cris_ncs

cris_ncs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,807
  • Înscris: 12.01.2007

View Postboy4ever, on 04 noiembrie 2017 - 18:05, said:

Eu doar am primit un email de la Apple ieri sa imi spuna ca “Following up on your recent purchase.”
Nu inteleg cum atatia din Romania l-au primit, iar eu care am finalizat comanda la 8:17 in prima zi de precomenzi, inca astept si am aceeasi data de livrare ca si cei care il comanda azi. Inseamna ca m-am trezit ca prostu’ la ora aia, mai bine ma odihneam si nu imi mai stricam somnul degeaba!

Pentru simplu motiv ca in UK, comenzile la Apple sint mult mai numeroase decat in Romania.
Am simulat si eu cumpararea unui X, putin mai devreme, termen: 3-4 saptamani...

Boy, locuiesc in Londra.

#535
ab06deg

ab06deg

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,671
  • Înscris: 13.04.2009
E plin Twitterul de animoji și karaoke animoji :)


#536
vladtm

vladtm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 548
  • Înscris: 15.06.2006
A ajuns si la min azi, de la emag.
Pana acum e ok, curios sunt de baterie, vin de la 7plus si 8plus.

FaceID merge excelent.

#537
boy4ever

boy4ever

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,640
  • Înscris: 21.07.2010

View Postcris_ncs, on 04 noiembrie 2017 - 19:51, said:



Pentru simplu motiv ca in UK, comenzile la Apple sint mult mai numeroase decat in Romania.
Am simulat si eu cumpararea unui X, putin mai devreme, termen: 3-4 saptamani...

Boy, locuiesc in Londra.
Si atunci de ce nu au adus mai multe pe stoc in UK? Ma dispera Apple. Oricum, la cum vad ca stau lucrurile, stocul pare a fi la fel ca cel de 7 si 7 Plus.

#538
robytupa

robytupa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 30.04.2016
Stai linistit boy ca nu esti singurul care asteapta...
Am zis ca anu asta sa merg pe mana la Orange, cea mai proasta decizie!
Am fost vineri pe 27 dimineata la prima ora inainte sa deschida cu 15 minute am stat sa deschida cineva...bun a venit un angajat i am zis ca vreau sa inregistrez o precomanda...”Ok” a zis!
Ne am pus la masa el cu laptopu bla bla pana la urma a reusit mi a scos niste xeroxuri la imprimanta cu datele comenzii... imi zice ca o sa ma sune cand pot veni sa ridic telefonul si sa facem si contractu..(Iti dai seama ca in mintea mea eu ziceam ca vinerea asta sau azi cel tarziu il primes)
Pe naiba! Ieri am trecut la ei sa ii intreb daca stiu ceva...era un alt angajat care mi a rapsuns “puțin ca la piață” cu “Zilele astea”. Deci eu in momentul de fata nu stiu unde ma situez pe lista de asteptare...
Sper ca luni sau marti sa zic sa intru in posesia telefonului, desi nimeni nu mi a garantat nimic..

#539
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,334
  • Înscris: 14.06.2006

View Postboy4ever, on 04 noiembrie 2017 - 20:34, said:

Ma dispera Apple.
Vorbeste cu Morogan sa iti vanda unul la pretul in lire. Castiga si el, castigi si tu.

Edited by December, 04 November 2017 - 20:59.


#540
robytupa

robytupa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 397
  • Înscris: 30.04.2016
Stai liniștit că nu mă grăbesc, eu ziceam doar de experienta mea frumoasă cu Portocală..

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate