Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 

Bombita , masina de 400 euro ...

* * * * * 1 votes
  • This topic is locked This topic is locked
174 replies to this topic

#163
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
La munca nu la intins mana ... trebuia sa iau niste stresini . Bombita la datorie Posted Image

Attached Files


Edited by Baxon, 04 April 2018 - 16:07.


#164
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Azi vine un potential cumparator ( cumparatoare ) sa vada Bombita Posted Image , Va tin la " curent " ce si cum !

#165
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
De azi Bombita are un nou proprietar, ( venit , vazut, placut si cumparat ) .


Topicul se poate inchide ( insa , daca e posibil sa nu fie sters imediat pt ca am dat link-ul cu jurnalul de bord , cumparatorului pt a avea toate informatiile pe care le doreste ) . Multumesc .

#166
sasesase

sasesase

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 04.03.2017
cu cat ai dat-o?

#167
PoeOvidiu

PoeOvidiu

    Sunt de la țară și îmi place așa.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,568
  • Înscris: 07.12.2014
Acum ce faci? Cauti alta ?

#168
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005

View Postsasesase, on 23 aprilie 2018 - 17:27, said:

cu cat ai dat-o?
"Citroen Saxo 1,1 benzina 1997 stare foarte buna inmatriculat"
3 200 lei ( atat a cerut propietarul)

Edited by arg, 23 April 2018 - 19:13.


#169
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View PostPoeOvidiu, on 23 aprilie 2018 - 17:33, said:

Acum ce faci? Cauti alta ?
Deocamdata nu ca mi-am luat una noua ( Opel crossland x ) :) .

View Postsasesase, on 23 aprilie 2018 - 17:27, said:

cu cat ai dat-o?

View Postarg, on 23 aprilie 2018 - 19:13, said:

"Citroen Saxo 1,1 benzina 1997 stare foarte buna inmatriculat"
3 200 lei ( atat a cerut propietarul)
Pretul final dupa o negociere " dura " 3000 de lei Posted Image

#170
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
daca ai dat-o spalata pe afara si pe interior cu ac-ul functional si cu plinul facut, gagica chiar a facut o afacere buna.

#171
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View PostBaxon, on 23 aprilie 2018 - 20:30, said:

Deocamdata nu ca mi-am luat una noua ( Opel crossland x ) Posted Image .
Nu stiu de ce dar niciodata nu mi-au placut masinile astea care nu e nici SUV nu e nici WS...e un fel de catar. Sunt si inalte si inghesuite.

Edited by tehnics, 24 April 2018 - 17:45.


#172
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005
Si cu senzatii tari la curbe stranse.

#173
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017

View Posttehnics, on 24 aprilie 2018 - 17:42, said:

Nu stiu de ce dar niciodata nu mi-au placut masinile astea care nu e nici SUV nu e nici WS...e un fel de catar. Sunt si inalte si inghesuite.
Asta pt ca nu ai condus una Posted Image . Crossland-ul desi pare ingust , interiorul e suficient pt insi de 1,86 cm si in fata si in spate , pozitie mai inalta de condus , portbagaj decent si cel mai important ( pt mine ) ca nu pun presiune pe genunchi cand intru / ies din masina . Cu Bombita mi-a fost greu de fiecare data cand ieseam din ea ( faceam tractiune cu bratul stang de barele de transport sa ma scot afara ) motiv pt care am si renuntat la a o pastra .

View Postarg, on 24 aprilie 2018 - 17:51, said:

Si cu senzatii tari la curbe stranse.
Am ramas uimit ce bine sta pe curbe Crossland-ul , la viteza ( m-am indragostit iremediabil de masina asta ) Posted Image
Nu mai vreau masini joase niciodata , doar suv-uri , cross-uri Posted Image

#174
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View PostBaxon, on 24 aprilie 2018 - 22:20, said:

Asta pt ca nu ai condus una Posted Image . Crossland-ul desi pare ingust , interiorul e suficient pt insi de 1,86 cm si in fata si in spate , pozitie mai inalta de condus , portbagaj decent si cel mai important ( pt mine ) ca nu pun presiune pe genunchi cand intru / ies din masina . Cu Bombita mi-a fost greu de fiecare data cand ieseam din ea ( faceam tractiune cu bratul stang de barele de transport sa ma scot afara ) motiv pt care am si renuntat la a o pastra .

Am ramas uimit ce bine sta pe curbe Crossland-ul , la viteza ( m-am indragostit iremediabil de masina asta ) Posted Image
Nu mai vreau masini joase niciodata , doar suv-uri , cross-uri Posted Image
O mica rugaminte si apoi iti dau dreptate: urca-te intr-un  Audi A6 Allroad, intr-un Volvo XC70, condu-le oleaca, asa la blana si vezi cum se comporta  in curbe. Ai sa uiti de crossland. Uitat-te si un pic la spatiul care ti-l ofera masinile alea si la fel, o sa uiti de Cross, uita-te la garda la sol si ai sa uiti de cross. SI vorbesc de modelele din 2006-2009. Cel putin am zis ca tot imi iau o taracana de aia sa imi fac damblaua.

SUV_ul da, sunt de acord, dar Crossland-urile astea mi se pare o gluma la fel ca toate crosurile de orice marca si orice natie. Pentru ca lumea nu are bani de SUV, dar vor si ei ceva asa, mai mare decat un sedan sau brek si uite asa a iesit struto-camila de cross...

Sincer sa fiu cred ca si Mondeo-ul meu este peste cross-ul ala la spatiu, condus, confort. Crede-ma. Daca nu ma crezi, cauta ceva dimensiuni pe net. Eu m-am uitat si singura dimensiune este inaltimea mai mare la cross, dar care nu e un avantaj pentru ca ridica centrul de greutate iar rapoartele latime/inaltime sunt mai mici decat la Mondeo si poti sa te duci la vale cand eu pot sa merg mai departe.

Edited by tehnics, 25 April 2018 - 00:34.


#175
LauCalin

LauCalin

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,143
  • Înscris: 08.12.2008
Come on! De la Crossland , la A6 Allroad și XC90 e cale luuunga. Dacă ziceai Tiguan sau Kuga, era mai bine. :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate