Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 

Plimbare cu vaporasul la Drobeta Turnu Severin, Orsova

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
Kokoshmare

Kokoshmare

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,081
  • Înscris: 20.12.2007

View Postscaiba, on 21 iulie 2017 - 11:47, said:

Candidat la Darwin Awards fara indoiala. Bine pentru el ca nu a fost un taipan sau mamba neagra.

#20
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,576
  • Înscris: 05.11.2009
pana la urma am fost la domnul alin, care raspunde la acest numar de telefon: 0733xxxxxx. 30 lei calatoria , dureaza cam 30-40 minute .Se ia de la debarcaderul care e inspre manastirea sfanta ana (adica dupa pod cum mergi dinspre orsova inspre moldova noua).  Se merge inspre cazane, se intra putin cu salupa in Pestera Ponicova, daca doreste grupul se poate intra si in Grota/Pestera Veterani (dar trebuie platit 6 lei unui ghid, care insoteste grupurile in interior si explica care e povestea pesterii, fiind o pestera folosita atat de daci cat si de habsburgi cand incercau sa reziste imperiului otoman). Pentru inca 10 lei se merge si la Tabula Traiana, insa merita doar pentru plimbarea in plus si pt faptul ca ajungi cumva pe partea sarbeasca, eu unul nu am fost impresionat de ce am vazut. Am stat in fata si a fost super super distractiv, mai ales cand trecea peste niste valuri mai mari sau mai mici. Si da, mi-am facut griji degeaba, nu ai cum sa ai rau.. de mare Posted Image)

Edited by Barboso, 21 July 2017 - 23:44.
Fara numere de telefon, mao bine.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate