Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare serviciu / firma recu...

La mulți ani @Piniuli!

Pret inghetata corso kaufland?

La multi ani @Constantin si Elena...
 La mulți ani @Ion_Bumbu!

Obiecte vechi și inutile car...

Mentenanta Acoperis

Cheder deteriorat , zgariat, cum ...
 Laptop HP 15-AF001NQ, AMD E1-6015...

Blat de bucatarie lungime 4,60 m

Termostat incalzire si racire

Configurare retea cu modem Vodafo...
 Curtea Penala Internationala soli...

Sunt obligate bancile sa opteze p...

Pensie anticipata partiala cu cer...

Ce abonamente aveți?
 

Romtelecom a intrerupt abuziv capacitatile de interconectare cu reteaua RDS.Tel

- - - - -
  • Please log in to reply
151 replies to this topic

#145
alexandranyd

alexandranyd

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 682
  • Înscris: 27.07.2007
Am incercat apeluri catre reteaua RDS in urmatoarele judete: Dolj. Arges, Sibiu, Iasi si Bucuresti ...la toate primesc mesajul "directia solicitata este momentan ocupata". RDS a limitat intentionat capacitatile de interconectare.

#146
eb2e2

eb2e2

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,667
  • Înscris: 16.05.2003
Se pare ca noua oferta Romtelecom cu "nelimitat spre alte retele fixe dupa ora 18  si in weekend" a cam dat peste cap interconectarea cu RDS...se pare ca se congestioneaza traficul de intrare in TDS...din lipsa de capacitate rds de preluare apeluri :)
....ce tii si cu ofertele astea..."unde dai si unde crapa"  :)

#147
zyxxo

zyxxo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 27.08.2007
voi facti caterinca, nu? cum adica? Am minute de la RDS si nu pot vorbi ?!? reteaua RDS nu face fata apelurilor, sau ce ? greu de conceput ca un operator de asa dimensiuni ca RDS nu face fata nici macar la urmarile ofertelor concurentei... I should reconsider my options...

#148
kid0ro

kid0ro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 12.12.2006

View Postzyxxo, on Sep 17 2007, 15:13, said:

voi facti caterinca, nu? cum adica? Am minute de la RDS si nu pot vorbi ?!? reteaua RDS nu face fata apelurilor, sau ce ? greu de conceput ca un operator de asa dimensiuni ca RDS nu face fata nici macar la urmarile ofertelor concurentei... I should reconsider my options...

Cea mai pertinenta explicatie mi se pare ce de pe linkul pus de mine pe postul anterior.

#149
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007
se pare ca rds a inceput sa afle ce ala un trafic adevarat de voce si au mai aflat cu stupoare ca jucariile lor nu prea fac fata la solicitari !!!! buna dimineata copii!

#150
zyxxo

zyxxo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 27.08.2007
ei na… mama lor de minute gratis… la ce mi le-a mai dat RDS daca nu pot sa le folosesc?!?

#151
paull2002

paull2002

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 31
  • Înscris: 10.10.2003
acordul incheiat intre rds si rtc prevede un numar de circuite intre centrale,din cauza traficului mare  reteaua de interconectare e suprasaturata,si atunci nu se poate suna.simplu si logic.atitea circuite a vrut rds-ul de la rtc.se incearca a se da vina pe cineva.fiecare operator are neajunsurile lui,dar fiecare alege unde vrea sa fie in functie de buget,si alte optiuni personale.

#152
Blackhawk

Blackhawk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,785
  • Înscris: 04.11.2005
Nu am observat deloc probleme nici din partea RDS nici din partea RTC

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate