Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 

Ce masina sa imi iau ? Polo sau Corsa?

- - - - -
  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#37
denky

denky

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,360
  • Înscris: 09.03.2009

 dan78rom, on 05 iulie 2017 - 21:55, said:

Si cit valoreaza dupa tine o masina cinstita?
Si cite crezi ca-s la vinzare acum?
Hai sa nu mai deschidem o discutie despre masini samsarite vs masini cinstite, ca-s destule.

Masina mea (cinstita, zic eu), a stat luni de zile la vanzare. Nu mai repet a suta oara experienta, ca plictisesc.
Eram sarcastic cand am zis ca e enorm de mult, probabil nu s-a remarcat din cauza punctuatiei deficitare. Toata lumea cauta ieftin, cine vinde masini corecte are doar de pierdut in ziua de azi.

#38
dan78rom

dan78rom

    in omnia paratus

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,070
  • Înscris: 28.02.2008
In cazul asta imi cer scuze, chiar n-am sesizat ironia.

#39
sctnicu

sctnicu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 26.02.2016
asta asa e. Vine samsarul in targ sau pe olx/lajumatate. si chiar are tupeul sa iti ia masina la 50 % din pret.

 vimann, on 05 iulie 2017 - 19:43, said:

Gaseste-mi statie ITP care sa verifice amanuntul asta si eu ma apuc sa beau antigel.
Daca vezi vreo Fabia din generatia aia pe strada, uita-te la rotile din spate si te lamuresti singur.
stai tu linistit ca se uita spagarul de la ITP la acele aspecte. Altfel pe ce iti mai cere bani de spaga? Dupa tine. ar merge si cu alta pompa de frana sau cu alt motor. Nu e chiar asa.

Edited by sctnicu, 07 July 2017 - 14:23.


#40
Zyx

Zyx

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,542
  • Înscris: 14.02.2005
Pana la urma ce ai luat?  Ai castigat la loto?

M-ar tenta si pe mine o masina de oras, cam acelasi buget,  gen Corsa, desi parca inclin spre Golf4, dar se pare ca trebuie sa mai adaug pt ceva sa tina macar 1-2 ani fara reparatii.

Era la un moment un subiect pe aici despre cum sa verifici daca km sunt reali, dupa serie si nr de tel din stampile, stie cineva cum se numea? Erau cativa samsari recomandati pe acolo.

Edited by Zyx, 22 August 2017 - 12:44.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate