Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...
 La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!
 Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 

Hai s-o facem parte-n parte!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
84 replies to this topic

#37
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017

View PostMarianG, on 16 mai 2017 - 14:00, said:

de la 0:00 la 1:15 ? sau intreaga filmare?


"ia mana de pe mine" a fost inainte de " hai afara ", ce dracu nu ne uitam si noi la 5 minute la un clip?
Am comentat EXACT filmarea din topic

#38
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005
Pai cum "gabor" dar nu politist, si atunci spui ca este normal ca Galanton se ia aiurea de oameni in mall?

#39
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,279
  • Înscris: 06.07.2007

View Postbogdan181180, on 16 mai 2017 - 14:11, said:

Am comentat EXACT filmarea din topic
si eu mai sus cu 2 pagini spuneam sa cauti stirea exacta, nu ce ti se ofera pe nemestecate aici.
Desi nu trebuie sa ai abilitati de It-ist sa vezi cum e editata filmarea.

Edited by dan1980_25, 16 May 2017 - 14:13.


#40
samebo

samebo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,434
  • Înscris: 08.05.2017

View Postdan1980_25, on 16 mai 2017 - 14:09, said:

eu as fi pariat pe politist.
Politistul o ardea smecher, sa se duca in spatiu privat, cum ar fi duba jandarmeriei, unde l-a mai incatusat o data si a sarit cu toti colegii lui pe el in duba degeaba in trecut.
Ca stie ca scapa nepedepsit asa... in mall si filmati nu mai au curajul sa fie smecheri, doar mascati in duba si la sectie ca ii fac scapati colegii.

#41
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017

View Postdan1980_25, on 16 mai 2017 - 14:08, said:

ordinea e inversa. Mai intai tipul in rosu l-a abordat cu scandal. Filmarea se incheie cu politistul nervos care-l invita pe ala in rosu afara la bataie.Filmarea e editata aiurea.
Merge omul linistit la un film si un ghertoi se leaga de el.
Chiar si invers... si cu "editare aiurea" .... el ca reprezentant al politiei romane... nu trebuia sa tipe... putea sa-i spuna hai afara fara sa tipe si fara sa sperie lumea de prin mall.

#42
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005
Are efect de tranzitie, dar cateodata e mai simplu sa dai play si sa asculti fara sa te uiti.

#43
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017

View Postdan1980_25, on 16 mai 2017 - 14:12, said:

si eu mai sus cu 2 pagini spuneam sa cauti stirea exacta, nu ce ti se ofera pe nemestecate aici.
Desi nu trebuie sa ai abilitati de It-ist sa vezi cum e editata filmarea.
pai...atunci daca-i topic fals..si filmarea masluitta.... de ce NU-L STERGETI?

Edited by bogdan181180, 16 May 2017 - 14:16.


#44
samebo

samebo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,434
  • Înscris: 08.05.2017
Nu e nimic fals, comentam filmarea in intregime, nu doar intro la clip.

#45
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005
Topicul nu este fals, este o filmare in care se prezinta finalul de senzarie, apoi filmarea integrala.
P.S. eu n-am puteri de moderare aici, dar nici asta nu este un secret

#46
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,279
  • Înscris: 06.07.2007

View Postsamebo, on 16 mai 2017 - 14:13, said:

Politistul o ardea smecher, sa se duca in spatiu privat, cum ar fi duba jandarmeriei, unde l-a mai incatusat o data si a sarit cu toti colegii lui pe el in duba degeaba in trecut.

de unde stii? Esti implicat in situatie?

#47
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Slabuta actiunea , 2 grohaitori si multi gura-casca . Parte-n parte incepe de la prima palma/ primul pumn nu de la grohaieli .

#48
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005

View Postdan1980_25, on 16 mai 2017 - 14:17, said:

de unde stii? Esti implicat in situatie?
O fi parcat duba pe splai.

Edited by MarianG, 16 May 2017 - 14:21.


#49
Alucard

Alucard

    Steven Hyde

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,186
  • Înscris: 20.04.2004
Mama si ce pofta aveam ... Ca vazusem aseara 2 hispanici in mma, s-au batut misto. Unu cu arcada sparta a rezistat pana la sfarsit ... si ce necaz imi e ca nu mai gasesc clipul.
2 hispanici ... martinez ceva, nu mai tin minte cum ii cheama dar s-au batut misto, fara garda, la final erau amandoi plini de sange.

#50
samebo

samebo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,434
  • Înscris: 08.05.2017
Ca sa vada de la ce se trage totul uite aici filmare.
Un comisar din politie face scandal intr-o incinta aflata in paza firmei la care lucra acest Bogdan, si Bogdan intervine si  ii spune sa se calmeze iar comisarul il tine minte si se razbuna cu prima ocazie si la o interventie vin, il leaga si il baga in duba si ii aplica o corectie, drept razbunare ca a indraznit sa se puna cu seful... si capul rautatilor era acest Mihai Razvan Bolea care era batausul de serviciu. Politia nu e decat un grup infractional organizat sponsorizat/finantat integral de stat.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SnjJy7sIjFc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#51
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,279
  • Înscris: 06.07.2007
nu sunt hispanici dar bataia e super
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1gYQddgiJCA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#52
radu2014

radu2014

    Settling down

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,484
  • Înscris: 04.10.2007
L-am postat la Fun si nu pe alta arie ca sa comentam in spirit ludic, deoarece nu suntem noi (forumistii) cei in drept sa aflam cine are dreptate & swift.

Peace!

View Postdan1980_25, on 16 mai 2017 - 14:24, said:

nu sunt hispanici dar bataia e super
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/1gYQddgiJCA?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Apropo, invitatia de a posta alte situatiuni la fel de caraghioase si comice/amuzante ramane deschisa.

Spor.

#53
bogdan181180

bogdan181180

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 924
  • Înscris: 01.04.2017

View Postsamebo, on 16 mai 2017 - 14:22, said:

Politia nu e decat un grup infractional organizat sponsorizat/finantat integral de stat.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SnjJy7sIjFc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Nu este TOATA Politia.... multi din ei sunt oameni de nota 11.... numai ca se nimereste ca-n toata padurea sa mai fie si uscaciuni si cum am mai scris mai sus... oameni ca aia, care cu aere mafiote profita de statulul de "politist" n-au de ce sa mai lucreze o zi in Politie. Dati afara ar trebui sa scrie pe ei. Problema apare la samsarii astia intrati in Politie pe pile care n-au nici o forma de studii pentru acesta cariera care trebuie sa fie una "onorabila" si care cand s-au vazut cu uniforma pe ei se cred "miezu din dodoasca" fara sa stie ca miros a prosti de la 10 metrii...si denigreaza acesta institutie in "nesimtire"

Edited by bogdan181180, 16 May 2017 - 14:34.


#54
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,279
  • Înscris: 06.07.2007

View Postsamebo, on 16 mai 2017 - 14:22, said:

Ca sa vada de la ce se trage totul uite aici filmare.
Un comisar din politie face scandal intr-o incinta aflata in paza firmei la care lucra acest Bogdan, si Bogdan intervine si  ii spune sa se calmeze iar comisarul il tine minte si se razbuna cu prima ocazie si la o interventie vin, il leaga si il baga in duba si ii aplica o corectie, drept razbunare ca a indraznit sa se puna cu seful... si capul rautatilor era acest Mihai Razvan Bolea care era batausul de serviciu. Politia nu e decat un grup infractional organizat sponsorizat/finantat integral de stat.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/SnjJy7sIjFc?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
saracu de el. Aproape am varsat o lacrima. Trebuie sa am grija de acum cand trec prin Suceava ca sa nu iau bataie de la politie. Vad ca se leaga de oameni, asa din senin pe strada, fara sa le faca nimic, si-i bat.

Edited by dan1980_25, 16 May 2017 - 14:32.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate