Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 

fritzbox 7490

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
niceguy12

niceguy12

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 09.05.2010

View Postjobist, on 24 mai 2017 - 12:30, said:

Vezi în rukerneltool.pdf dacă trebuie să intri cu telnet şi să modifici în prealabil nişte variabile de mediu; ar mai putea fi nişte amănunte de genul: să foloseşti cablul(utp) "cutare' din pachet sau pe care port LAN să conectezi pc-ul şi eventual să faci nişte setări particulare la placa de reţea a pc-ului.
Citeşte în amănunt pdf-ul(eu îl găsisem şi în engleză) şi notează-ţi toţi paşii de făcut şi toate setările necesare.
Eu am transformat 2 fb-7170 şi nici mie nu mi-a reuşit din prima încercare.

Perseverează! Succes!
cum am spus firmwareul de pe el este brandizat si are porturi inchise deci ciuciu telnet ssh.....de aia nici nu ma lasa cu rukernel......

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate