Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

31 de Gb la 3 euro, oferta locala sau nationala?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1070 replies to this topic

#973
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,083
  • Înscris: 04.10.2005
😀😁😂🤣 guys... you killing me...
Pai nu merge in timis... ideea e sa aflu judetele in care merge activata...in alea de prin moldova nu ajung... altele?
Mama lui de bac...
Tot o dati langa cu una si eu intreb alta...

#974
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 23.09.2017

View Postkhristian78, on 07 februarie 2018 - 02:03, said:



In cazul de fata tu esti vinovat de faptul ca "interlocutorii" nu au inteles ce vrei tu sa faci. Daca te exprimai de la inceput clar si concis si explicai treaba, primeai raspunsuri multumitoare.

Trebuia sa spui de la inceput: "Bai frate, eu am incercat in judetul meu si nu merge activata optiunea. Astfel ca vreau sa plec cu masina in vreun judet apropiat in care merge activata. Asa ca sa puna careva lista aici sa stiu si eu unde sa ma indrept".

Dar na, "e grele" cand nu e bacu luat.

Edited by alex342, 07 February 2018 - 02:17.


#975
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,083
  • Înscris: 04.10.2005
😀😁😂
Pai ce, e forumul revistei Femeia, sa ne povestim vietile sau e un forum tehnic?
Ce informatii extra doresti pt a raspunde la intrebarea inchisa :" care-s judetele in care se poate activa oferta cu 3 euro?"
Ce alte informatii ajutatoare mai doresti?

PS. Nu stiu de unde ai bagat-o pe aia cu masina? Chiar nu ma gandeam la masina...🤓

#976
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 23.09.2017

View Postkhristian78, on 07 februarie 2018 - 02:27, said:

������
Pai ce, e forumul revistei Femeia, sa ne povestim vietile sau e un forum tehnic?
Ce informatii extra doresti pt a raspunde la intrebarea inchisa :" care-s judetele in care se poate activa oferta cu 3 euro?"
Ce alte informatii ajutatoare mai doresti?

PS. Nu stiu de unde ai bagat-o pe aia cu masina? Chiar nu ma gandeam la masina...��

Auzi, tu ai vazut ca nimeni nu a bagat lista aia cu judetele, nu? Si poate nici maine sau poimaine nu o baga careva. Asa ca eu am vrut doar sa te ajut. In sensul ca pana baga careva lista, tu eventual sa iti activezi optiunea. In cazul in care mergea. Incercai doar.
Dar n-ai pomenit nimic ca tu deja ai incercat sa o activezi si nu a mers.  ;)

#977
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,083
  • Înscris: 04.10.2005
Mai Alex Presupusul..nu stiu, dar pari tinerel...sa-mi ierti prima presupunere dupa cele multe alte tale.   eu sunt la varsta a 2-a... asa ca am vazut destui din astia saritori, care mai mult au incurcat... :-)

PS. Ai grija la presupuneri ca ramai NEINSURAT...

#978
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 23.09.2017
Din fericire pt mine sunt insurat. Neinsurat as putea ajunge doar divortand, doamne fereste. Deci.. Ai grija la presupuneri :-)

#979
gatarba

gatarba

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 15.07.2014

View Postkhristian78, on 07 februarie 2018 - 02:27, said:

😀😁😂
Pai ce, e forumul revistei Femeia, sa ne povestim vietile sau e un forum tehnic?
Ce informatii extra doresti pt a raspunde la intrebarea inchisa :" care-s judetele in care se poate activa oferta cu 3 euro?"
Ce alte informatii ajutatoare mai doresti?

PS. Nu stiu de unde ai bagat-o pe aia cu masina? Chiar nu ma gandeam la masina...🤓
De fapt, întrebarea e deschisa.

Edited by gatarba, 07 February 2018 - 15:34.


#980
Stegal

Stegal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,285
  • Înscris: 13.05.2004
Daca activezi din aplicatie se primeste lunar si bonusul de 31GB ?

#981
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 23.09.2017
Sunt curios daca nu imi reactivez optiunea timp de o luna- doua, se pierde? Se reactiveaza automat dupa?

#982
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,528
  • Înscris: 20.10.2006
Maxim 30 de zile e perioada in care se reactiveaza automat si nu se pierde.

#983
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 23.09.2017
Si daca las cartela fara credit timp de doua luni? Dupa alea 2 luni incarc. Se mai reactiveaza? De fapt ese specificat la ei undeva pe site acest lucru? Sau a incercat cineva?

#984
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Dupa 30 de zile adio oferta . Alegi o noua oferta dintre cele disponibile sau ramai pe credit .

#985
andupustiu

andupustiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,581
  • Înscris: 26.06.2010

View Postalex342, on 12 februarie 2018 - 13:35, said:

Si daca las cartela fara credit timp de doua luni? Dupa alea 2 luni incarc. Se mai reactiveaza? De fapt ese specificat la ei undeva pe site acest lucru? Sau a incercat cineva?

Daca nu o reactivezi in maxim 29 de zile de la expirare oferta se pierde pe acel numar.

#986
liviu_m_m

liviu_m_m

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 28.11.2017
Am si eu oferta asta, ma bucur ca a fost facut topicul asta si am avut unde citi mai multe infirmatii.

#987
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
Am inteles de aici ca s-a extins promotia in 11 judete, fiind adaugate 6 judete la cele 5 initiale (Buzau, Dolj, Gorj, Olt, Teleorman)
E cineva care are informatii cu privire la aceste 6 judete adaugate si vrea sa le faca publice. Si pana la ce data s-a prelungit?
Stiu sigur ca au primit comunicate atat angajatii din Shopuri cat si parteneri sau magazine GSM, problema e ca nimeni nu vrea sa spuna nimic, daca nu ai un prieten care sa lucreze acolo nu te informeaza nimeni cu privire la oferta.
Pana si in judetele cu oferta initiala cu greu aflai de ele de la angajati (care peste tot incearca sa iti vanda cartela cu 5 euro si deci sa nu te incadrezi in oferta), noroc ca ii obligau sa puna afisele in geam cu oferta si bannere prin oras.
Unde au apucat sa puna afise, ele inca figureaza cu oferta valabila pana la 31 decembrie 2017 cu cele 5 judete initiale, iar angajatii nu ofera detalii cu privire la oferta, ba chiar par deranjati ca exista aceasta oferta, probabil pentru ca le afecteaza comisioanele pentru ca nu mai pot sa vanda abonamente de zeci de euro cu beneficii mult mai mici daca vad oamenii mare pe afis 32GB la 3 euro.
Presupun ca in noile judete adaugate nu au pus afise si e o oferta de care afli din greseala doar daca activezi o cartela cu o reincarcare de maxim 4 euro, desi prin magazine daca te duci sa cumperi o cartela iti spun ca au doar cu 5 euro si refuza chiar sa iti ofere una cu 0 euro chiar daca o incarci tot la ei cu 3 sau 4 euro.

Edited by romangx, 14 February 2018 - 22:57.


#988
crursu

crursu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,253
  • Înscris: 05.12.2010
Baiatul meu avea optiunea activata si a avut credit mereu, din ianuarie numai primeste acel bonus, in jud Mures.
Se pare ca Digi ne asteapta.

#989
Stegal

Stegal

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,285
  • Înscris: 13.05.2004
Pana cand se poate ativa optiunea ? Daca dai la *100# apare in meniu. Activezi de la *100# sau mai bine trimiti EO3 la 2789 ? Sunt optiuni diferite, una are bonusul de 31GB si alta nu ?

#990
Modemuri3G

Modemuri3G

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,547
  • Înscris: 08.03.2011

View Postcrursu, on 23 februarie 2018 - 12:36, said:

Baiatul meu avea optiunea activata si a avut credit mereu, din ianuarie numai primeste acel bonus, in jud Mures.
Se pare ca Digi ne asteapta.
Reclamatie la *222, din pacate in 99% din cauza dai peste oameni slab pregătiți care nu vor/nu pot sa te ajute, 1% dai peste oameni care fac tot posibilul sa te ajute, depinde de sansa

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate