Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

31 de Gb la 3 euro, oferta locala sau nationala?

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
1070 replies to this topic

#1009
xperia_ray

xperia_ray

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,104
  • Înscris: 13.01.2013
A reinceput batalia pe pre paid cu Telekom ul, awww, sa vedem ce fac acum, ei mare retea de pre paid uri cum isi mentin clientii?
Macar Orange s-a asigurat de four play are de toate, ei au doar voce, trist pt 2018 !

#1010
SuporterulX

SuporterulX

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,054
  • Înscris: 08.10.2017

View Postdanutz1, on 26 martie 2018 - 23:21, said:

Are, chiar foarte mare. Trebuie doar sa gandesti.
Ca sa ma fac mai bine inteles, reformulez: chiar consuma 31 GB lunar?
Nu, dar nici cu câțiva MG nu e ok sa rămână.. Nu pot folosi mereu Wi-Fi, și nici nu sunt bătrâni.. Nici măcar nu au ajuns la stadiul de "bunici".

#1011
romangx

romangx

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 962
  • Înscris: 14.02.2018
Oferta s-a reprelungit pana la sfarsitul lunii.

#1012
lexis1

lexis1

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,110
  • Înscris: 28.02.2018
Inca o prelungire... nu inteleg de ce tot stau in fiecare luna sa mai prelungeasca cateva zile in loc sa o faca permanenta.
Cred ca au aia de la departamentele de marketing si oferte o placere in a simula ca "muncesc" si ei ceva, si mai ales, au o placere sa sifoneze bugete lunar pentru materiale de promovare noi.

#1013
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009
Voi mai primiti cei 31 gb bonus ? La mine nu mai intra acel bonus de 2 luni cred in schimb imi intra Bonus Smart Family . Aceasta oferta de 3 euro se poate activa si pe o cartela noua ?

#1014
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
La mine inca merge ( de 5 zile s-a reinoit si am primit cei 31 Gb ) Posted Image

#1015
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009

View PostBaxon, on 13 iunie 2018 - 10:46, said:

La mine inca merge ( de 5 zile s-a reinoit si am primit cei 31 Gb ) Posted Image
Primesti si Bonus Smart Family pe langa bonusul de 31 gb ?

#1016
gestt

gestt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,874
  • Înscris: 09.10.2009
La mine merg ambele bonusuri ..

Attached Files



#1017
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009
Cred ca e posibil sa fie si la mine amandoua doar ca nu imi afiseaza pe cel de 31 gb si nici mesaje nu mai primesc la reincarcare precum ca au dezactivat si reactivat acel bonus de 31.Am 54415 GB in total si doar 2147 din bonus smart family,diferenta fiind cel de 31 cred.

Edited by prison, 13 June 2018 - 17:19.


#1018
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,083
  • Înscris: 04.10.2005
Bonusul Smart Family se poate fol si cu extraoptiuni sub 5 euro?

#1019
Vodafone

Vodafone

    Official Vodafone Support

  • Grup: Helper
  • Posts: 4,467
  • Înscris: 06.07.2010

View Postkhristian78, on 13 iunie 2018 - 20:46, said:

Bonusul Smart Family se poate fol si cu extraoptiuni sub 5 euro?

Buna,

Bonusurile din Smart Family pot fi folosite doar cu o ofertă de minimum 5 euro pe cont sau cu orice abonament Vodafone.Regasesti aceasta informatie si aici: https://www.vodafone.ro/smartfamily.

O zi frumoasa!

#1020
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009

View PostVodafone, on 14 iunie 2018 - 07:53, said:



Buna,

Bonusurile din Smart Family pot fi folosite doar cu o ofertă de minimum 5 euro pe cont sau cu orice abonament Vodafone.Regasesti aceasta informatie si aici: https://www.vodafone.ro/smartfamily.

O zi frumoasa!
Eroare, bonusurile se pot folosi și cu oferta de 3 euro.Helperu ori nu e informat ori vrea sa ducă lumea în eroare.Chiar daca vei primi mesaj cum că doar cu opțiunea da 5 euro vei putea folosi bonusurile,este doar gargara sa bagi cat mai multi euroi.

Edited by prison, 14 June 2018 - 08:27.


#1021
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
@prison
helperul iti transmite informatiile oficiale, cum este si normal.Gargara ori nu asta este informatia oficiala, dupa cum esti anuntat si prin sms. si pe site.Nu te obliga nimeni sa "bagi euroi" daca nu vrei ori  nu ai nevoie.
Daca exista anumite portite intentionat lasate ori nu , asta e alta discutie....dupa aia plangeti p-aici ca nu intra helperul online sa ne ajute intr-o problema reala ....

Edited by gump4, 14 June 2018 - 08:34.


#1022
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009

View Postgump4, on 14 iunie 2018 - 08:31, said:

@prison
helperul iti transmite informatiile oficiale, cum este si normal.Gargara ori nu asta este informatia oficiala, dupa cum esti anuntat si prin sms. si pe site.Nu te obliga nimeni sa "bagi euroi" daca nu vrei ori  nu ai nevoie.
Daca exista anumite portite intentionat lasate ori nu , asta e alta discutie....dupa aia plangeti p-aici ca nu intra helperul online sa ne ajute intr-o problema reala ....
Atunci informațiile oficiale sunt eronate,eu am nevoie de o informație adevarata că nu suntem la piata sa ne uitam la fața omului și sa-i vindem după cum e îmbrăcat,m-am săturat și de atâta fanfaroneala.

Dacă e oferta sa fie pentru toată lumea .

#1023
gump4

gump4

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,787
  • Înscris: 10.01.2017
@prison
Informatiile de pe site si din sms nu sunt eronate.Daca nu ai inteles ce ti-am scris, e treaba ta.Numai bine!

#1024
Antihero

Antihero

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 142
  • Înscris: 23.03.2016

View PostVodafone, on 14 iunie 2018 - 07:53, said:

Buna,

Bonusurile din Smart Family pot fi folosite doar cu o ofertă de minimum 5 euro pe cont sau cu orice abonament Vodafone.Regasesti aceasta informatie si aici: https://www.vodafone.ro/smartfamily.

O zi frumoasa!


Doar ca asta e un false advertising penibil.  Bonusul de INSCRIERE in aceasta campanie NU se acorda celor care au activate oferte nationale de 5 euro din promotiile mai vechi.  Pe mine golania asta m-a dumirit definitiv, cererea de portare o sa vina imediat ce imi expira oferta curenta.

https://ibb.co/nNdZ5J

Edited by Antihero, 14 June 2018 - 11:05.


#1025
khristian78

khristian78

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,083
  • Înscris: 04.10.2005

View Postprison, on 14 iunie 2018 - 08:25, said:


Eroare, bonusurile se pot folosi și cu oferta de 3 euro.Helperu ori nu e informat ori vrea sa ducă lumea în eroare.Chiar daca vei primi mesaj cum că doar cu opțiunea da 5 euro vei putea folosi bonusurile,este doar gargara sa bagi cat mai multi euroi.
Merg si cu extraoptiunea cu roaming de 4 euro? 😀

#1026
prison

prison

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,629
  • Înscris: 06.10.2009

View Postgump4, on 14 iunie 2018 - 08:45, said:

@prison
Informatiile de pe site si din sms nu sunt eronate.Daca nu ai inteles ce ti-am scris, e treaba ta.Numai bine!
Atât timp cat in SMS se spune  că bonusul este valabil doar cu o opțiune de 5 euro și funcționează fără probleme și cu oferta de 3 mie mi se pare a prosteala

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate