Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

ITP expirat si accident

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
44 replies to this topic

#37
valitudor

valitudor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,924
  • Înscris: 18.10.2003
Nu, singurul raspuns valid este sa citeasca legea, pentru ca parerea asiguratorului este partinitoare. Iar legea este trecuta chiar in primul post dupa cel al initiatorului

OFTTOPIC
Tocmai cand imi venise ideea unei afaceri bune am renuntat pentru ca nu pot verifica varsta clientilor daca este +18. Dar oferta era serioasa :D

#38
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006

View Postadrian_r5, on 27 martie 2017 - 13:22, said:

ce "user-name" predestinat Posted Image

Pai tu credeai ca postarea-i pe bune?
S-a gasIt nea Trolescu sa posteze pe forum.
Eu as strege instant aceea postare:instigare la mita,dezonorarea politistului in general,etc.,deci tot felul de lucruri subversive pe care am inteles ca Softpedia nu le tolereaza.

#39
Claudiu998

Claudiu998

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 02.09.2016

View Postadisz, on 27 martie 2017 - 13:37, said:

De ce ar trebui sa suni tu in locul cloegului tau?El n-o poate face?El nu poare sa mearga direct la asigurator sa se intrebe?Intrebari retorice,cred eu.
Si sa nu-mi iei in nume de rau comentariul,te rog.
Pentru că nu există nici un colegPosted Image
Inițiatorul l-a bușit pă bietu om. Și faza cu colegu, să nu fie criticat și înjurat pe aiciPosted Image

Edited by Claudiu998, 27 March 2017 - 13:55.


#40
jambor301

jambor301

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 30.10.2013
N-are nici o treaba RCA cu ITP !!!!
Atâta timp cât e valabil RCA-ul ,achitat la zi ,sarumana !!! Doar de aia plătim ca prosti o groaza de bani ani și ani și dacă nu faci accident tot la ei rămân banii!! Sa plătească !!!!
Iar cu ITP-ul expirat o sa aibă probleme cu poliția ,amenda,reținerea talonului,etc probleme destule ,dar asta e GREȘEALĂ SE PLĂTEȘTE !!!

#41
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,844
  • Înscris: 26.02.2010
A sunat si el la Groupama, eu la un agent de la Omniasig/Allianz care face constatari de daune si am obtinut raspunsuri diferite.

Merci fain, i-a zis ieri politistul in intersectie ca mai bine face amiabiala, ca daca ar fi ajuns la politie, lua amenda de circulatie, permis pe 90 de zile si colac peste pupaza, i-ar fi luat si talonul. A mai circulat si anul trecut o luna fara rca, motivând ca nu l-a instiintat agentul sa reinoiasca rca-ul.

View PostTruculMagic, on 27 martie 2017 - 13:22, said:


Mici tamponari zgarieturi are la activ pe langa acesta Posted Image)))))) Pai eu n-am nici macar un lucru mic facut si nici alti prieteni.... ce fel de sofer e ala ? Posted Image)))))

Niciodata sa nu te dai zmeu, ca nu se stie de unde apare.......

#42
arg

arg

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,149
  • Înscris: 19.09.2005

View Postaris86, on 27 martie 2017 - 14:25, said:

Niciodata sa nu te dai zmeu, ca nu se stie de unde apare.......
uite aici

#43
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,027
  • Înscris: 07.11.2006

View Postaris86, on 27 martie 2017 - 14:25, said:

A mai circulat si anul trecut o luna fara rca, motivând ca nu l-a instiintat agentul sa reinoiasca rca-ul.

Deja am ajuns la ciclul las-o incet ca zice tot.
Pana la urma,colegu' nu-i chiar usa de biserica.
Vorba aia,s-a facut dreptate-n sat.


View PostClaudiu998, on 27 martie 2017 - 13:55, said:

Pentru că nu există nici un colegPosted Image
Inițiatorul l-a bușit pă bietu om. Și faza cu colegu, să nu fie criticat și înjurat pe aiciPosted Image

In cazul de fata,nu sunt 100% sigur.Poate gresesc.

#44
aris86

aris86

    Traieste constient!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,844
  • Înscris: 26.02.2010
În 3 ani și 5 luni (51000 km) am luat o singura amenda în urma unei tamponări ușoare cu un taximetrist (februarie 2014). Nu sunt un șofer impecabil dar îmi asum responsabilitatea deciziilor luate. Îmi place sa fiu cu actele la zi.

#45
calinkgb

calinkgb

    "United Gashka" mobile team

  • Grup: Moderators
  • Posts: 75,844
  • Înscris: 15.08.2008
Ce va mai place balacareala....:(

@initiator - citeste postul asta
Altadata verifica daca nu este topic deschis pentru problema ta.
@all - ca sa va scutesc de puncte (va stiti voi care), inchidem jucaria, pe motiv ca mai exista topic, si raspunsul e dat acolo.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate