Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

Estimare viteza si inregistrare auto in mars...

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,277
  • Înscris: 22.07.2005
Tehnologia exista, este posibil ca cineva sa fi facut ceva de acest gen. Am zis ca poate nu stiu eu si o gasesc mai repede daca postez aici...

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/KV6CXdzmhNs?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by floraur, 05 March 2017 - 16:18.


#20
Friskey

Friskey

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 11,500
  • Înscris: 11.01.2013
Nu exista o asemenea aplicatie. Chiar si tehnologia aia profi are o gramada de minusuri si marja de eroare foarte mare. Daca tehnologia era viabila o folosea politia de mult.

#21
anygel

anygel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 762
  • Înscris: 01.02.2017
Nu stiu ce tot bateti apa in  piua: dupa ce dovedesti viteza masinii ce faci cu dovada?

#22
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,277
  • Înscris: 22.07.2005
Ce treaba ai tu, cu ce vreau sa fac cu aplicatia?

Edited by floraur, 05 March 2017 - 20:35.


#23
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,528
  • Înscris: 20.10.2006
Poftim, dar nu merge cat de cat ok decat daca telefonul este nemiscat, altfel erorile sunt mari.

SPEED-gun de Aurelia Matei
https://appsto.re/ro/bN929.i

#24
Maryus89

Maryus89

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 666
  • Înscris: 02.05.2008
Acu vreo doi ani am trecut prin niste satuce din judetul Buzau. Drumul nu era asfaltat, era pamant dar chiar ok, se putea merge fara sa iti rupi masina.
Probabil din cauza celor care mergeau cu viteza se ridica mult praf si le umpleau omenilor rufele, ferestrele de jeg.
Ce solutie au gasit satenii?
Au umplut strada cu bolovani care te obligau sa faci slalom deci sa micsorezi viteza. Normal ca i-am injurat dar m-am pus in postura lor si parca ii intelegeam.
In concluzie...puneti mana de la mana si "plantati" niste pietre mai mari pe strada. Sa vezi cum incetinesc baietii cand si-or rupe masinile :)

Edited by Maryus89, 05 March 2017 - 21:30.


#25
floraur

floraur

    pitic insignifiant

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,277
  • Înscris: 22.07.2005
L-am incercat!
Nu merge deloc daca tii telefonul fix. Trebuie sa intorci telefonul dupa masina si el iti calculeaza viteaza cu care te misti. E o incercare de a face ceva bun, care a iesit prost tare! Nu mai spun ca nu are optiune de integistrare...

Edited by floraur, 05 March 2017 - 21:36.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate