Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon
 

Genesis Coupe - 3.8 V6

- - - - -
  • Please log in to reply
62 replies to this topic

#55
matrwe

matrwe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 14.06.2012
Nu e greu de butonat tableta?

In alta ordine de idei, un 2.0T in Bucuresti:

Attached Files



#56
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
La volan e putin greu, dar am instalat aplicatii usor de folosit prin care se folosesc gesturi. De exemplu, next song folosind swipe, etc... Iar pentru launcher am instalat "Car Launcher" ce are butoane destul de mari. Daca vrei sa scrii ceva, ori pasagerul, ori tragi pe dreapta. Genesis-ul negru e al tau? Posted Image

BTW: Nu pot deschide imaginea, o vad doar mica.

Edited by AndyM, 23 May 2017 - 10:07.


#57
matrwe

matrwe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 14.06.2012
Nu imi apartine, am vazut-o si mi-am adus aminte de jurnalul tau; initial am crezut ca e amicul tau (ai pus o poza cu masina lui) dar am vazut ca el are FUN la numar, asta pozat de mine are alt numar.
Nu stiu de ce a atasat poza asa mica, am urcat-o dimensiuni normale.

#58
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Era cumva B 100 BMA?

Posibil sa fie asta: https://www.olx.ro/o...html#d94b1d61f4
E la vanzare de vreo juma` de an. :D Poate chiar mai mult.

Edited by AndyM, 23 May 2017 - 10:31.


#59
matrwe

matrwe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 996
  • Înscris: 14.06.2012
Ala e.

#60
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Luna viitoare masinuta implineste un an de zile. Inca nu m-am plictisit de ea. :D Am fost pana acum impreuna 31k km.
Pana acum probleme nu am avut nici de nautra mecanica, nici surprize ascunse de fostul proprietar.
De curand a primit un nou ulei in cutia de viteze si diferential, fiindca era si timpul.

Pana una-alta, am facut rost si de aceasta machetuta identica. :D (Si jantele sunt identice, insa momentan pe masina sunt cele de iarna, de aceea nu seamana)
As vrea sa o pun pe bord, dar nu stiu sa o lipesc acolo astfel incat sa nu stric bordul, si nici sa nu se plimbe pe bord la curbe.
Ce variante as avea, oare?

Attached Files



#61
figo1988

figo1988

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,874
  • Înscris: 10.10.2003
Ce variante de ecu sunt pentru asa ceva? Te gândești la remapare sau un standalone complet?

Sa o stăpânești sănătos! :)

#62
uhu10uhu

uhu10uhu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,744
  • Înscris: 04.10.2006
Poti folosi pentru macheta un pad din gel lipicios. Doar ca va trebui sa blochezi rotile machetei.

#63
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005

View Postfigo1988, on 07 ianuarie 2018 - 08:20, said:

Ce variante de ecu sunt pentru asa ceva? Te gândești la remapare sau un standalone complet?
Sa o stăpânești sănătos! :)
Tuningul pentru motoarele aspirate nu prea merita... platesti prea mult pentru prea putin. Exista ECU-uri ce imbunatatesc feelingul. Iar daca schimbi evacuarea + admisia, va stii sa le gestioneze mai bine.
Aici un exemplu bun: http://sfrusa.3dcart...8-V6_p_823.html
250$ software-ul.
380$ hardware-ul.
Iar daca-l vrei configurat pentru Stage 1.5, inca 50$
+ transport, insa SFR se pare ca nu livreaza in europa.

View Postuhu10uhu, on 07 ianuarie 2018 - 09:50, said:

Poti folosi pentru macheta un pad din gel lipicios. Doar ca va trebui sa blochezi rotile machetei.
La asta m-am gandit si eu. Plus un scotch dublu-adeziv pus pe partea de jos a masinii si sa cuprinda si rotile pentru a le bloca.
Problema este alta... am unul din acela pentru telefon lucios si atrage praful urat de tot, de nu-l poti curata. O sa incerc sa caut unul mat.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate