Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...
 Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?
 A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...
 

Emisiuni TV care insulta inteligenta

- - - - -
  • Please log in to reply
58 replies to this topic

#55
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
sa se jure aia care s-ar fi uitat la teleenciclopedia in loc de "stan si bran" daca ar fi avut de ales!

#56
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,112
  • Înscris: 30.04.2007
nu este o comparatie fericita, intrucit "atunci" alegerea asta era imposibila, teleenciclopedia si cascadorii risului avind timpii lor pe ecran foarte bine definiti, nimeni nu era pus in situatia de a alege intre 2 emisiuni BUNE. partidul, conducatorul lui iubit, avea grija de proletar sa nu-l suprasolicite cu alegeri care ar fi dus la scaderea productivitatii muncii si.sau la neimpminirea planului cincinal .. ;)

serios vorbind acum, comparatia tot nu este fericit aleasa, intrucit la teleenciclopedia, din cind in cind, unele reportaje se repetau, de asemenea si stan si bran ... uneri se putea renunta cu usurinta la urmarirea uneia sau a alteia dintre emisiuni.

totusi, eu, nu as fi renuntat la teleenciclopedia, stan si bran il puteam vedea si alta data .. era mai putin important.

#57
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
jura-te! :)
sunt doar niste exemple edificatoare pentru categoriile lor de emisiuni...
am asumat situatia, am plecat de la premisa ca puteai alege... "cultura generala" sau "circ de proasta calitate"

#58
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,880
  • Înscris: 28.11.2006
Daca Stan so Bran sunt "de proasta calitate"... :nonobad:

Eu sunt mai tanar si n-am prins perioada cand programul 2 inca emitea. Dar din ce programe vechi am vazut pe aici, se mai intampla sa fie emisiuni interesante [e ambele programe. Cu mentiunea ca pe 2 erau multe reluari. Rog pe cineva mai "experimentat" sa confirme sau infirme ceea ce am scris.

#59
androholic

androholic

    nemuritor si rece

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,898
  • Înscris: 26.03.2012

 gumball3000, on 21 ianuarie 2017 - 22:25, said:

Gasesti pe port.ro toate emisiunile de la antena 3, nu e cazul sa mai facem si aici o lista.
Ai uitat și de Antena 1, Stars.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate