Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Antena 1 HD

- - - - -
  • Please log in to reply
984 replies to this topic

#973
CHchannelplus

CHchannelplus

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 08.04.2023
Au vândut GSP-ul către Ringier acum 6 ani. Mai bine ar fi dacă ar lansa Antena Sport pe TV fără să înlocuiască un canal TV de-al lor.

#974
donmarinica

donmarinica

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,468
  • Înscris: 17.06.2007
Nu au ce să înlocuiască. Ideea este că vor să facă bani din aplicația Antenaplay. Din acest motiv încearcă să plaseze cât mai mult conținut posibil în aplicație. Un canal de sport al trustului Intact este necesar și previzibil, vedem dacă și vor să îl lanseze.

#975
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Show-ul matrimonial Insula iubirii se pregătește pentru un nou sezon. Antena 1 anunță că au început filmările pentru sezonul cu numărul opt.

https://www.paginade...tena-1-21505903

#976
BogdanI33

BogdanI33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,567
  • Înscris: 03.01.2019
Programul primei curse de Formula 1:

Attached Files



#977
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Serialul de comedie Bravo, tată!, de la Antena 1 îşi schimbă ora de difuzare. După aproape două săptămâni de la difuzarea celui de-al doilea sezon, producţia nu se mai vede de la ora 20.00, ci va fi difuzată de la 23.15, după iUmor.  https://www.paginade...fuzare-21507659

#978
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,402
  • Înscris: 02.06.2020
Noul sezon “Chefi la Cuțite”, din 18 Martie.

#979
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,072
  • Înscris: 15.11.2021
Sunt curios să văd ce audiențe o să aibă. :)

#980
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008

Vizualizare mesaj_Gaby_, pe 04 martie 2024 - 12:15, a scris:

Sunt curios să văd ce audiențe o să aibă. Posted image

Probabil că la prima ediție se va uita mai multă lume, din curiozitate. Vedem ce va fi după, că acolo e marele test.

Oricum, din ce-am auzit la Radio Șanț, emisiunea s-a filmat în grabă și nu știu dacă ăsta e cel mai bun lucru, s-ar putea să dăuneze.

#981
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Cătălin Scărlătescu, Florin Dumitrescu și Sorin Bontea au intentat un proces împotriva Antenei 1 deoarece nu au fost plătiți pentru filmările sezonului 12. Dosarul a fost înregistrat la Tribunalul București, în data de 6 martie 2024.

https://www.cancan.r...nei-de-20969997

#982
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Război total între Antena Group și Chefii Florin Dumitrescu, Cătălin Scărlătescu și Sorin Bontea. Antena Group a deschis noi acțiuni în instanță împotriva celor trei. Acțiunile au fost înregistrate marți, pe 12 martie, potrivit datelor consultate de Paginademedia.ro pe Portalul Instanțelor de Judecată.

Antena Group a deschis căte un proces distinct pe numele fiecăruia dintre Chefi, obiectul fiind „pretenții”. Mai mult decât atât, compania de media a acționat-o în judecată și pe soția lui Dumitrescu, Cristina Sima Dumitrescu.

https://www.paginade...trescu-21522623

Edited by IceCoolExtreme, 13 March 2024 - 12:02.


#983
miki07

miki07

    Simplu și banal

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,984
  • Înscris: 18.09.2008
Cică Antena 1 ar încerca să-și aducă vedetele plecate înapoi:

https://www.cancan.r...inapoi-20974994

Cum pana mea să vrei să-i aduci înapoi, după ce pe chefi și pe Bendeac i-ai dat în judecată. Iar Dan Negru nu cred că se mai întoarce vreodată, după ce ani de zile a prezentat doar Revelionul.

Antena 1 ar trebui să-și revizuiască comportamentul față de talente și apoi să facă oferte. Nu degeaba au plecat jumătate din ele la Pro TV, Kanal D sau nicăieri (și asta din cauza rahaturilor alea de contracte pe care le fac Antenele ca să te țină legat de ei).

Pentru cine nu știe, Bendeac a semnat în 2009 un contract ”ca primarul”, prin care a devenit legat ombilical de Antena 1 pentru 1 milion de ani. Bine, că și banii au fost tot de ordinul milioanelor.

Și prin acel contract pe care l-a semnat cu A1, nu doar că nu are voie să apară la alte stații TV (ce se întâmplat în 2014 cu Prima TV a fost o demonstrație de ”oo” din partea lui Burci), dar nu are voie să joace în filme. sau cel puțin așa știam eu.

#984
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Serialul Lia - soţia soţului meu va continua cu încă un sezon la Antena 1. Reprezentanţii postului TV anunţă că Lia va continua cu un nou sezon, dar va fi şi ultimul al seriei.

Filmările pentru cel de-al patrulea sezon au început deja, însă în acest moment se difuzează sezonul trei, care va mai avea 7 episoade. Cel mai probabil, sezonul cu numărul patru va începe în această toamnă.

Totodată, producţia Lasă-mă, îmi place! Camera 609, un alt serial produs de Ruxandra Ion la Antena 1, va ajunge la final în această vară.

https://www.paginade...-patru-21551588

#985
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,837
  • Înscris: 06.11.2018
Laura Nureldin a demisionat de la postul Antena 1

Potrivit surselor din Antena 1, Laura Nureldin a considerat inacceptabilă scoaterea ei de pe sticlă în repetate rânduri pentru a vedea dacă programul merge mai bine și mutarea ei constantă de pe un segment pe altul, în condițiile în care înțelegerea inițială fusese pentru a fi gazda jurnalelor de prânz din weekend.

Picătura care a umplut paharul a fost însă impunerea principalului jurnal din weekend. CANCAN vă prezintă în exclusivitate motivele pentru care Laura Nureldin și-a dat demisia de la Antena 1.
“Nu pot privi altfel decât ca pe o vendetă personală situația în care sunt pusă din nou – impunerea unui jurnal pe care l-am refuzat constant, cel de la ora 19.00 din weekend, doar pentru a-mi fi imputate apoi rezultatele slabe ale acestuia – care nu depind numai de prezentator, oricine ar fi el, ci de un cumul de factori pe care l-am semnalat în repetate rânduri.

Pentru mine, faptul că antipatia pe care o persoană o resimte față de mine (n-aș vrea să folosesc cuvântul „discriminare”) primează în fața profesionalismului este o premieră amară în 22 de ani de televiziune. Dar, la urma urmei, Observator este „despre oameni”. Poate că va ajunge și „așa cum trebuie să fie”. Din toate punctele de vedere”. Din luna mai voi părăsi echipa Observator”, și-a explicat jurnalista decizia în demisia depusă în urmă cu două zile.

https://www.cancan.r...tena-1-20994255

Edited by IceCoolExtreme, 25 April 2024 - 23:56.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate