Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

Plangere la politie!

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
MrSilviu

MrSilviu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 29.10.2012
eu sunt sofer de cursa lunga, nu taximetrist :)) nu s-a nascut inca femeia care sa reziste 9 ore cu doar 45 min pauza :)))

Dar hai sa nu deraiem de la subiect ca poate se leaga moderatorii de noi :D

Va tin la curent daca-i ceva ...

View PostArianna-D, on 01 decembrie 2016 - 14:18, said:

Ai primit ceva din partea politiei in care vezi exact de ce anume esti acuzat? A facut plangerea fara sa vorbeasca cu managerii? Daca nu stii ce acuze ti se aduc, in ce temei faci plangere impotriva ei? Avocatul ti-l platesti, dar pana atunci ai putea discuta cu politia, daca se ajunge acolo, sa intrebi ce poti tu face ori ce poate pati respectiva pentru falsele acuzatii

e mai complicat... locul de descarcare este un client al unui client al firmei unde lucrez. duduia a facut plangere iar managerul (... probabil, sau nu stiu cine)  depozitului respectiv, a contactat clientul nostru iar el la randul lui a trimis un reprezentant (cred) si a discurat cu seful meu despre asta...
Personal nu am primit nimic din partea politiei, doar am fost informat ca s-a facut plangere.
Daca este nevoie, plangere voi face la finalul "petrecerii", cand voi sti exact ce si cum sta treaba. Acum doar ma informez deoarece nu am mai trecut prin asta si ca sa stiu in mare ce si cum ...

Edited by MrSilviu, 01 December 2016 - 14:29.


#20
red46

red46

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,557
  • Înscris: 06.03.2016
Dovada ca nu numai in Romania sunt bulangii.

Edited by red46, 01 December 2016 - 16:36.


#21
caiuscorneliu

caiuscorneliu

    Lazy Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,394
  • Înscris: 06.02.2008


View PostMrSilviu, on 01 decembrie 2016 - 14:30, said:

eu sunt sofer de cursa lunga, nu taximetrist :)) nu s-a nascut inca femeia care sa reziste 9 ore cu doar 45 min pauza :)))
.

Știu că e o glumă dar evită să o faci și când te va lua poliția la întrebări. Dacă nu ai făcut nimic stai liniștit. E sarcina ei să probeze acuzele.


#22
_Smiley_

_Smiley_

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,033
  • Înscris: 24.02.2006
eu tot nu m-am lamurit in ce constau acuzatiile. refuz sa cred ca in anglia e interzis ce spune initiatorul topicului ("m-am dat la ea si ca am vrut s-o ... vorba aia")

#23
MrSilviu

MrSilviu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 153
  • Înscris: 29.10.2012

View Post_Smiley_, on 01 decembrie 2016 - 20:36, said:

eu tot nu m-am lamurit in ce constau acuzatiile. refuz sa cred ca in anglia e interzis ce spune initiatorul topicului ("m-am dat la ea si ca am vrut s-o ... vorba aia")

Din cate am inteles, cica pentru hartuire ... informatiile nu sunt clare, sunt din auzite, dar in mare despre asta este vorba. Probabil voi afla si eu mai multe zilele astea.
Ideea e ca ... deci, am ramas prost! Mergi sa faci plangere ca ti s-a parut ca X vrea sa te ... macar daca o atingeam, dar nici contact vizual nu stiu daca am facut de vro 4 - 5 ori.
Bine, ce-i drept tipa era bine, adica nah ... am mai tras cu ochiul subtil ca pana mea, sunt barbat, dar asa din distanta si fara sa ma vada, ca nu sunt obsedat, dar s-o hartuiesc sau ceva de genu, nici intr-un caz, dar na, vom vedea ce si cum :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate