Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)
 

Porcarie marca Telekom

- - - - -
  • Please log in to reply
51 replies to this topic

#37
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,540
  • Înscris: 04.01.2006
@valy277: Asa si eu, de asta zic ca pana acum cu Telekom n-am contre. Istoria de mai sus a fost la RDS, am specificat. Greseala lor #2.
Cand m-am mutat in apartamentul unde stau acum, cu RDS nu s-a putut face treaba. A fost greseala lor #3 fata de mine asa ca am reziliat contractul Posted Image
La Telekom, sunat, discutat, a doua zi au venit 2 bajeti de la Telekom dimineata , montat cablu, instalat routerul (le-am zis ca nu e nevoie, au insistat) si au plecat.

Edited by ambr0zie, 12 November 2016 - 21:55.


#38
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015

View Postvaly277, on 12 noiembrie 2016 - 21:18, said:

Eu cand m-am abonat la Telekom am intrat pe site și acolo am intrat pe chat cu o operatoare și am dat comanda de servicii pe care le doresc iptv+net de 500 de mbps+voce zero și a doua zi au venit băieții cu toate:ont,reciver iptv,telefon și acte fără să mă deplaez la ei!Totul făcut pe net și cu un telefon primit de la operatoare pt a da alte date personale de pe c.i. care mi le-a cerut și m-a întrebat dacă pot veni a doua zi băieții ca să le instaleze.
stai sa vezi, cand vrei sa scapi de ei, la fel de rapid se misca treaba Posted Image

View Postdic_star79, on 12 noiembrie 2016 - 21:53, said:

Off topic, pentru cine se simte si jignește:

Nu te pune cu prostul, că are mintea odihnită.
prin postarea asta nu ai facut decat sa dovedesti pe forum ca nu reprezinti T, ci esti doar un samsar care face contracte pe la toti operatorii Posted Image)))))

de-abia astept sa ti se sparga toate-n cap, cunosc multi care fac aceeasi chestie, si li sa-nfundat repede tare. Am trimis o sesizare la cei de la Telekom sa verifice autenticitatea a ceea ce zici tu, vedem in curand ce se-ntampla :)

Edited by TheRipper0607, 13 November 2016 - 09:39.


#39
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004
Un samsar de care mulți suntem mulțumiți :P

#40
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015

View Postmicutu82, on 13 noiembrie 2016 - 09:39, said:

Un samsar de care mulți suntem mulțumiți Posted Image
tipic am auzit raspunsul asta de jemii de ori
astept raspuns sesizatii facute catre telekom Posted Image
vedeti atunci in ce v-ati bagat :)

Edited by TheRipper0607, 13 November 2016 - 09:40.


#41
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015
Nu e frumos ce se intampla totusi fara dovezi .Dic star79  e om de  omenie . Am vorbit cum ii azi , oferta excelenta pentru Tv digital prin C+ , a treia zi oamenii or venit cu dispozitivul cu trei ore mai devreme decat  fusesem anuntat din call center anterior .Au sunat si ei daca ar putea veni mai iute ca au o fereastra intre montari , terminasera probail mai rapid acolo unde fusesera inainte , nu importa asta .Chiar foarte multumit de cei doi baieti si am declarat asta si la sondajul de dupa lucrare .Esti sunat din nou de la birouri si intrebat cum a fost satisfactia clientului .Chiar mi-a placut atitudinea companiei si modul de lucru . Si nu sunt nici  pe departe  in domeniul acesta  , ba chiar diferit de la cer la pamant . De atunci e  un an , si ceva , nici o problema cu echipamentul , tv merge foarte fain , iar canale tv sunt o multime si foarte variate .Sunt multumit si de internet de asemenea , timp nu prea am din pacate , dar asta nu mai e problema Telekom deja ! Posted Image

Edited by GingisHan2015, 13 November 2016 - 09:58.


#42
micutu82

micutu82

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,798
  • Înscris: 25.07.2004

View PostTheRipper0607, on 13 noiembrie 2016 - 09:40, said:


tipic am auzit raspunsul asta de jemii de ori
astept raspuns sesizatii facute catre telekom Posted Image
vedeti atunci in ce v-ati bagat :)

Am servicii telekom de prin 2006, știu in ce m-am băgat. Imi oferă ceea ce am nevoie :-). La o altă adresă, oferta a fos facuta de "samsar", ofertă de care sunt mulțumit :-)

#43
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,192
  • Înscris: 18.04.2008

View PostTheRipper0607, on 13 noiembrie 2016 - 09:40, said:

tipic am auzit raspunsul asta de jemii de ori
astept raspuns sesizatii facute catre telekom Posted Image
vedeti atunci in ce v-ati bagat :)
Eu îți recomand să mai ieși la aer.
Nu știu ce mai cauți în aria Telekom. Cei de pe aria RDS ți-au dat cu flit?

#44
valy277

valy277

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,231
  • Înscris: 04.01.2013

View PostTheRipper0607, on 13 noiembrie 2016 - 09:29, said:


stai sa vezi, cand vrei sa scapi de ei, la fel de rapid se misca treaba Posted Image


prin postarea asta nu ai facut decat sa dovedesti pe forum ca nu reprezinti T, ci esti doar un samsar care face contracte pe la toti operatorii Posted Image)))))

de-abia astept sa ti se sparga toate-n cap, cunosc multi care fac aceeasi chestie, si li sa-nfundat repede tare. Am trimis o sesizare la cei de la Telekom sa verifice autenticitatea a ceea ce zici tu, vedem in curand ce se-ntampla :)
Eu am m-ai avut Dolce Tv pe satelit exact la început și după terminarea contractului de 2 ani am reziliat fără probleme și abonamentul la tv și abonamentul la telefonul fix,deci nu mai aberați că stați să vedeți ce se întămplă cănd vreți să reziliați contractul.

Edited by valy277, 13 November 2016 - 11:57.


#45
worldwide

worldwide

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 16.02.2005

View PostTheRipper0607, on 12 noiembrie 2016 - 20:02, said:

dic scartz, e unu de'asta, gen ala care face asigurari la toata lumea, la orice furnizor.
nu va complicati
De cate ori e unul care face ceva, de atatea ori ori apare si altul care nu face nimic dar critica la greu, fiindca el le stie, le cunoaste, jongleaza cu ele. Pfff...
Omul face ceva, din ce am observat eu a ajutat cativa useri pe aici (eu n-am avut ocazia sa apelez la el) care deocamdata declara ca sunt multumiti si toate cele. In plus, se ocupa sa si raspunda intrebarilor mai rau ca aia de la 1234.
Tu ce-ai facut si de ce m-as complica sa te ascult pe tine ? Nu prezinti nici o garantie, n-ai nici o credibilitate.

#46
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015

View Postworldwide, on 13 noiembrie 2016 - 12:01, said:


Tu ce-ai facut si de ce m-as complica sa te ascult pe tine ? Nu prezinti nici o garantie, n-ai nici o credibilitate.

uite aici gresesti mult, si se vede cata scoala (n-)ai,
nu trebuie sa ma asculti. nu trebuie sa prezint garantie/credibilitate.
esti liber sa citesti ce postez sau nu, la fel cum esti liber sa comentezi la ceea ce postez ( aici iti risti gradul de istetime )

View PostKyKyKyKy, on 13 noiembrie 2016 - 10:54, said:

Eu îți recomand să mai ieși la aer.
Nu știu ce mai cauți în aria Telekom. Cei de pe aria RDS ți-au dat cu flit?
te vad agitat, si nu inteleg de ce.
e cumva o regula sa nu intru pe arie?
sunt aici pentru ca inca mai am un abonament telekom.
postez, citesc postari,
dar nu ma plang ca tine :)

#47
cdsoft

cdsoft

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,343
  • Înscris: 03.11.2016
In teorie ce face individul e contra politicii companiei, dar in practica se cam inchid ochii la astfel de treburi daca nu sunt sesizari oficiale.

#48
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015

View Postcdsoft, on 14 noiembrie 2016 - 11:16, said:

sesizari oficiale.

tocmai asta am facut :)

#49
worldwide

worldwide

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 16.02.2005

View PostTheRipper0607, on 14 noiembrie 2016 - 08:29, said:

uite aici gresesti mult, si se vede cata scoala (n-)ai,
nu trebuie sa ma asculti. nu trebuie sa prezint garantie/credibilitate.
esti liber sa citesti ce postez sau nu, la fel cum esti liber sa comentezi la ceea ce postez ( aici iti risti gradul de istetime )
Las' ca ai tu scoala, "dic scartz" , "gradul de istetime" si alte chestii din astea care se cheama de fapt jigniri.
Normal ca sunt liber sa citesc si sa comentez, nu argumenta cu lucruri evidente si la care n-ai nici un merit; iti repet, nu prezinti nici o garantie, nu ai nici o credibilitate. Posted Image In plus, nici macar n-ai avut treaba cu el, n-ai dat o mana de ajutor cuiva, dar esti un genial. ...oook.Posted Image

Edited by worldwide, 15 November 2016 - 10:41.


#50
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015

View Postworldwide, on 15 noiembrie 2016 - 10:40, said:

Las' ca ai tu scoala, "dic scartz" , "gradul de istetime" si alte chestii din astea care se cheama de fapt jigniri.
Normal ca sunt liber sa citesc si sa comentez, nu argumenta cu lucruri evidente si la care n-ai nici un merit; iti repet, nu prezinti nici o garantie, nu ai nici o credibilitate. Posted Image In plus, nici macar n-ai avut treaba cu el, n-ai dat o mana de ajutor cuiva, dar esti un genial. ...oook.Posted Image
vad ca "geniul" (ca genial se zice doar la sustava )care prelinda pe aici esti tu....

#51
worldwide

worldwide

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,535
  • Înscris: 16.02.2005

View PostTheRipper0607, on 15 noiembrie 2016 - 18:40, said:

vad ca "geniul" (ca genial se zice doar la sustava )care prelinda pe aici esti tu....
Iti multumesc pentru aportul adus comunitatii. Posted Image

#52
Gif2D

Gif2D

    💯 Coffee addicted!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,882
  • Înscris: 21.02.2005
[ http://img.wiocha.pl/images/4/0/40066f791b2deef6619db0c98f0f3a7a.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate