Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!

La multi ani @burebista!
 La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...
 Laptop cu HDD atasare memorie MMC...

Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...
 Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012
 

Donald Trump - presedintele SUA (2017)

* * * * - 12 votes
  • This topic is locked This topic is locked
24674 replies to this topic

#24661
mihaela5

mihaela5

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,236
  • Înscris: 15.05.2007

View PostEpdm, on 10 martie 2019 - 16:15, said:

Cand discutam dresprea sistemul electoral pentru alegerea presedintelui STATELOR   Unite, nu exista asa ceva. Statele isi voteaza presedintele, nu cetatenii, ar trebui sa intelegi chestiunea asta ca unul care pretinde ca locuieste in usa.

Lasa-l mai cu oile lui ! Daca si dupa 3 ani el a ramas inca blocat la votul popular nu mai e nici o sansa .
Trump Derangement syndrome e de vina.

#24662
Epdm

Epdm

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,641
  • Înscris: 15.01.2017

View PostTsunnnami, on 10 martie 2019 - 16:20, said:



Bineinteles ca a fost legal, bineinteles ca Trump e presedinte, adumceam doar aminte sa nu se uite...

Aducerea asta aminte denota necunoașterea sistemului lor, nu am pretenții de la electoratul lor, dar de la un european stabilit in SUA am mai multe pretenții.

#24663
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,210
  • Înscris: 03.03.2007

Quote

Radem, glumim dar nu parasim incinta. Fox News au fost banati de Democrati, adica n-au voie sa le hosteze dezbaterile pentru 2020 primaries lol. Cica nu-s obiectivi or some shit.

Da, aia e o decizie stupida. Poti sa negociezi pentru ca moderatorii sa fie aia mai centristi de la Fox (gen Wallace) dar e ciudat ca vrei sa te limitezi doar la televiziunile prietene. Si 1% daca i-ai furat lui Trump datorita prestatiei din dezbateri e suficient ca sa-i ingropi sansele pentru al doilea mandat.

Cat despre Yang meme-uri - keep it up Posted Image

#24664
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,900
  • Înscris: 20.10.2015

View PostEpdm, on 10 martie 2019 - 19:06, said:

Aducerea asta aminte denota necunoașterea sistemului lor, nu am pretenții de la electoratul lor, dar de la un european stabilit in SUA am mai multe pretenții.

Nu, nu, nu eu mi-am adus aminte, eu stiu
Le aduc aminte celor care se ametesc cu apa.

#24665
Alexandru H.

Alexandru H.

    Parakoimōmenos

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,210
  • Înscris: 03.03.2007

Quote

Republican donors in attendance called it one of Trump's weirdest lies ever. On Friday night, under a tent erected over the pool at his Mar-a-Lago club in Florida, President Trump claimed the media were spreading "fake news" when they said he called the CEO of Apple "Tim Apple."
Trump told the donors that he actually said "Tim Cook Apple" really fast, and the "Cook" part of the sentence was soft. But all you heard from the "fake news," he said, was "Tim Apple."
Two donors who were there told me they couldn't understand why the president would make such a claim given the whole thing is captured on video. Nobody cared, they said, and Tim Cook took it in good humor by changing his Twitter profile to Tim Apple.
"I just thought, why would you lie about that," one of the donors told me. "It doesn't even matter!"

Ei, de ce? NPD - tulburare clasica de personalitate, accentuata de senilitatea varstei.

#24666
SorinGT

SorinGT

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,306
  • Înscris: 23.07.2014

View PostTsunnnami, on 10 martie 2019 - 08:29, said:


O sa piarda cel putin votul popular.
Are antrenament la asa ceva

Tot ce-i posibil, dar nu s-o fi crezut asa si de Bush Jr. ?

#24667
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,900
  • Înscris: 20.10.2015

View PostSorinGT, on 11 martie 2019 - 09:50, said:


Tot ce-i posibil, dar nu s-o fi crezut asa si de Bush Jr. ?

Acolo a fost un circ mai misto, genul "Basescu", :lol:

#24668
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,502
  • Înscris: 22.12.2015
Cum radeau romanii de Dan Diaconescu acum vreo 5 ani cand promitea cei 20 k euro. Uite ca acum se intampla si la case mai mari ...

#24669
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,900
  • Înscris: 20.10.2015

View Postdoxan, on 11 martie 2019 - 15:48, said:

Cum radeau romanii de Dan Diaconescu acum vreo 5 ani cand promitea cei 20 k euro. Uite ca acum se intampla si la case mai mari ...

Vezi ca ai raspuns pe alt subiect
:lol:

S-a schimbat ora de vara si la voi? Ca eu stiam ca America schimba prima

#24670
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017

View PostAlexandru H., on 10 martie 2019 - 20:32, said:

Da, aia e o decizie stupida. Poti sa negociezi pentru ca moderatorii sa fie aia mai centristi de la Fox (gen Wallace) dar e ciudat ca vrei sa te limitezi doar la televiziunile prietene. Si 1% daca i-ai furat lui Trump datorita prestatiei din dezbateri e suficient ca sa-i ingropi sansele pentru al doilea mandat.

Cat despre Yang meme-uri - keep it up Posted Image

literally every trump fan on the_donald:

[ https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2019/03/Screen-Shot-2019-03-11-at-6.47.39-AM.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2019/03/1552214813691.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

these memes are good memes

[ https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2019/03/Screen-Shot-2019-03-11-at-8.24.27-AM.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


How is r/The_Donald planning to meme Trump going forward?

How do you meme “more immigrants than ever before in all of history”?

How do you meme “I’m fighting to protect AIPAC from a Somalian Congresswoman”?

sad

[ https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2019/03/Screen-Shot-2019-03-11-at-8.30.05-AM.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

get with the program pussies

GIT

[ https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2019/03/ewb2ma3fhtk21.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2019/03/286336.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#24671
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,900
  • Înscris: 20.10.2015

View Postburkina, on 11 martie 2019 - 17:19, said:





[ https://dailystormer.name/wp-content/uploads/2019/03/286336.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ti-e jena sa-l compari cu Hillary?
Posted Image

Adevarul e ca sa pierzi votul popular cnad contra-candidat e proasta de Hillary e de toata jena
Nici macar p-aia n-a reusit s-o faca
Posted Image

Edited by Tsunnnami, 11 March 2019 - 18:21.


#24672
burkina

burkina

    Shemhamphorash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,799
  • Înscris: 07.10.2017

View Postdoxan, on 11 martie 2019 - 15:48, said:

Cum radeau romanii de Dan Diaconescu acum vreo 5 ani cand promitea cei 20 k euro. Uite ca acum se intampla si la case mai mari ...

Yang ala e un retard in esenta lui, dar e meme-material. E haios ca singurul care zice cu subiect si predicat de problemele albilor din USA e un asiatic.

Clown world bro.

Edited by burkina, 11 March 2019 - 19:01.


#24673
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,900
  • Înscris: 20.10.2015
S-a dus dracu topicul asta
:lol:

#24674
mobiletron

mobiletron

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,052
  • Înscris: 15.08.2018

View PostTsunnnami, on 11 martie 2019 - 20:23, said:

S-a dus dracu topicul asta
Posted Image

Orice topic unde posteaza progresisti se duce dracului...

#24675
argonaut

argonaut

    Beware of the bird

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 29,347
  • Înscris: 29.07.2013
Din motive clare discutiile se continua aici: https://forum.softpe...ca-great-again/

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate