Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...
 

[UNDE] Găsesc modelul ăsta de priză?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
g3ordan

g3ordan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 12.07.2009
Am să încerc să atașez o poză, însă in cazul care nu reușesc, priza este 3x2P+T 16A 250V neagră trapezoidală.

https://s22.postimg....1104_073100.jpg

#2
petre69

petre69

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,785
  • Înscris: 27.01.2009
Exact sau similar?
Nu e cumva cap prelungitir ?

#3
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
ete aci! :)

http://ro.elektromar... M-product22306

#4
g3ordan

g3ordan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 12.07.2009
Aș dori exact, dar orice sugestie e binevenită. Este aplicată dar poate fi folosită si cap prelungitor (are bază care se închide etanș). Eu vreau să le aplic. Până la urmă probabil am să cumpăr din modelele noi dar parcă nu-mi inspiră aceeași încredere.

#5
rosix

rosix

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,873
  • Înscris: 01.02.2008
Nu e priza, e cap prelungitor 16A cu impamantare. E si la Dedeman un model similar, negru, destul de solid.  Daca vrei, poti s-o aplici pe un perete, dar ea e conceputa ca si prelungitor nu e facuta sa fie aplicata pe perete.
Mai e un model modular de culoare alba din plastic solid, de buna calitate, tot la Dedeman, dar nu cred ca se poate aplica pe perete. Eu am fixat una in bucatarie, pe perete, pe faianta cu niste adeziv BISON Montagekit ca sa nu mai dau gauri.

Edited by rosix, 04 November 2016 - 08:36.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate