Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...

Tobe acustice insonorizare in blo...
 Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!
 Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?

Humane (2024)
 Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...
 

De ce lumea inca mai joaca CS 1.6?

- - - - -
  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#19
RedDev

RedDev

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,935
  • Înscris: 29.10.2014
Nu știu ce este/a fost cu Counter Strike. Când m-am angajat prin 2006, colegii de serviciu dădeau câte un Counter Strike seara pe la 19:00. Eu lucram de la 12:00 la 20:00. Am jucat o dată. Personal decât să stau o oră în plus la servici, mai bine mă duceam acasă să fiu ignorat de prietena de la acel moment dat.

Apoi fratele unei alte prietene se juca toată ziua acest joc. Și în puținele pauze mă întreba cum să facă el să invite o colegă în oraș. Ironic.

Nu știu. Eu am jucat Unreal Tournament până când mă luptam cu boți la nivel Godlike și ieșeam pe primele 3 locuri în meciurile cu oponenți umani. Și la un alt moment jucam Call of Duty: Modern Warfare online până când, de asemea, ieșeam în primele 3 poziții în meciurile online.

Și apoi devenea plictisitor.

Edited by RedDev, 21 October 2016 - 10:28.


#20
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,683
  • Înscris: 29.03.2010
Tu de ce stai și postezi pe softpedia, un forum deschis de atâția ani? Sunt altele mai noi

#21
MaVeRicK89

MaVeRicK89

    We're all mad here

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,199
  • Înscris: 20.07.2008
Cred ca mai bine intrebai de ce inca mai sta lumea pe 1.6 sa suporte toti copiii distrusi care sufera si pe codati, care sunt prezenti pe orice server. 1.6 ramane preferatul meu, dar nu imi mai face placere sa il joc online, prefer sa stau pe CSGO unde macar poti da block la idioti, si inca mai are update VAC deci nu sunt asa multi codati.

#22
vyctoras1985

vyctoras1985

    Guru Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 11,765
  • Înscris: 01.07.2013

View Postlinuxnoob0008, on 21 octombrie 2016 - 09:19, said:


mai fain e garrys mod
garrys mod nu am incercat niciodata....ce naiba e ala? scuza-mi ignoranta de noob .........

#23
driftking91

driftking91

    Freak on a leash

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,736
  • Înscris: 28.12.2008
S-a stricat Google la tine? Garry's Mod e un joc de tip sandbox bazat pe motorul Source. Jocul este foarte flexibil, găseşti foarte multe moduri de a te distra, ai la dispoziţie o mulţime de hărţi, arme, autovehicule, multiplayer + multe alte chestii.

http://store.steampo...d.com/app/4000/

#24
1000FPS

1000FPS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 29.12.2016
Si eu mai joc cs 1.6 din cand in cand, si am alti prieteni care joaca DOAR cs 1.6 pentru ca pc-ul lor nu le suporta CSGO.

#25
clasique

clasique

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,839
  • Înscris: 23.11.2016
Sunt mulți care au PC.uri slabe. Pe acele PC.Uri doar 1.6 oferă un framerate decent. Sistemul de aim in 1.6 e random și necesită mai mult skill fata de patternul din GO. Cat despre codati, sunt prezenți și în GO chiar și pe Steam.

#26
martian_693

martian_693

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,507
  • Înscris: 27.07.2016
codati is peste tot... mai ales pe serverele steam.... nu ai ce sa le faci....


solutia: ai fost prins codat , ti se sterge licenta , tre sa cumperi jocul din nou. indiferent ca e cs go sau alt joc pe steam. simplu si la obiect.

#27
IrishRiver

IrishRiver

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,470
  • Înscris: 30.01.2014
Solutia la Valve este alta. Ai luat VAC ban, nu te mai poti juca cs pe acel cont.
Nu este mai bine ?

#28
fqx

fqx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,213
  • Înscris: 23.08.2014

View Postsoulshark01, on 21 octombrie 2016 - 07:52, said:

Suntem in 2016, CS 1.6 e un joc lansat in 2000, sunt n shootere mai bune ca el(COD, BattleField, TF2) si nu iti trebuie racheta sa le joci, exista CS : GO, mult mai complex ca si CS 1.6, arata mult mai bine, si totusi exista oameni care in 2016 nu au mai auzit alt shooter in afara de Counter Strike 1.6 si il joaca ca si cum ar fii cel mai tare joc existent. Tipic romanilor.
Voi ce parere aveti?
Pentruca e un joc bun? Si eu mai joc age of empires, tot de aia...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate