Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen
 Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle
 

Sofia Residence zona Theodor Pallady

- - - - -
  • Please log in to reply
136 replies to this topic

#127
ligiutzaCB

ligiutzaCB

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.01.2010
Pe mine ma interesa un alt imobil Sofia Residence- Mihai Bravu si cautam situatia constructorului dar aparent firma pt acest imobil este infiintata in 2017.
Poate cineva sa imi spuna pe ce firma s-a facut vanzarea cumpararea pt Theodor Pallady?
Multumesc!

#128
Ana-Mihai

Ana-Mihai

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.10.2017

View PostligiutzaCB, on 26 octombrie 2017 - 07:23, said:

Pe mine ma interesa un alt imobil Sofia Residence- Mihai Bravu si cautam situatia constructorului dar aparent firma pt acest imobil este infiintata in 2017.
Poate cineva sa imi spuna pe ce firma s-a facut vanzarea cumpararea pt Theodor Pallady?
Multumesc!

Daca te referi la apartamentele care se construiesc in Mihai Bravu, pe str. Gradinarilor (https://premierimobi...ia-residence-3/) dezvoltatorul este tot Tanase Niculae.
De la el si sotia lui am cumparat apartamentul din Sofia Residence 1 (Theodor Pallady); ei sunt responsabili cu angajarea oamenilor fara calificare pe santier si de situatiile aparute cu munca la negru.
Daca te hotarasti sa cumperi de la el, iti doresc mult noroc si multi bani, vei avea nevoie din plin de ei pentru reparatii.

#129
ligiutzaCB

ligiutzaCB

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.01.2010
Da.. nu suna bine deloc.. ma interesa daca e o firma noua care e situatia cu celalta.. daca functioneaza inca. Mersi pt raspuns!

#130
Haules2003

Haules2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.06.2007
E cineva aici care a cumparat apartament in Sofia Residence 3? Cel din strada Siriului.
Sunt aproape hotarat sa "fac pasul" pt un apartament acolo (etaj 4/4), dar vreau sa stiu daca are/a avut cineva probleme sau orice informatie despre acest bloc.
Multumesc anticipat.

#131
extropy

extropy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 715
  • Înscris: 15.11.2016
Pai citeste topicul, Baules2017

#132
Haules2003

Haules2003

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 07.06.2007

View Postextropy, on 28 octombrie 2017 - 07:29, said:

Pai citeste topicul, Baules2017
L-am citit, de mai multe ori chiar, si nu da nimeni vreo informatie despre Sofia Residence 3. Sunt in general informatii de la Sofia1 si Sofia2.
Multumesc pt raspunsul tau "foarte util si pertinent". Tu in ce proiect "Sofia" ai/vrei locuinta? 1, 2, 3?

Edited by Haules2003, 28 October 2017 - 08:12.


#133
Ana-Mihai

Ana-Mihai

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.10.2017

View PostHaules2003, on 28 octombrie 2017 - 08:12, said:


L-am citit, de mai multe ori chiar, si nu da nimeni vreo informatie despre Sofia Residence 3. Sunt in general informatii de la Sofia1 si Sofia2.
Multumesc pt raspunsul tau "foarte util si pertinent". Tu in ce proiect "Sofia" ai/vrei locuinta? 1, 2, 3?

Salut,
iti recomand sa eviti acest dezvoltator, Tanase Niculae.
Iti pot trimite poze cu peretii din casele oamenilor dupa ploile cazute saptamana aceasta, sau poti veni la noi la Sofia 1 sa vezi cu ochii tai. Arata jalnic de la parchet pana la tavan, arata a pereti dintr-o cocioaba, nu dintr-un apartament


#134
Marud

Marud

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.11.2017
Buna ziua sunt interesat de acest proiect.
Imi poate spune cineva cu cat s-au vandut apartamentele in sophia 4 pe lunca jaristei? Eur/mp
Multumesc anticipat.

Edited by Marud, 13 November 2017 - 15:16.


#135
Alleynnad

Alleynnad

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 03.05.2017

View PostMarud, on 13 noiembrie 2017 - 15:15, said:

Buna ziua sunt interesat de acest proiect.
Imi poate spune cineva cu cat s-au vandut apartamentele in sophia 4 pe lunca jaristei? Eur/mp
Multumesc anticipat.
Buna,

Depinde. la demisol a fost cam 930 euro m2 iar la parter si restul etajelor cam 1100.

#136
StackUpTheMoney

StackUpTheMoney

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 13.01.2017
Salutare. Ce probleme ati intampinat cu acest dezvoltator de când v-ati mutat? Cum se prezinta blocul dupa aproape 3 ani?

#137
Cipo76

Cipo76

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 03.06.2022
Buna seara. E primul post pe acest forum asa ca incep prin a va saluta.
  Este cineva care are informatii despre ansamblul sofia6,de pe gura putnei? Sau poate deja a cumparat cineva locuinte in acest ansamblu?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate