Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 

Sprinter Box cu Lift si Frig?

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
era boss era...acum cativa anisori
da au mai infiintat ai nostri intre timp un organ de control sa fie birocratia completa, pe astia de acum care te opresc ii cheama isctr

#20
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Deci eu am halucinatii, cand ii vad frecvent, prin parcari, cu "covorasele" intinse? Si scrie mare ARR pe ele, la fel ca-n poza.
Tot n-ai explicat cum bagi 4 tone de legume intr-o utilitara cu MTMA de 3,5t, care cantareste, goala, 3 tone.

#21
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
daca ai stivuitor si rampa - cu stivuitorul
daca nu ai, atunci iti cumperi sprinter cu lift...si tragi paletii cu liza....de aici si cerintele initiatorului
te asigur ce se pot incarca si 6 tone pe duba de 3,5 t- totul depinde de foamea si inconstienta proprietarului

#22
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
De incarcat, poti, dar nu mai pleci din loc, ca freaca cauciucurile din spate in aripa, si la 3 tone incarcatura.

#23
bolo

bolo

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,012
  • Înscris: 01.11.2005
Freaca pe drac,unii pun perne de aer intre punte si sasiu ,chiar nu inteleg de ce te bagi intr-o discutie desi esti total pe langa....

#24
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Adica tot eu sunt pelanga? Ia vezi si care sunt amenzile, daca esti oprit in trafic si urcat pe cantar. Pelanga esti tu, tema nu e cum sa montezi arcuri de Raba, sau perne de autobuz pe Sprinter.

#25
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
rumegus cel care nu stie cat sunt amenzile si cine le da- esti tu
Eu zic ca sunt si alte discutii pe forum unde poti discuta ceva din sfera ta de cunostinte , aici nu are rost.
ajunge

#26
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
De ce? Te oftici ca am demonstrat ca bati campii?

#27
pimi

pimi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,771
  • Înscris: 15.01.2007
Ma oftic doar cand vad cat de prost esti , si nu renunti nici cand realizezi singur asta ...

#28
rumegus

rumegus

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,349
  • Înscris: 03.04.2011
Poti da detalii,sa pricep si eu de ce ma crezi prost? Ca pana acum, doar ai aberat, doar ai insirat prostii, fara argumente. Eu macar mi-am sustinut afirmatiile, ti-am dat si o poza, sa pricepi mai usor, daca la citit te descurci mai greu.

#29
Nytro84

Nytro84

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,635
  • Înscris: 07.07.2016
Pt ca acele masini au fost cumparate de arr si cum isctr tot de arr apartin doar ca amenzi da isctr

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate