Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...
 Seriale turcesti/coreene online H...

Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...
 switch microtik

Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa
 cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 

Telekom Romania , sanse de rezliliere

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
cooze28

cooze28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 30.09.2016
A fost obligat cineva sa plateasca datoria de la telekom?  Vin executorii acasa la tine pentru un amarat de abonament?

#20
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015

View Postcooze28, on 01 octombrie 2016 - 08:27, said:

A fost obligat cineva sa plateasca datoria de la telekom?  Vin executorii acasa la tine pentru un amarat de abonament?
Salut,
Depinde de abonament.
Daca ai terminal scump ( telefon top notch, ect, laptop, televizor ), vor face tot ce le sta in putina sa isi recopere bunul sau banii.
Daca ai un abonament de servicii, cu echipament pe care ulterior il predai ( decodor/telefon fix/router/modem/stick ), ramai doar cu abonamentul neplatit, inchis.
Daca vrei sa te duci la un alt operator ( in afara de digi/upc/focus ) vei fi nevoit sa platesti o suma in avans ( repet, in avans, nu im plus. Banii ii recoperi integral ), pentru ca cererea nu va fi aprobata de sistem, din cauza ca esti inregistrat in preventel cu datorii la alt furnizor/acelasi furnizor.

#21
cooze28

cooze28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 30.09.2016
Am inteles..... ce am avut am predat..... oricum nu vreau sa mai am deaface cu telekom....dupa mine e o mare bataie de cap cu ei. Acum am la rds si e super ok.......banii pe care ii pretind nu o sa-i vada nici o data

#22
TheRipper0607

TheRipper0607

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 649
  • Înscris: 14.11.2015
Persoanelor care au zis ca nu pot rezolva nimic,
Am fost sunat de catre un reprezentant Telekom azi, si mi-au dat de ales: Ajunge o echipa la mine sa rezolve sau reziliez la zi fara taxe. Am ales rezilierea, maine predau echipamentul in magazin.


Ce recomandati intre RDS si UPC pe fibra?:)

#23
KyKyKyKy

KyKyKyKy

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,192
  • Înscris: 18.04.2008
UPC nu are fibră!

Ai reziliat că ai abonament de 50MB/s...
Eu abia am 8,8 MB/s și îl duc așa și tu cu 50 MB/s...

#24
cooze28

cooze28

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 457
  • Înscris: 30.09.2016
de doua ori am avut deaface cu telekom si de doua ori m-am ars. au o politica si niste clauze aberante.astia te streseaza mai rau ca o banca atunci cand intarzii cu ratele. pt un amarat de internet le esti dator pe viata.

#25
guest36

guest36

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 328
  • Înscris: 18.04.2014
Cand schimba abonamentul poti sa reziliezi fara sa platesti nimic..duci ce ti-au dat inapoi la magazin si ceri o hartie de dovada..dar trebuie sa astepti sa creasca abonamentul.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate