Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baby Reindeer - 2024

Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...
 Best gaming laptop?

Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3
 Plata impozit PF

Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions
 Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...
 

Mihai Gainusa la TVR

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,896
  • Înscris: 25.12.2016
L-au dat afara.



TVR nu mai are emisiunea „Stirile de maine” prezentată de Mihai Găinușă. Pe 17 octombrie 2016, realizatorul tv s-a alăturat echipei Televiziunii Române, iar acum, după aproape cinci luni, emisiunea a fost scos din grila postului, în urmă cu puțin timp. Ultima ediție a emisiunii a avut loc pe 30 ianuarie, iar anunțul  a fost făcut de producatorii show-ului.
Producătorii show-ului au avut prima reacție cu privire la decizia luată: „Vă mulţumim că ne-aţi urmărit în toate aceste luni, le mulţumim prietenilor paginii emisiunii noastre pentru aprecieri, mesaje şi comentarii şi rămâneţi aproape şi în seara aceasta, fiindcă nici nu ŞTIRILE DE MÂINE ce pierdeţi!”, au scris producatorii pe pagina oficiala a emisiunii.
Gainușa a venit pe tronsonul lui Dragoș Pătraru, relaizatorul Starea Nației”. Când a bătut palma cu TVR, Mihai a promis că va duce emisiunea pe cel mai înalt nivel, dar acest lucru nu s-a întâmplat.
Găinușă a fost maestrul emisiunilor ratate. Din septembrie 2014 și până în iulie 2015 Mihai Găinuşă a realizat si prezentat emisiunea matinală de la Radio 21, Cusurgiii. De asemenea, în toamna lui 2015 a realizat show-ul satiric zilnic, de luni până joi, cu acelaşi nume, Cusurgiii, la Prima Tv. Din luna octombrie 2016 vedeta TV a prezentat Ştirile de mâine la TVR1.

http://www.evz.ro/lo...-marii-tvr.html

#38
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Am vazut si eu o emisiune, saptamana trecuta... slab de tot, plictiseala maxima, sub nicio forma nu se compara cu Patraru.

#39
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014
Ce veste trista!Imi pare sincer rau!Am fost si sunt un susținător al lui Găinușă!Din păcate are parte de ghinion!

#40
mediasettv

mediasettv

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,238
  • Înscris: 24.05.2014
Din păcate, Găinușă a părăsit si Radio Seven!Sper sa revina pe micul ecran cu o emisiune de senzație!
http://m.libertatea....tatorul-1841734

#41
Silviudeep

Silviudeep

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,962
  • Înscris: 07.11.2005
Era slaba rau emisiunea, bine nici pe Patraru nu-l inghit. Nu cred ca am rezistat sa-l urmaresc o data cap coada. Nu vad asa zisul umor la niciunul dintre ei Posted Image)

Edited by Silviudeep, 20 May 2017 - 11:41.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate